Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato sto ti to dobro znanje znaci mozda 5%, ostatak ces morati veoma puno da ucis.

Hm pa sad, nije bas tako... Uci se kod nas i php i baze podataka i razna sranja. Poenta je da kad vide da je neko inzenjer FONa, rado ce im dati posao.

pa uči se, ali ti je to tek toliko dovoljno da zagrebeš malo. Kad dođeš na posao prvog dana, vidiš koliko ustvari ne znaš

@kal1:

otkud ti koji kurac uopšte i znaš šta sam ja upisao, ili čime se bavim? bacaš kao i obično retardirane spam postove koji veze nemaju sa životom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pravite konstrukcije kao da postoje pravila od kojih se ne sme odstupiti lol. 90% nas radi ili ce raditi za privatnika, tako da smo svi prepusteni individualnim odlukama pojedinaca.\

Evo znam malu, vec godinu dana diplomirani hemicar, jednom su je zvali sa biroa, i nasli joj posao u fabrici kecapa za 20k ko ima fax, ko nema 17k, mora godinu dana da stazira bez plate, i na kraju nisu ni obavezni da je prime.

Druga je fax zavrsila preko, dosla ovde, nije se ni jebala sa biroom, otisla pravo u Us ambasadu i rekla da je spremna da ceka dok se ne oslobodi mesto.Radi za 1000e.

Ili sa zavrsenim filoloskim, kao sekretarica i asistent logisticaru ima 120k.Ali firma se bavi uvozom/izvozom oruzja i exploziva.

Tako da koji fax-koje pare je glupa prica, uci sta volis i gledaj da prosiris socijalni krug maksimalno.Sto vise ljudi poznajes lakse ce ti biti.

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

citam topik od pocetka i dalje nemam predstavu sta bih mogao da upisem, sve sto nema veze sa matom, razmisljao sam o fpn-u, to mi ok deluje sto se tice mojih interesovanja, singi/mega mi je ok uprkos svim pricama, ima predmeta koji mene zanimaju, sve bez mate i fizike je ok

neka iskustva sa fpna,singija i megatrenda?

pitao sam leska on ima ok iskustva ali skolarina nije ni malo naivna(nije da se moji ne bi iscimali ali ipak imam malo svesti,maalo)

Link to comment
Share on other sites

nisam upucen u programe tih fakulteta / opcije koje nude nakon diplomiranja, ali cu napisati ono sto znam vezano za te fakultete...megatrend - ladjenje muda, dovoljno je da se pojave skoro...singidunum - srednja skola...beogradska bankarska akademija - ortak sprema kolokvijume za jedno vece i pritom ne mislim na ucenje ucenje vec na ono srednjoskolsko: ucis 10 minuta, pa overis fejs, pa pustis pesmu, pa odes da soras, pa napravis da jedes i to...pa tu imaju neke testove za pripremu itd...

ako se javi neko uvredjen sa pricom 'omg ne lupetaj' nek' me zaobidje

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

citam topik od pocetka i dalje nemam predstavu sta bih mogao da upisem, sve sto nema veze sa matom, razmisljao sam o fpn-u, to mi ok deluje sto se tice mojih interesovanja, singi/mega mi je ok uprkos svim pricama, ima predmeta koji mene zanimaju, sve bez mate i fizike je ok

neka iskustva sa fpna,singija i megatrenda?

pitao sam leska on ima ok iskustva ali skolarina nije ni malo naivna(nije da se moji ne bi iscimali ali ipak imam malo svesti,maalo)

ja znam par dobrih pički sa FPN-a, a da imaju malo mozga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e matori megatrend je vrh. nije uopste lako kako kazu, stvarno nekad treba malo da se zapne, to ovi sa drustvenih faxova kenjaju kako je kurton jer budu ljubomorni sto je na mega dobro napravljen sistem pa izgleda kao da ima manje da se radi ali je u sustini bas sve lepo rasporedjeno. profesori su super, svi su skroz frendli raspolozeni i uvek ce ti neko izaci u susret i ono, moze bas puno da se nauci, isto kao i na drzavnom! da ne pricam sto posle toga mozes da palis bilo gde u evropu, sa diplomom megatrenda su tu skooooooro sva vrata otvorena. i naravno, tu je nata da overava potpise ;)

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ocu da budem daki eto vidim da je on u pametnog momka izrastao

pa ne znam zanima me politika i sve oko nje, fdu bih preskocio :D filoloski je ok ali to bih ipak sacuvao kao krajnju opciju :) politicke nauke bih najvise ali me zanima iskustva sa faksa, ne znam ni sta bih mogao posle njega

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...