Jump to content

Summer jobs


Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene je zvala drugarica da radimo u nekom kaficu na adi preko leta, ali ona ide u turisticku i vec ima praksu, ne znam koliko bih se ja snasla...

koja ona to iskustva ima u radu sa kaficima krzo skolu majketi ?:D koliko ja znam oni bleje na recepciji ?:D ili je kod nas pod turizam spada i to ?:D

i sta tu ima da se snalazis ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ma kojih mesec dana, snashla bi se ranije mnogo. ako se ne snadje u prvih nedelju dana, kapiram da tje napustiti tu shljaku.

i nije ti to losha opcija danice. radile mi drugarice proshlo leto u sex i gradu valjda, a radio sam i ja pre dve godine ovde kod mene na keju. ako ti sam posao ne bude preveliki psihichki napor, i ushemish se brzo, bitje ti kul. pogotovo na adi.

Link to comment
Share on other sites

GRUJO HOCES DA RADIS U KLADIONICI? :)

Brate ja sam ove zime radio 3 meseca nocnu u kockarnici :))

Mozes da zamislis sta je to bilo,kako se neko zakanali,gasim aparat :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja primetila... a posebno je odvratno kad to cujes od nekoga kao sto je daki

uopste nisam vulgaran. to klinkice tvojih godina rade.

imas li cime drugim da se hvalis sem izgledom? mislim, zadigla si majicu i slikala to mrsavo telo i stavila na rur jer mislis da si jebozovna? bahh.. i onda je daki vulgaran..

Link to comment
Share on other sites

uopste nisam vulgaran. to klinkice tvojih godina rade.

imas li cime drugim da se hvalis sem izgledom? mislim, zadigla si majicu i slikala to mrsavo telo i stavila na rur jer mislis da si jebozovna? bahh.. i onda je daki vulgaran..

Pa zadigni i ti majicu i pokazi nam mrsavo telo :)

Kole i ja ne biramo, musko, zensko samo da je mlado.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

summer jobs u srbiji?!? bez veze i posebno ako nisi zensko, veoma tesko. Ja sam svojevremeno cak radio i na pumpi - bilo ne ponovilo se. Grujo, mislim da sam ti vec ovo prichao - nisi glup klinac, sedi za komp, idesh na faks koji podrazumeva da imash sposobnost da nesto inteligentno i koherentno pishesh. Na internetu se sigurno moze naci nesto za talentovane ljude sa darom za pisanje. Ja sam svoje prve lepe pare zaradio pisuci za jedan putopisni sajt (iagora.net ili com) iako sam samo u bugarskoj bio.Intervjuisao sam tektu koja je bila od Bergena u Norveskoj do Valparaisa u Chileu, a cak sam za taj isti sajt pisao "Ratni dnevnik srpskog tinejdzera", kako su ga oni nazvali, za vreme bombardovanja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja sam htela da radim u Bechu u kaficu ili bilo gde drugde,jer bih tamo i WC prala ! ali... lestvica za primanje na posao izgleda ovako :

-austrijanci

-ljudi iz EU

-prdavci iz istocnogblokanerazvijenihgovana

i tako se zavrsio moj rad u Bechu...

a da ne pricam koliko je rizicno dobiti radnu vizu...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

tesko? trep trep

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...