Jump to content

Osudjene devojke sa snimka


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"kao i uvek, najvece golje najvise najebu"

oh da, sirote one, povela ih masa...

da ne treba jos i orden da im damo, i novcanu naknadu za pretrpljen strah i stres, da konacno mogu da priuste sebi da kupuju u izvesnim prodavnicama ?

jebeni retardi, treba da odu u zenski zatvor (ako imamo takav), da upadnu u celije sa nabildovanim celavim nazi ribama koje svi ostali zovu Olga i Helga, i da trpe assrape svaki jebeni dan tokom tih 10 meseci.

i to ne assrape kog ce se setiti sa osmehom.

pa sledeci put ako se nadju u slicnoj situaciji, ako im ne proradi zdrav razum i saves, a ono ce makar bulja da pocne da peche, pa ce se vec nekako sirote uzdrzati.

//edit

po mogusctvu snimati izdrzavanje kazne, i pustiti kao neki reality show [:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

"kao i uvek, najvece golje najvise najebu"

oh da, sirote one, povela ih masa...

da ne treba jos i orden da im damo, i novcanu naknadu za pretrpljen strah i stres, da konacno mogu da priuste sebi da kupuju u izvesnim prodavnicama ?

jebeni retardi, treba da odu u zenski zatvor (ako imamo takav), da upadnu u celije sa nabildovanim celavim nazi ribama koje svi ostali zovu Olga i Helga, i da trpe assrape svaki jebeni dan tokom tih 10 meseci.

i to ne assrape kog ce se setiti sa osmehom.

pa sledeci put ako se nadju u slicnoj situaciji, ako im ne proradi zdrav razum i saves, a ono ce makar bulja da pocne da peche, pa ce se vec nekako sirote uzdrzati.

//edit

po mogusctvu snimati izdrzavanje kazne, i pustiti kao neki reality show [:D]

ajde da ih spalimo usput?

bitno da su uhvatili i osudili ribe sto su ukrali patike, dok se palioci ambasada setaju gradom ponosni na svoja dela

tri meseca sudovi da rade samo na krivicnim delima pocinjenim za vreme protesta ne bi zavrsili, tako da ribe sto kradu suknje su najsmesnija moguca stvar. cudi me da ne vidis kolika je to sarada

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

brate dvny...

i put od iljadu km pocinje korakom.

prvo padnu ribe sto su krale patike.

posle se najebemo keve retardima sto su palili ambasade i razbili te izloge iz kojih su ribe pokupile patike...

al od nekog se mora krenuti..

jebiga, one su imale losh roll, life is pain.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

brate dvny...

i put od iljadu km pocinje korakom.

prvo padnu ribe sto su krale patike.

posle se najebemo keve retardima sto su palili ambasade i razbili te izloge iz kojih su ribe pokupile patike...

od toga nece biti nista. ovim se pokrila ta prica, eto kao osudili smo vandale. a brate cure koje kradu patike, smesno znaci. i to je kraj price, pazi.

jebiga, one su imale losh roll

:)))

mislim pazi ne bih ja imao neki problem s tim da nisu od njih dve nasli da prave primer sa godinu dana tvorza. znas ti ko danas dobija godinu dana tvorza i kakve sve gadosti prolaze kroz nase sudove sa po dva meseca zatvora.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da izvrsimo kolektivno samoubistvo sada JAO JAO!!1~

Ti dvini nastupas kao da si otkrio toplu jebenu vodu.Sta, niko ovde ne zna kakvi su problemi zemlje, pojedinca, naroda, sistema, prava .. ? Iako previse dramatizujes - evo ja ne znam

ko danas dobija godinu dana tvorza i kakve sve gadosti prolaze kroz nase sudove sa po dva meseca zatvora

tako da daj primer.Jako potenciras ocigledne stvari, podsecas na onaj vic sa likom koji ti skine sat sa ruke, kaze to koliko je sati, i to ti naplati.Kako ti bre ne dosadi?

Devojke su dobile 4 godine uslovno, javno ponizenje, osudu bliznjih i porodice verujem da je to vise nego dobra kazna.

Niko od njih ne pravi primer jel kazna trebalo da bude blaza, sta?Novine su ispratile vest, kao sto ce ispratiti vest ako nekada uhapse te sto su palili caozdravo.

Sad jos samo Lag da dodje i da mi kaze "to gari uzbudi se ti beskrajno" :)

Link to comment
Share on other sites

poenta je bacanja prashine u ochi, kao i obichno kod nas ovde. kao evo osudili smo nekoga i mirna bachka, aka pravda je zadovoljena. a to shto ima po uzhem centru ko zna koliko kamera, svaka banka ima kameru, svaka prodavnica kompova ima kameru i ko zna koliko ljudi sa kamerama je bilo tog dana u gradu i samo su savatali dve kokoshke. al dobro neko mora da visi!

SRBIJA!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

poenta je bacanja prashine u ochi, kao i obichno kod nas ovde. kao evo osudili smo nekoga i mirna bachka, aka pravda je zadovoljena. a to shto ima po uzhem centru ko zna koliko kamera, svaka banka ima kameru, svaka prodavnica kompova ima kameru i ko zna koliko ljudi sa kamerama je bilo tog dana u gradu i samo su savatali dve kokoshke. al dobro neko mora da visi!

SRBIJA!

upravo to

demiane, ako hoces primer, nedavno je moj komsija prebio svoju zenu na mrtvo ime kad je dosla policija vikao da ce je zaklati, otisao odlezao nedelju dana u zatvoru i vratili ga kuci kao da nista nije bilo.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam ja lud, ali ja i dalje ne vidim kako su njih dve primer?Mislio sam da je sve ovde jednostavno, krale su kao i drugi, njih su snimili, ostale nisu/ne smeju/mrzi ih da se cimaju ... Cela Srbija ih je videla i naravno da ce biti osudjene.

I onda se otvori topic gde ljudi ponavljaju jedan za drugim "gle njih su osudili a one sto su palili nisu!"

Mislim, cemu?Svi to vec znamo, kao sto rece Doolio jeste sarada ali cemu jadanje kako nam je sistem jadan to vec znamo.

Link to comment
Share on other sites

pa ne vidim poentu da neki onda pishu "neka gore/vise/odsecite im glavu" kad su one totalno nebitne u celoj prichi .. nego taj mentalitet koje one predstavljaju, koje je stvorilo ovo drushtvo .. i to da je kul da kao chitamo vest "e osudili one sa patike za kosovo" mislim lol

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

сељанчице шабанчице су имале лош рол, што рече овај чупави металац, најебале су, постале су симбол Косово за патике и морале су да буду кркнуте пред свима. и у име свих. неправда? жалите се управи водовода.

тек ће да се пишти о неправди кад крену нека 'апшења.

онда можете да се жалите и управи поште и пијачној инспекцији.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je sto su snimljeni i oni sto su palili ali njih niko ne juri ... poenta je sto su neki jos ranije na ovom topiku ovo smatrali mnogo gorim nego paljenje ambasada ... a i logicno ... paljenje ambasada je bio cilj tog skupa te su pocinioci zapravo heroji, a ovo sa patikama ih samo diskredituje ... samo mene zanima kojoj je normalnoj osobi ok da pali svoj grad i ubija svoje gradjane ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Devojke koje kradu patike za vreme "nacionalnog saosecanja" s gubljenjem teritorije su bile previse upadljive i publicisticki zanimljive da ne bi bile kaznjene.

Koliko je samo puta pogledan snimak na youtube-u?

Novinari su to iskoristili kao "hot news" bilo je zanimljivo za ekranizaciju i logicno da je kazna morala biti surova.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...