Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

kako se ne bi slozio? Prvi gol holandije protiv Italije, juche gol Tonija i penal za Rumune, 4-i gol Shpanije (Fabregasov) i slicno..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako se ne bi slozio? Prvi gol holandije protiv Italije, juche gol Tonija i penal za Rumune, 4-i gol Shpanije (Fabregasov) i slicno..

nisi razumeo na shta sam mislio, ali ipak u pravu si, gresaka uvek ima. videcemo kako ce biti u nastavku

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa objasni mi ako nisam razumeo jebiga :) Grešaka uvek ima, al ovo su 4 ogromne greške za sedam dana prvenstva, to je nedopustivo\

<edit>evo čak pet grešaka protiv Italijana http://www.index.hr/sport/euro2008/default...k&id=390983 </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dodajte jos i tekmu Austrija-Poljska :)

sto se tice Italijana vidim sad ih svi hejtuju zbog onog penala protiv Australije, kao zasluzili su da ih pokradu sudije, a zaboravljaju kad su Italijani ranije bili osteceni u Japanu/Koreji i golove koji su im bili ponisteni protiv Meksika, Hrvatske i J.Koreje. A da ne pominjem diskutabilan crveni karton za Materacija protiv Australije.

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

dodajte i Svajcarska-Ceska,da je tu bilo 1:1,sad bih bio prvi na b92 tipu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

omg turci :D

bas je napeto bilo :D

edit: ceh :D mozda stvarno ove lopte "BEZHE" :D

i ovaj sudija retardirani, nije trebalo da svira kraj jos 2 minuta...kao, produzio 4, a od 92. izbacuje igrace i deli zute igracima na klupi :/

pedercina jedna kvarcovana

i zeleo sam da izjavim koliko me nerviraju njihovih "15 MIKROFONA OKO TERENA OMG ZA BOLJI UZITAK OMG", stalno se cuju neke pistaljke, i ja non stop tripujem ofsajd je ili tako nesto :/

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

turci su realno legende..samo sto su ocigledno nesposobni da `normalno` pobede nekog tj. da povedu i zadrze prednost i pobede:)

ovako stalno mora neko ludilo da se desava..i onaj terim sto lici na otpravnika vozova sa onom kosuljom koja legenda..neverujem svaka im cast..navijacu za njih iz sve snage..samo treba da prime 1 gol od hrvata i onda ce da preokrenu u drugom poluvremenu kao i obicno..

ali imaju ukupno 2 dobra,solidna igraca..hamita altintopa i nihata..ovo ostalo katastrofa..brazilac koji je promenio veru u islam..zvuci kao neka shala

A JOS SAD VIDIM DA CE BRANITI MOCNI RUSHTU REDZBER..kataklizma se sprema

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...