Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ove akcije, jel to sigurno do kraja jula? posto me mrzi da se cimam, a matorci ce mi odrubiti glavu ako se ne prijavim. nesto gledam po netu, izgleda da jeste, laki reko da su mu rekli, al mozda jos neko ima potvrdu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto volim kad se osecam kao car, mislim da cu se vecears i ugovnati na nivou jednog!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Evo, Voodoo_, ako polozim prijemni(a bio bih debil da od 60 poena ne mogu da izvuchem 23) vodim te na pice u nedelju, ako hoce josh neko sa nama nek javi! :) ozbiljan sam

Pa cek ja da zavrsim sa prijemnim u nedelju pa se vidimo :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

jedan od onih dana koji te toliko slome da mozhesh da kazhesh da je hitler radio jednu dobru stvar...

Pa dobro nadji i ti neku da urinira po tebi dok te bicuje :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bio do filoloskog,predao dokumenta,i prijavio se da polazem za ceski...pa videcemo... :)

posle toga sam sa devojcicom bio u zoo vrtu...nisam bio tamo sigurno nekih 5-6 godina,ako ne i vise,i stvarno sve super izgleda...bas sam se lepo proveo...

dosao gajbi,spavao malo,i sad treba da idem da uzmem neke testove i literaturu za strebanje... :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

danas fallout...

sinoc sa ortakinjom sljustio flasu j&b-a

danas na poslu raspad sistema, sto je kulminiralo kad su mi zavukli u 15 do 5 da ispisem 120 aviokarata za jebeni zakintos jebo ih zakintos da ih jebo

sad huso, idem po jos jednu flasu j&b-a cim smognem snage

edit: da... da... jebeni sam alkoholicar... znam... and i dont give a fuck... kad se nesto dobro desi pijemo da proslavimo, kad se nesto lose desi pijemo da zaboravimo, kad se nista ne desi pijemo da se nesto desava. veliki bukovski

Edited by Dylan Dog

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

zavidim ti :(

mene je juce ortakinja prozivala najstrasnije

"kako te nije sramota!!! popio si dva deci vise od mene! ja mrtva pijana ti mrtav trezan! nije fer!!!"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ove akcije, jel to sigurno do kraja jula? posto me mrzi da se cimam, a matorci ce mi odrubiti glavu ako se ne prijavim. nesto gledam po netu, izgleda da jeste, laki reko da su mu rekli, al mozda jos neko ima potvrdu:)

Brate duljijo, izadji iz kuce otidji u ostu najblizu i uradi to, jebote neces umreti

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Šta da ti kažem. Ja popijem jedno pivo i nije mi ništa, popijem drugo i patos.

Zato u grad izlazim s 200 kinti i provedem se ko bog.

lol noob za 200din litar ruma 40%alkohola :D nema jeftinijeg opijanja u gradu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

JEBO TE BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!! STA SE MENI DESAVAAAAAAAAAAAA !!!

nisam znao za koji jezik da se prijavim...hteo sam ceski,poljski,slovacki,rumunski,madjarski...na svaki smer primaju 7 na budzet...

i ja dodjem tamo,i kao ajde ceski...

gledam sad na sajtu...za ceski prijavljeno 23,za poljski 11,za slovacki 3,za rumunski 4,za madjarski 2....

NE MOGU JEBENO DA VERUJEM !!!

MAJKE MI MI SE PLACE... :((((((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...