Jump to content

Anime predlog


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trigun - 1998

dbz - 1989 (da po meni ima bolje fajtove iako je za decu)

ruroni kenshin - 1996 -20x bolji fajtovi

macross - 1982 - to sto su roboti nema veze ofc [:p]

eto to mi je ovako off the top of my head

po meni berserk je zesca smaracina.. 10 min nesto rade 20 min trabunjaju "raspad sveta blabla". imas #1 glavnog lika koji je pola vremena u nekom tripu #2 gay vodju koji daje pedu za vojsku #3 fajtove bez kapi krvi.. thx but no thx

Link to comment
Share on other sites

trigun - 1998

k

dbz - 1989 (da po meni ima bolje fajtove iako je za decu)

ruroni kenshin - 1996 -20x bolji fajtovi

macross - 1982 - to sto su roboti nema veze ofc [:p]

eto to mi je ovako off the top of my head

po meni berserk je zesca smaracina

:O

10 min nesto rade 20 min trabunjaju "raspad sveta blabla". imas #1 glavnog lika koji je pola vremena u nekom tripu #2 gay vodju koji daje pedu za vojsku #3 fajtove bez kapi krvi.. thx but no thx

u so missed the point -__-

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

trigun - 1998

dbz - 1989 (da po meni ima bolje fajtove iako je za decu)

ruroni kenshin - 1996 -20x bolji fajtovi

macross - 1982 - to sto su roboti nema veze ofc [:p]

eto to mi je ovako off the top of my head

po meni berserk je zesca smaracina.. 10 min nesto rade 20 min trabunjaju "raspad sveta blabla". imas #1 glavnog lika koji je pola vremena u nekom tripu #2 gay vodju koji daje pedu za vojsku #3 fajtove bez kapi krvi.. thx but no thx

blasphemy!

Berzerk je proglashena za jednu od najboljih anima ikada, a i koliko se i ja secam ima krvi do kolena i zeshceg nasilja plus pricha je ql

trigun je retardirana anima jer maltene nema nikakvu prichu (ima tipa u poslednjoj epizodi) i samo se vadi na to shto je kobajagi smeshna, tj neki humor na nivou osnovaca ja sam se smorila ko puz dok sam gledala ne znam ni kako sam izdrzala sve epizode

oO

 

Link to comment
Share on other sites

lepo rekoh PO MENI ... sad zavrsavam upravo kenshina.. meni je to 10/10 po tome kako mi se svidja i ostalo.. nema ni traga fillerima, nema trabunjanja, akcije su po meni divno izvedene.. nije ni ko goku hame kame kureganja, nije ni ko gore spomenuti berserk gde vidis 3 kadra , 2 puta mac i 100 ljudi okolko njega [:p]

ja od anime koje gledam trazim samo i iskljucivo dobru zabavu za sebe u tih 20+ minuta gde mogu da pustim mozak na ispashu posle drkanja IRL.. tako da gledanje drama pored RL mi ne treba stvarno [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa to je kenshin majku mu, 3 kadra, jedna iritirajuca fraza od koje mi je muka pripala nakon 4 epizode, isti mutavi klise kao DB, naruto, bleach, tuzna prica,zavet, osveta, suze i shit bla, bla...Nikad kraja.

Berserk je za svoje doba majka, realno. Sam po sebi, ne metjem ga ja na to mesto.

Kako za triguna, tako i za kenshina, macross, a verovato i DB.

Enjoy ur kenshins all the way de gozaru yo!

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo onu staru foru, mir mir mir niko nije kriv, I ukusi su razliciti.

Ma znam ja Junkija i sta on voli.

I ja obozavam trigun I cowboy bebop dok na primer Dz ne voli ni jedan jer nema pricu (iako po meni ima, al nije uposte klasicana)

Dok se Junkiju svidja Bakeretsu Tenshi, zbog fajtova i jebozovnih borbenih riba i meche, po meni je djubre.

Mozemo da pricamo do ujutru :P

malo off topic, nabavio sam Gungrave, odgledao sam zasad samo 1 epizodu pa ne mogu nista trenutno da kazem o tome, al mogu da predpostavim kakav je :))

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Zesca rasprava ovde [:D]

lepo rekoh PO MENI ... sad zavrsavam upravo kenshina.. meni je to 10/10 po tome kako mi se svidja i ostalo.. nema ni traga fillerima, nema trabunjanja,

haha right...pa kenshin je standardna akciona komedija sa dosta filera,glupih epizoda i gomilom trabunjanja(pogotovo posle Kyoto arc-a).Jedini fight u seriji koji me je "zainteresovao" je beshe 30-31 epi protiv najboljeg lika u seriji Saito Hajime.

Kenshin je dobra serija u svojoj branshi,to sto Uare kaze da je pun klishea...pa to je standardni shablon za shounen akcione komedije.Vec godinama se ne menja either u like or u dont. :shrug:

Berserk je dobar...mracan,dobra prica,dobri likovi.Nije akciona komedija.

Ne znam zasto uopste poredite Berserk sa Kenshinom...dva totalno razlicita zanra.

my 2 cents

Edit: Gungrave je sjajan sve dok se prica drzi proslosti,kad predju na sadasnjost malo smrdi.

Edit2:@bolkonski

Mada moze bilo ko. Ajde ako mozes to nekako da mi sprzis, jer ne mogu sa torenta da skidam 11GB. Mislim mogu, ali ce da potraje. Mozda je ovako lakse. Nije nikakav presing, samo kazem.

Nije problem druze,samo mi reci koju verziju hoces...Fansub(sa boljim prevodom) il DVD(bolja slika,bez dodatnog prevoda) imo bolje ti je Fansub :P il oces obe to mu dodje 6dvda ?

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

@ Katsu

\O/

Nisam hteo da kvarim ljudima utiske o Gun grave-u, ali kad si se ti pojavio why da hell not :D

Na tvoju recenicu cu samo da kazem da je onaj debeli mutirao u jebeni humancopter, sa propelerom u dupetu.

Toliko o dobrom naslovu. Ideja je besprekorna, ali nazalost, nije sprovedena u delo sa skilom.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

@katsu & uare..

katsu nisam poredio , sve je pocelo od onog "nabroj bolje fajtove a de je pre 2k godine" [:D]

svako ima svoj ukus i to je to.. ja lepo kazem da mi ne prija nista heavy, imam dovoljno sranja ovako da mi to stvarno ne treba.. jedini razlog zasto mi je taj berserk trn u oku je sto niko ne kaze "berserk.. a ok je" .. nego koga god da pitam svi su u "OMG WTF BBQ PWNAGE BEST EVAH GOTTA GET NIGGA OWNING ROLFZOR" .. za sta ja ne vidim nijedan argument iz moje perspektive.. .eto.. signing out .. skinuo sam sad gurren lagann i tokko i zeorymer i miran sam neko vreme [:D]

Link to comment
Share on other sites

Stojte galije carske!!!

DA LI JE TO FIGL?!?

@Edit

Dzanko, meni se dopao Berserk, ali mi je poslednja epizoda neopevano govno, pa u tom smislu mi je malo umanjio dozivljaj. Ali Berserk je ipak vise nego ok. Ajde da kazemo 8/10 max.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Stojte galije carske!!!

DA LI JE TO FIGL?!?

@Edit

Dzanko, meni se dopao Berserk, ali mi je poslednja epizoda neopevano govno, pa u tom smislu mi je malo umanjio dozivljaj. Ali Berserk je ipak vise nego ok. Ajde da kazemo 8/10 max.

Desi Bole kuco stara,jel ima sutra rhh? Da navratim malo da vas vidim?

Link to comment
Share on other sites

Dakle kakvih sve bogohuljenja nema na ove dve strane to je uzas.

Prvo reci da je berserk sve sem odlicnog animea ( ako ne i perfektnog ) je retardirano.

Posle toga reci da Trigun ( neopevano govno ) ima veze sa mozgom a kamoli da je dobar anime je apsurdno i kao velichanje djavola!

Mislim ... razumem ja sve to ukusi su razliciti ali reci da je govno slatko a med gadan nema veze sa racionalnim razmisljanjem nego vise sa whineom i bacanjem koske da se ja iznerviram...

digo mi se pritisak sada ¬¬

[glkg3

w

Stojte galije carske!!!

DA LI JE TO FIGL?!?

@Edit

Dzanko, meni se dopao Berserk, ali mi je poslednja epizoda neopevano govno, pa u tom smislu mi je malo umanjio dozivljaj. Ali Berserk je ipak vise nego ok. Ajde da kazemo 8/10 max.

Naravno i zbog te zadnje epizode treba pobiti sve koji su radili anime ... jer bolje da ga nisu radili nego ovako nedovrshenog da ga izbace... anime pokriva uvod u pricu. Kao neka uvertira. Jedva da je 1/10 radnje same price. Poena cele price je gutsova borba protiv grifita posle tih zadnjih dogadjaja u animeu tj posle eclipse. Kada dolazi tama na svet ¬¬ .

Jebem im mater , retardirani japanci spit.

Uvek kada krenem ovo da pricam setim se claymora koji je na isti nacin "unakazen"

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meni je Gungrave medju prvih 5 omiljenih anima

Uvek kada krenem ovo da pricam setim se claymora koji je na isti nacin "unakazen"

ne rise da ni tu nisu celu prichu izbacili :( sad sam se smorila

jebote ne znam kako vi al ja jednostavno ne mogu da se nakanim da chitam strip na kompu a tako bi da vidim shta se sve desilo u Berserku

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Stojte galije carske!!!

DA LI JE TO FIGL?!?

@Edit

Dzanko, meni se dopao Berserk, ali mi je poslednja epizoda neopevano govno...

to zapravo NIJE poslednja epizoda...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...