Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zivot je zakljucan na hardcore mod.

zivim ove dane kao car, prosto ne mogu da verujem koliko me boli tuki.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@corey pa lepo ti rece voodoo,najbolje je kad si gost...

ali ciscenje i nije najveci problem,a i uvek se nadje neka drugarica koja ce da pomogne oko tih stvari...

ali povracanja,nerviranje kad se razbije casa/flasa,slomljena stolica...i jos neke gluposti...

ma nikad vise...

@nepismen nemam sestru,ali imam dobre drugarice :))

Pa mozesh i sa nama da podelish te khmdobrekhm drugarice! :)))

.

Link to comment
Share on other sites

zivim ove dane kao car, prosto ne mogu da verujem koliko me boli tuki

samo mojne vec od sutra da krenesh da nam kukash ovde;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

japanci krecu sa overavanjem vec u takpe uveche, 1-2 piva i gotovi su, imaju neki nedostatak u genima shta vec, vi doktori to bolje znate, al zato je pivo 10 dolara. interesantno stoga da svuda u svetu za isti niso alkoholisanosti morash da platish isto, to naravno ne vazi ako se evropljanin koji je otishao ui japan, kao ni u sluchaju da si japanac koji je doshao u evropu:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ma kakvi crni lekovi, samo napravi pauzu ako mozhesh da je priushtish i sutra tje sve biti okej. mozhda ako spremash vishe stvari promeni koji predmet radish. pred spavanje lupi 2x rakijice il se malo (ali agresivno) seksaj (a onda izbaci lika iz gajbe). ujutru chim se probudish tushiranje i to je to.

napravila sam pauzu i cepam vino ali ne pomaze... cim pocnem da ucim troskove, istrosi mi se mozak :/ aj probacu da iskuliram i danas... ako ne pomaze, daj neke lekove

Zanimljiv izbor :P

Cela prosla strana je ftw [:D]

@topic

Ispalio kuma, totalno sam se smorio :/

Link to comment
Share on other sites

video iguanu kad sam palio na bus za zr :)

osim toga, dosao kuci, proverio mail i video da sutra u 11 sati treba da budem u bg-u na razgovoru za posao roflmao.

kud koji kurac nisam proveravao mail iz bg-a od zene, bitno da sam se bio nakacio na krstaricu da vidim ima li neka svirka u subotu...

i tako, pare rastu na drvecu, a ja sutra ranom zorom palim natrag za bg lol.

ae quick info, gde je palmira toljatija ulica, i kako da od glavne buske stignem tamo ?

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Pa mozesh i sa nama da podelish te khmdobrekhm drugarice! :)))

u ovom slucaju kad kazem "dobre",mislim na to da su se sazalile na mene pa mi pomogle oko spremanja... :)

a ove "dobre" sto ti trazis,te mi ne bi pomogle jer ih boli noga od stikle,ili da joj slucajno ne pukne neki noktic... :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@marinica buduca studentica : najbolji lekovi koji su super su OBEDIALI!!!

Ne znam da li jos postoje, ali nakon jednog obedovanja ucices kao na parnoj traci.

Mada ko zna kako bi izgledalo takvo ucenje :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...