Jump to content

ADSL :(


evgeniy

Recommended Posts

jel ima neko resenje za ovo sranjce od adsla?

znaci, kad mi je telefon bio ukljuchen, sve je normalno radilo

sad mi je fon iskljuchen zbog neplacenog racuna i kad god me neko pozove na fixni

iskljuchi mi se adsl na trenutak i opet ukljuci

samo izgubi konekciju na 10-20 sekundi pa je opet dobije

to i nije tolki problem, al kad skidam preko rapidshera i kad radim neke stvari koje ne mogu da se nastave SMORI ME

neko resenje?

anybody?

Link to comment
Share on other sites

moras da imas spliter na svakom telefonu :D ili se javljaj samo na onaj telefon koji ima spliter :D

Nisam bas siguran za ovo :D Ja imam telefonski prikljucak u svakoj sobi, u mojoj je samo spliter, i nemam nikakvih problema :D

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Imao je moj ortak slichan problem, kad god se neko javi na fon dodje do prekida konekcije na 10-ak sekundi, mislim da je to reshio promenom kabla od telefonske utichnice do splitera, bash cu ga pitati danas.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

nije mu dobro povezano imao sam isti problem,1vo glavni telefonski kabal spojis sa spiterom pa onda iz splitera 1 krak prema pc-u a drugi prema telefonu zavisi koliko br fonova imas u kuci/stanu.

Edited by raazek

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

nije mu dobro povezano imao sam isti problem,1vo glanvni telefonski kabal spojis sa spiterom pa onda iz splitera 1 krak prema pc-u a drugi prema telefonu zavisi koliko br fonova imas u kuci/stanu.

Tako mi je i ortak danas rekao, 100 % je to.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

100% je to,dok nisam namestio ja dload-ujem nesto keva prica na fon i samo stane dload...probaj ovako da namestis i neces imati problema.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

hvala na infou, evo sad sam bas sve opet odradio

i niko da pozove ffs a pre ovoga uvek su me zvali svakakvi smaraci koje drugi put u zivotu cujem lol

i onda se setim kako sam sebe mogu da pozovem preko moba rofl

radi super sad, danke svima :P

Edited by digrejzo teh JAH!
Link to comment
Share on other sites

Ok posto vidim da resavate probleme a i da ne otvaram novi topic ;)))0 Elem, puca mi konekcija kad se tabujem u neku igricu (recimo war), mada ne svaki put, ali recimo ako uradim tab 3-4 puta dobicu disc sigurno. Cini mi se da ima nesto veze sa promenom rezolucije za vreme taba mada nisam siguran ;(

Link to comment
Share on other sites

Plati racun.

Majstore [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...