Jump to content

Lawa vs Molten Core, Volume2


LOWRENCE

Recommended Posts

  • 1 month later...

Btw, ispao mi danas na 6th kill Gedona drugi binding, najgori kill Gedona do sada, 4 wipa, sve sto je moglo po zlu islo je, i onda posle 2 sata zajebancije, pred sam odlazak na posao, kill i padne binding [:D] [:D] [:D] [:D]

Fali mi jos malo legendary bars i Ragy kill, cenim da ce sve biti spremno za sledecu nedelju, takodje mi se prividjaju i neki filmici i sve sto ide uz to, stay tuned [8D]

ps. shotove sutra, posto mi je u igraonici sve [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Idemoooooo za prvog tankadinGa sa Thunderfury-em na dunetu. Pada drugi deo odmasadaodma, čim povedeš i mene naravno ;)

Jebote, ovde si rekao kako ce pasti kada tebe povedem, a i spuzi je isto to tvrdio, i kada sam vas poveo obojicu, pade [:D] [:D] [:D]

odlepio si matori :]

A vi kako ste ? [:D][8D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Znaci sjajno, ja sam na magteridonu nasao ekipu 60-70 lvl koja radi iskljucivo stare raidove, ima debila, ali iskristalisace se polako (ne, nece mene izbaciti)

Odradjen je aq20, aq40 i ja sam odusevljen :) Posto sam cvrsto odlucio da ne idem sa novim altom (pala 57 lvl) ni sekunda u outland.

Inace za lowrea big respect, jelena je usla neki dan sa droodom (feral, prilicno jak, tankovao ssc) u MC i neverovatno, ali prvog tres moba je samo zagrebala :)

Kapiram da je za bossove potrebno biti lood :)

Definitivno, objektivno gledano - subjektivno posmatrano :), stari wow po dizajnu i kvalitetu end gamea >>>> tbc.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

geddon_drop.jpg

geddon_won.jpg

Evo cisto da vidite kako je to izgledalo [:D]

Sto se tice prvog belfa sa TF, malo sam citao oko toga, nasao sam gde likovi tvrde na 2 servera kako ima belf sa TF-om, jedan je valjda dobio jos polovinom prosle godine a drugi nemam pojma kada, ali nema nigde nikakav screenshot ili tako nesto, ja cu da se potrudim da od ovoga napravim bas lep event, jes da mi je Fraps skill NULA, ali valjda ce liciti na nesto, od kraftovanja barova, pa do questa, i onda mozda neki tanking sa TF-om, videcu, idem uskoro na more, tako da ce se mozda cekati na sve to [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Ako ti trebaju Elementium barovi, napravi alta na magtheridonu, ally, pa cu ti dati, imam svih 10 komada od onomad, jebeni baron nikad nije hteo da baci binding... Tj, prodao sam lika, ali je kupac friendly pa kapiram da mu to ne treba bas :)

Anyway, P.M. me ako si zainteresovan, i ako ti nije beda da placas transfer posle :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

xexe gratz !

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

wow speechless =D

svako dobro =)

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...