Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

Klose je totalno van forme cele sezone.Glupi su Nemci ispali,samoubistvo je igrati protiv Hrvata sa tako tankom sredinom terena.

Danas ce biti jako takticki zanimljiva utakmica Holandija - Francuska,bas me interesuje sta ce Domenek da smisli :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

navijao sam za Nemce, ali Hrvati su ludi

najjachi mi je bio juche onaj majmun Stojkovic na RTSu neshto u fazonu 'bolji smo mi od Hrvata, ali...' rofl

http://vinovo.magnify.net/watch/playlist/Q6RZD98MYDQ93TVV

Atmosfera na stadionu (a i na ulicama Hrvatske)

Koliko me cudi slaba igra Nemačke, toliko me i čudi da se Švabe nisu ni čuli na stadionu, ima ih 80 miliona a nadglasa ih mala Balkanska državica, Hrvatski navijaču si napravili šou u Austriji

Sad se već može naslutiti ko bi sve mogao do 1/4 finala, moja prognoza

PORTUGAL - NJEMAČKA 1:2

HRVATSKA - ČEŠKA 0:1

HOLANDIJA - ŠVEDSKA 1:0

ŠPANIJA - RUMUNIJA 2:1

Link to comment
Share on other sites

portugal da izgubi od nemacke? i don't think so.

realno Hrvati imaju mozda i najjaci tehnicki vezni red na turniru.

da, to sam bas i ja izvalio, izvozali su ih ko majmune.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e da ga je dao mutu, otisho bi u bukuresht i kupio njegov dres..

a italijani jos imaju obraza da se bune..jel su zaboravili kakav su penal dobili protiv australije u 1/8 finala pre 2 godine..steta sto ih nije kaznio..ovako se mozda i provuku..

rumuni su za nas klasa..organizovani su dojaja jedino im fali jos jedan solidan spic..

navijam da prodju dalje

sad da vidim da li francuska ima imalo snage..

Link to comment
Share on other sites

domenek je krivac, niko drugi.

sve bih dao da znam sta se ovom coveku mota po glavi.

on anrija stavlja samog u napad, kao klasicnog spica. on opet ubacuje operisanog gomisa, jebo ga on u usta.ubacuje anelku,benzemu ostavlja na klupi.

zao mi je samo riberija, koji je dao sve od sebe. malouda je takav raspad, ono je strasno :(

al zato.. van persie i robben kao krila.. jebeni pogodak!!

francuzi i italijani ne zasluzuju da idu dalje, nadam se da ce sledece nedelje v.basten izbaciti bteam i valjda ce rumuni uzeti koji bod.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

sjajno odradjuju, polako se priblizavam parama. jos samo da osvoje.

ali budimo realni, kad krene 1/4 finale moze biti potpuno druga prica, pa da ih ne ureknem

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

on opet ubacuje operisanog gomisa,

ali potpuno..covek ne zna gde se nalazi..

samir nasri i karim benzema sede i pitaju se zasto ne igraju..anjelku ne bi ni zvao.pa makar djibril morao da igra.

anri ipak tragicar.moralo je biti 1-1 a on je jeo govna i omashio..

onakav gol od kupea nisam ocekivao da primi.ipak je ono mrtav ugao..sad mi je jos zalije sto mutu nije pobedio italiju,rumuni bi vec prosli dalje. drzim im palceve

Link to comment
Share on other sites

jebote,kako perendaju.Kako samo jebeno perendaju.I ono fazon,cekam da ih Rusi pobede na kvarnjaka u cetvrtfinalu:)))

Fantastichno.Milina gledati.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sve bih dao da znam sta se ovom coveku mota po glavi.

on anrija stavlja samog u napad, kao klasicnog spica. on opet ubacuje operisanog gomisa, jebo ga on u usta.ubacuje anelku,benzemu ostavlja na klupi.

zao mi je samo riberija, koji je dao sve od sebe. malouda je takav raspad, ono je strasno :(

al zato.. van persie i robben kao krila.. jebeni pogodak!!

francuzi i italijani ne zasluzuju da idu dalje, nadam se da ce sledece nedelje v.basten izbaciti bteam i valjda ce rumuni uzeti koji bod.

apsolutno tacno sto se tice malude, ja stvarno ne znam sta se sa tim igracem desava.

riberi je jedini odigrao za prelaznu ocenu, uz mozda sanjola koje je i koliko toliko probijao desnu stranu.

Anelka je najprecenjeniji igrac u istoriji fudbala. Za njega je Savo Milosevic izmislio fudbal :D

anelka je imao onu polu-sezonu u arsenalu 98. valjda, pre nego sto je presao u real i propao :/

sve u svemu odlicna utakmica veceras, sasvim zasluzena (mozda i preterana) pobeda holandeza i bice mi krivo ako osvoje samo zato sto ih nisam ispratio na kladionici, ni zbog cega drugog!

napred tulipani :D

Link to comment
Share on other sites

pumpaj breee :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Vazi grujo sto ce rusi dalje :P

ma ja to navijacki,a i pricam o onom trenu kad ce neko ko perenda da izgubi zbog jednog loseg trenutka.Bilo to Rusi,Grci ili Svedjani :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao tekmu, al' ne seri da su ih razguzili 4:1...bsh. voleo bih da vidim portugal - holandija, posle ne moram da gledam fudbal do svetskog.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sudije su raspad na ovom prvenstvu

ne bih se slozio.

greske se desavaju, medjutim sudije ipak uspevaju da zadrze utakmicu u svojim rukama.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...