Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebes mp3 bez jakog ozvucenja hohohoh :)

pa ono, fabricko je, al cepa ko blesavo

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

toooo bratori sad cemo da cepamo kroz kajblo i ono CAMO PEJB :D

kako ne bratori!1 bice "e video sam kruka kako vozi kroz blok i cepa neki bejs"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Još mesec dana za upis akcija

Beograd -- Rok za upis besplatnih akcija ističe 31. jula i neće biti produžavan, navode u Ministarstvu ekonomije. U PTT-u apeluju da se prijavljivanje ne odlaže do poslednjeg dana.

Do isteka roka za upis besplatnih akcija ostalo je još mesec dana. Osim na početku prijavljivanja, do sada su na šalterima pošta najveće gužve bile krajem maja i juna.

"U junu je ponovo pojačan upis akcija, verovatno su opet mislili da je upis do kraja juna. S obzirom da on traje do 31. jula, imaju još mesec dana za upis", kaže poštanska službenica Marija Nikolić.

Iako kažu da su, kao i proteklih meseci, spremni da za svega nekoliko minuta obrade svaki zahtev, u pošti, ipak, apeluju na građane da ne čekaju poslednji dan za upis.

"Mi smo bili spremni da i 120.000 ljudi primimo na dan, kada se čekalo najviše 10 minuta, tako da neće biti potrebe za dodatnim kapacitetima", rekao je Goran Ćirić, generalni direktor JP PTT saobraćaja "Srbija".

Svi koji podnesu zahtev u predviđenom roku, do kraja godine dobiće i potvrdu o ostvarenom pravu od Agencije za privatizaciju.

"Do sada je nešto više od milion ljudi obavešteno da su ostvarili pravo na besplatne akcije. Važno je istaći da će agencija nastaviti komunikaciju sa građanima koji treba da dobiju ili potvrdu da su ostvarili pravo na besplatne akcije, ili obaveštenje da, recimo nisu upisani u spisak i da treba da se upišu, ili da reše status državljanstva ukoliko nije rešen", kaže Nebojša Ćirić iz Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja.

Svoje pravo do sada je iskoristilo oko četiri miliona građana. S obzirom na dosadašnji tempo prijavljivanja, u PTT-u predviđaju da će u julu zahtvev za upis besplatnih akcija predati još 400.000 građana.

Link to comment
Share on other sites

mrzim domacu birokratiju / administraciju - ne mogu da izvadim potvrdu da nikada nisam imao utoku bez lichne karte iako imam pasosh, jer ne znaju kako da mi utvrde identitet. mislim lol, sta vishe reci.

odgledao sam novi top gear, sada cu malo da prilegnem, na chuku dve i posle da sredim postere za diplomski koje nosim sutra na stampu i predajem sutra. Ako stignem na vreme da sve veceras zavrshim, sutra u 5 idem da cekam u red da bih u pola 9 bio medju prvima u redu za lichnu. jebena, jebena administracija. Srbija u Evropi, Mozambik u Srbiji

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Posle duzeg zezanja i odmaranja , otisao sa ortakom do poste kako bi prijavio akcije i kazu mi iz poste da nisu u mogucnosti da vrse upis posto trenutno nemaju slobodne racune postanske stedionice koji bi inace otvorio posto neam svoj racun ...

Bem ti zemlju moracu da idem u neku banku sutra da odradim to

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

auh kakvi ego boostovi juče i danas (a nije da mi je na tom polju ikad nedostajalo nešto ;)

i još uvek mi ne ide u glavu da sam bio na kul svadbi, po prvi put u životu. počev od popa koji je održao kratak obred i rekao dosta kul stvari zapravo, preko matičarke koja je došla na splav gde je bio koktel i pričala samo 10 minuta bez spominjanja zakona i paragrafa o razvodu, odlične klope, solidne muzike i kul mesta (otard - kad nema narodnjaka i šabana dobijaš kul splav na dunavu), do potpunog odsustva pijanih rođaka koji te udave sa politikom i "ti si sledeći" pričama - sve je bilo kao da su mene pitali :)

samo da je belo vino bilo rashlađeno i da viski nije bio džoni red label...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...