Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hahaha sta je bilo? ona diznijeva press konf? me znam kad me je kjoot mogao snimiti za ishta aktuelno inache...

nego danas mnogo ubav dan bio...em zahladilo, em lepo bilo na kuglanju, em posle...milina jedna \o/

@cod nemke ja ne znam koju's ti igru gledao, a ivane, nakon toliko coda online vs choveka koji igra samo na rhh, odista, ko te jebe neprciznog ;o*

OMG Kole je rekao....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam prishao choveku, pitao ko je, tebe, nisam dobio odgovor, i to ej bilo to.

i pozdravio sam se sa svima, kao shto to uvek radim.

ja ni dzankija nisam video O.o

tebe jesam, ali nisam znao da si to ti. nije greh javiti se kad vetj dodjesh na taj rhh :]

e pa jbga... sorry guys

sledeći put ćemo da se ispozdravljamo onako u fulu, da se baš zgotivimo :)

@topic:

spremam raspali ispit za sutra, sve mi se meša u glavi, odo da odspavam par sati i da se nadam da će da se razbistri do ujutru

/spit on junski rok i ispiti na etfu koji budu uvek nedeljom

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

a one chike&tete sas elektrichnim kosilicama treba upucati!!! kao i cigane trubache.. i dosadne komshije koji od ranog jutra zrache.. ne daju mi da spavam.. =/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

btw niko ne komentariše bookmark ikonicu što su ubacili, trebalo im je samo 8 godina da se sete :P

imali smo favicon pre nego što si ti otvorio svoj prvi kalaš vs. emka topik, kori.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...