Jump to content

Zamolio bih nove clanove foruma !


Recommended Posts

uzas sta spamuju ljudi ovde. sve neki serveri nesto, neki nebulozni gaming community-i , do pre 4 godine ljudi nisu znali sta je steam a kamoli server online :P jedina 3 steama smo imali ja hyb i vlada i igrali smo na jednom jedinom serveru sa nashim poznatim gastrabajterima iz Nemacke i Austrije :D

Drenik FTW... i onda dodju nedelja i al pancho sa isdn-ovima uzmi mp5 trche i sve nas sabiju [:D]

Nikad ni na jednom (pub) serveru nece se igrati CS kao shto smo igrali tamo :-)

Inache uzeo josh original 1.5 pa sam posle samo updejt steam account sa tim cd key-om...

mogu sad i ja da dobijem karamelu pretty pls? :-))

A to shto svake nedelje po jedan/dva komunitia to je zato shto se deca primaju da imaju svoj server i da budu admini na istima... Zashto neklinci ne kupuju/prave servere? Pa mene iskreno boli kurac da se cimam oko servera i da budem negde admin i da se drkam oko svegta toga kad lepo mogu d aupadnem na bilo koji server i igram ^^, A i slabo pichim pub :P

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

ja se slazem sa dejanom skroz...

@kali sve je to ok,ali sad ima 10 takvih idota...minimum...i samo se nadam da to ne znaci da ce za neko vreme biti jos 10 kalija :D:D:D:D

inace,bilo bi dobro otvoriti jedan topic "Problemi vezani za cs",staviti ga u sticky,i tu neko postuje kad ima bilo kakav problem,a ne da otvara nov topic...eto cisto da se pomerimo sa jednog mesta...

pa nisi me razumeo nisam ja reko da ne trebaju oni sad da se kaznjavaju :D nego da ih treba banovati jer se drugacije ne mogu opametiti i da im ne treba posvecivati ovoliko paznje tipa kao dejan jao smarate bla bla glupa pitanja bice glupih pitanja i to je to banujes ako preteraju tacka :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

uzas sta spamuju ljudi ovde. sve neki serveri nesto, neki nebulozni gaming community-i , do pre 4 godine ljudi nisu znali sta je steam a kamoli server online :P jedina 3 steama smo imali ja hyb i vlada i igrali smo na jednom jedinom serveru sa nashim poznatim gastrabajterima iz Nemacke i Austrije :D

Oces reci dok smo vlada i ja igrali?? :))) Ti si se tada jos muckao u jajcima japanac ;)

btw u cemu je toliko problem sto klinci pitaju za neke glupa pitanja. Niko se nije rodio naucen. Onaj ko je tek uzeo komp ima problem da googluje(mozda nzn engleski) ne snalazi se dobro otkud znam. Ne treba sada svi da ga isprozivaju i oteraju u P od M. Pola ljudi sto sad prodaje pamet me je do pre 2 3 godine spamovalo pitanjima em ili ak, dezert ili usp, sens u win-u i slicno pa opet nikog nikada nisam napusio. Da nema klinaca ovde bi bila 2 do 3 posta dnevno :)))

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Drenik FTW... i onda dodju nedelja i al pancho sa isdn-ovima uzmi mp5 trche i sve nas sabiju [:D]

ne ne ne nije drenik nego netgames !! woono teska nikad nisi naucio.... ali definitivno najbolji kanter se tada igrao... svako vece se znalo da se dolazi na server da bi se druzili a ne kgb sa nekim slotovima kao danas... ccc to je bila ljubav a ne samo prolaznost..

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ahhahaha boze.. nekadasnji spameri i trolovi se zale zato sto neko spamuje i troluje:) e moj laki laki napokon radi sindrom Kruko:)))))))))

ako ako:))))))))) pa naravno dosal je nova ekipa CS-ovaca koji misli da bi bilo lepo da se i njihova glupa pitanja cuju.. ako ti smeta dejane nemoj citati......

To sam teo retji, i mi smo bili takvi 2000 :D chak shta vishe adder je krivichno gonjen za pokushaj detoniranja WC/pisoara :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Da, svi vi old skul (lol) pogledajte svoje postove iz 2002.

Ova deca danas znaju da dignu online server i eto jebiga da naprave "komjuniti", a vi ste u njihovim godinama kukali o refreshu i drajverima za misa (jos uvek verovatno to radite jebiga) dok je onaj ko je znao da digne dedicated bio bog i batina.

Tako da prostim poredjenjem zakljucak je da su "deca" pametnija od vas za klasu, bolje se razumeju i imaju šira interesovanja od kantera.

i manje lupaju i spamuju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...