Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kako je lepo kad dochekash 20i rodjendan pijan ko majka :)))

VOLIM VAS SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

AAAAAAAAAAAAAA zhivot je leeeeeeeeeeep!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))))

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stanko ae dogovoritjemo se

jos 15 minuta na posao. valjalo bi da pocnem da se oblacim.

moram danas za pasos. aj nek je sa srecom. treba mi pasos da bi produzio vizu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@Stator, Formica

Sve hitni slucajevi :)

Dobro jutro...opet je vruce, sta bi sa tim zahladjenjem...

Bila kontrola u gsp-u jutros, poslali neku ribu koja se najebala majke nekom ortaku bez karte...Uvek smesno kad krene rasprava...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

radi celo jutro, evo ja blejim od 8 :P

posla nula, tako bih uzeo godisnji...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa moram, ono isteko mi je stari a putujem za jedno mesec mesec ipo dana. Tako da ono.

Pa rekoshe danas na TV-u da ko planira da putuje u avgustu sto pre preda za novi pasosh da mu bude gotov do tada. Inache, predložiće panduri Vladi da produži važenje starih pasoša za godinu dana (ako nekome traje duže pasoš stari) upravo zbog gužvi. Moj ionako ističe negde tokom decembra, tako da ću svakako morati da se gužvam, ali planiram da sačekam da prođu godišnji odmori pa tamo negde u oktobru da apliciram.

A gužva je inače i zbog toga što su krenule nove lične karte, pa se i to vadi.

choveche, odiseja ide na tcm-u jednom u 2 nedelje, i tako vec 5 godina, neko ce da pomisli da nisu otkupili prava ni za jedan drugi film.

interesantno ej takodje da ga svaki put i pogledam, kada ga uhvatim:))

Ja zaista i mislim da imaju 5 filmova koje stalno vrte. Kad god prebacim kanal, ono jedan od tih pet.

zna neko 'de i za koje pare mogu da kupim shator?

metro i ta ekipa? predpostavljam da ima tamo, ili u onom Uradi Sam na primer.

Link to comment
Share on other sites

metro i ta ekipa? predpostavljam da ima tamo, ili u onom Uradi Sam na primer.

taj faj :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Svuda panika oko novih pasosa , ali mi je vrhunska fora kada kazu da moze da se bira hocu li da iam chip u njima ili ne xD

lol pa koji onda prave nove pasose ako nece da nas obeleze ko pse xD

Ontopic:

NAJZAD posle tacno 40 dana uspeo sam da se probudim posle 8 \o/

sad da proslavim uz burek sa jogurtom \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Svuda panika oko novih pasosa , ali mi je vrhunska fora kada kazu da moze da se bira hocu li da iam chip u njima ili ne xD

lol pa koji onda prave nove pasose ako nece da nas obeleze ko pse xD

Ontopic:

NAJZAD posle tacno 40 dana uspeo sam da se probudim posle 8 \o/

sad da proslavim uz burek sa jogurtom \o/

a neki lik, na b92 komentarima. paranoja par ekselans. necu ja da imam chip, mene da prate, gadjaju me sa satelita!! fazon...

e a ovaj drugi pasos hoce mi vaziti dok ne dobijem novi? jer 19tog idem na more. samo mi treba da ga izdutjkam za letovanje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mozesj do kraja 2008. chini mi se

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da , pasosi ce da vaze do kraja ove godine , ali vecina hoce odmah da se resi te komplikacije pogotovo sto pri kraju godine kada krenu praznici , 99.99% drzavnih institucija nece raditi a tada ce vecina ljudi opet da krene da juri za pasos xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...