Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh, zaginuo u gradu do sada...

Bio na nekoj veceri, pa u kaficima...lol...socializing.....

Sad malo dremke pa oran na posao... [crap]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

trebalo da idem na Dirty Southa,ali ekipica ispalila,pa sam isao u Sex i grad na Adu...bila skroz dobra muzika,i dj me odusevio sam onom pesmom iz Blade-a,mislim da se zove nesto "bass of the place of London",tako nesto...to me je onako bas bas obradovalo...

ma uzivancija celo vece...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

i dj me odusevio sam onom pesmom iz Blade-a,mislim da se zove nesto "bass of the place of London",tako nesto...to me je onako bas bas obradovalo...

Cekaj se ti zajebavas da ne znas tu pesmu ili si sarkastichan ? :))

Mada moguce da ti je promaklo, kad je bila aktuelna mali si jos bio tada...

Inace bio na Povetarcu, raspo sam se :D

Ziveli splavovi i pichke na njima!11

Link to comment
Share on other sites

Rspo sam se koo i obichno

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sup

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Uh, zaginuo u gradu do sada...

Bio na nekoj veceri, pa u kaficima...lol...socializing.....

Sad malo dremke pa oran na posao... [crap]

hahaha a u 5 kod djoleta "e desi djole, kako noga, samo malo da sednem... hrrrrrrrrrk zzzzzzzzz" ;o)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ću morati da krenem starim mostom, jer je autoput malo više opterećen sad kad su krenuli odmori, čini mi se. Baš ću da napravim test pa da pogledam :) U ostalim zabavnim vestima, jurim okolo neke papire i uvek se smorim koliko toga zapravo ima :)

Link to comment
Share on other sites

koje sam govno, ne mogu da legnem pre 1 pa to ti je. naravno jedva sam ustao za posao, i osecam se kao tuki. veceras paradajz rejv, cirka, i jos ponesto. sutra mozda odem u pancevo da blejim, uvece ko zna...boze hocu li se naspavati ikada.

inace, posto nema letovanja ove godine, planiram na sziget u avgust, hell yeah! Iron Maiden, Alanis Morissette, Kooks, MGMT, KAiser Chiefs, Jamiroquai, Pistolsi, Roisin Murphy, Killers, Baby Shambles, Pendulum, Lee Perry, Justice, Vitalic, Cox, ojhaaaaaaa.

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro....:(

Petak :)))

Radna subota sutra :(((((((

hahaha a u 5 kod djoleta "e desi djole, kako noga, samo malo da sednem... hrrrrrrrrrk zzzzzzzzz" ;o)

/orno radeci/ djole je prevelika atrakcija sa nogom koju je sjebao na takav nacin da moze da postane lauerat darvinove nagrade, a da bi ga covek prespavao /orno radeci/

@Lucky

Sredjuju Brankovu ulicu, skinuli su asfalt...:(

Mada, nije bilo guzve jutros, ne znam kakva je sada situacija....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Omg, vudu provaljivac! :P

Izgleda da sam ja jedini koji nije cuo za taj Povetarac :P. Cue na kruleta :)

@topic

sta mi bi da ustanem ovako kasno :/. Forumi pa u teretanu. Popodne kod ortakinje, pa uvece na tekmu (sta cu ja koji kurac na odbojci?)

Link to comment
Share on other sites

inace, posto nema letovanja ove godine, planiram na sziget u avgust, hell yeah! Iron Maiden, Alanis Morissette, Kooks, MGMT, KAiser Chiefs, Jamiroquai, Pistolsi, Roisin Murphy, Killers, Baby Shambles, Pendulum, Lee Perry, Justice, Vitalic, Cox, ojhaaaaaaa.

baaaaaleeeeeee

bratori računaj me za ovo ako mi propadne london

Link to comment
Share on other sites

baaaaaleeeeeee

bratori računaj me za ovo ako mi propadne london

racunam te toribra, kad ces znati za UK?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Omg, vudu provaljivac! :P

Izgleda da sam ja jedini koji nije cuo za taj Povetarac :P. Cue na kruleta :)

@topic

sta mi bi da ustanem ovako kasno :/. Forumi pa u teretanu. Popodne kod ortakinje, pa uvece na tekmu (sta cu ja koji kurac na odbojci?)

e koja odbojka ?:D ti igras ?:D ili srbija brazil?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Šta god radio, ne zovi njihovu ambasadu sa mobilnog.

ma naravno da nisam lud. lol da cekam 20 min. jooj.

obavezno izvadi iz bakanata potvrdu o svim polozenim ispitima (morash da platish 600 dinara za to), jer se mrste kada vide nash indeks gde su ocene uglavnom bez pechata i potpisa profesora

e da vidis toga sam se setio ali brate sta ima to da vadim za Grcku, ja sam to vadio za Austriju, Nemacku i to, a otkud znam jebiga.

Inace ispalo je do jaja, otisao sa matorcima, ovi u opstini ne znaju sta nam treba, kad se javlja neka zena sto nas je cula sa strane, pruza papir i kao

izvolte iskopirajte popunite i to je to. Znaci spasla nas je totalno nepoznata zhena koja mi vratila veru u srbiju. Lol koliko je ovo corny.

Kad dodjes u onu opstinu samo osmeh i hvala vise puta u minuti i svi su kul, ako udjes i krenes da se deres svi tje da te napuse.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

racunam te toribra, kad ces znati za UK?

posle exita krećem da jurim papire za vizu, pa šta mi bog da.

Kad dodjes u onu opstinu samo osmeh i hvala vise puta u minuti i svi su kul, ako udjes i krenes da se deres svi tje da te napuse.

a i nebo je plavo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...