Jump to content

Adidas naocare za sunce


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

prvo hvala svima na pomoci. drugo, naravno da sam u adidasu pitao da li znaju gde ima, ali lik koji radi tamo nije imao pojma da mi kaze... znam da je u SC bio ranije adidas shop ali nisam bio siguran da ima jos uvek, overicu i delta city...

e sad, zasto bih dao 150$ na sportske cvike... zato sto je mnogo manje od skoro 200 jura kolko traze za oakley, a cvike mi pre svega trebaju za trcanje, bajs, radim i kao teniski trener i to je povremeno i po 6 sati na suncu, a ne zelim da mi se raspadnu oci za 2 godine. za adidasove sam cuo preporuke da su kvalitetne, a onaj model sto sam okacio mi se svidja :)

Link to comment
Share on other sites

prvo hvala svima na pomoci. drugo, naravno da sam u adidasu pitao da li znaju gde ima, ali lik koji radi tamo nije imao pojma da mi kaze... znam da je u SC bio ranije adidas shop ali nisam bio siguran da ima jos uvek, overicu i delta city...

zatvoren je outlet store u suterenu, ali imash prodavnicu odmah pored biletarnice.

Link to comment
Share on other sites

Gde to ? ja kad sam gledao svi modeli su bili oko 9-10k.

cini mi se da je diopta, ali nisam siguran jer sam usao u 10 prodavnica, a samo u jednoj sam gledao cene. a i bilo je samo 2-3 modela, tako da mozda ima negde jeftinije...

cali i voodoo, fala :)

Link to comment
Share on other sites

lennke2.jpg

lenonke3.jpg

lenonke1-1.jpg

ovakve naochare jurim vetj neko vreme! u pitanju su lenonke (doh!), i ne mogu da ih nadjem nigde kod nas. mislio bih da se vishe ne proizvode, ali kazhu mi ljudi da ih vidjaju, vidim chak i da ih nose (jako retko do dushe), i vidim da se prodaju na netu... tako da mora da ih ima :[[

recite ako ste negde videli, ili ako ih vidite!

Link to comment
Share on other sites

imam ja :)

tacnije , sestrine neke dunno pitacu gde je kupila, kapiram da je neka ulicna varijanta

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pitaj, shta chekash nesretjo!!

i naravno da mislim na ulichne varijante. netju za naochare da dajem vishe od soma dinara. mada bih na ove dao i neshto vishe verovatno. u svakom sluchaju sigurno ne bih kupovao ove od 50 evra na vishe! pare ne rastu na drvetu, a naochare se lome/gube/kradu kao da su besplatne :[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...