Jump to content

top gear


Guest

Recommended Posts

Никад чуо за лика, али јесте добар. Више ми се допада од друге двојце. Не знам зашто Мет ле Блан? Уместо њега су могли било ког глумца.
Нисам ни знао да је неко успео да вози сва три упоредо; руку на срце нисам ни пратио после краја ТГ.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

iritira me pojava i glas dzoni evansa, koji ili misli da mora da imitira dzeremija ili zaboravlja da je ovo tv a ne radio i da ne mora da akcentuje svaku rech.

Met je josh i ok, malo uspavljuje i malo mi je cudan americki akcenat u top gear-u...

realno, zamenio bih evansa krisom harisom i zavrshio posao.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Gledam sada reakcije na mreži i svi su veoma veoma ispljuvali Evansa, dok su LeBlanca ocenili još najbolje. Nisam gleda, niti imam neku želju, ali na linku dole su sjajno probrane moguće reakcije Clarksona na prvu epizodu :D

http://www.telegraph.co.uk/news/2016/05/30/top-gears-first-episode-branded-boring-and-badly-presented-by-fa/?cid=sf27242588+sf27242588

EDIT
Evansa su toliko ispljuvali i izgleda da ga je to baš pogodilo, s obzirom da je krenuo na Twitteru da se pere i brani navodni uspeh prve epizode:

 

 

ev.png

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

slazem se sa reakcijama ljudi, taj dzhoni evans, navodno klarksonov veliki drugar, je mega-izafektiran i napadan u fazonu "volite nas, please, vidite sto smo dobri i dalje"

sa druge strane leblank je opusten skroz i zajebava se +  se vidi da mu je replike za opis nomada, koji je najbolji prilog u emisiji, pisao isti tim koji je pre pisao za klarksona...tj leblank moze da cita takav tekst i da zvuci autenticno, evans ne moze ni pod razno...

omiljeni trenutak u emisiji je kad ova nemica hejtuje korvetu "odvratno vesanje, ko na ferariju" ;oD i posle kad se smucilo pilotu kog je vozila (sto je verovatno namesteno al nema veze ok je fora)

Link to comment
Share on other sites

meni je epizoda bila dobra, bolja od svega iz prošle sezone tg-a, fino sam se zabavio

evans je svakako iritantan, ali mislim da je samo previše uzbuđen što vodi top gear i da će biti ok vremenom. recimo u delu emisije sa remzijem i hajzenbergerom je bio sasvim dobar host
valjda najveća zamerka koju imam je što na momente izgleda preočigledno skriptovano, kao da čitaju s papira

roflovao sam na pukes on top gear

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 5/31/2016 at 0:03 PM, prota_ said:

tardirani forum lalalalaa

draga upravo
nisam u stanju da obrisem quote prozor koji mi se pojavio, ne znam zasto, prazan, u replyu i mogu samo da kucam u njemu, a ne iznad i ispod

ahahaha evo sad moze ispod ali imam jos jedan prota window opet....
aha sad je drugi prozor nestao...hmmmm...izgleda da mogu da obrisem i prvi prozor ako nalupam entere i uradim move quote windowa pa ga obrisem "odozgo"...ali zasto se pojavio quote...

uglavnom

a) retardirani forum
b) ok epizoda top geara, mada manje dobra od prosle nedelje, specificna njuska edija dzhordana od prosecne epizode pravi vrh... also ova dva drugara "sa neta" su realno 20.000% bolji od evansa...no dobro, nije da pojavm "donught show" ne postoji vec neko vreme =o))

 

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Chris Evans napustio Top Gear !!!!!! yeeeeeeees. jos ako se otarase i Dzordana ( i mozda sabine) ovo ce biti josh i dobar show sa Harisom, Ridom i LeBlankom....kojima nemam sta da zamerim

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...