Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne mogu brate, znaš kako je nehumano ubijalo ozvučenje na zadnjoj grupi na kojoj sam ostao, katastrofa. Pola sata su roudiji drkali instrumente i recitovali ajs cvaj policaj u mikrofon igrajući nam po umornim živcima, i onda kad su ovi izašli, krene brutalno probijanje a povremeno i propištavanje. Tu sam reko aj ćao, bolje mi je u krevetu.

Ovom prilikom bih hteo da pozdravim Xtreme Chaosa koga sam upoznao uživo, on ako izdrži do ujutru a ne kolabira, alal mu vera.

'Alo bre dechko, zvuchish k'o da imash 50+ 'dina i da si upravo doshao sa snimanja "Zikine sharenice"...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa koja je frka za 24 sata zhurka? Mislim ovo ako ne lipshe...?dobro nije bash da redovno praktikujem, al nije neka frka...evo npr ja za Eurosong sam spavao nedelju dana 2 sata dnevno, i onda kuluminacija za subotu -> petak na subotu spavao 2 sata, ujutru u arenu, do uvveche u areni konstantno na nogama, onda na zhurku u SC do 6 ujutru, onda do jedne cice do 9 ujutru onda nam se nije spavalo pa smo otishli da kupimo neke djakonije, hasali, i onda opet brali ljubichice do negde 13h i tad kao zaspao...i sve to bez speeda...sa proteklom nedeljom odprilike istom sem bez te zavrshne zhurke i ikakvih cica...naravno budjenje u ponedaljak u 10h xD aka 21h spavanja :D

A da, i u utorak sam se razboleo pa i evo sad sam.

Tj - de ti je mladost...?

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

neispavana sam i sad kad hocu da spavam retardirana deca imaju zurku u skoli sa sve "necu necu dijamante" i ostalim sranjima i pedofili koji bleje ispred skole i deru se i debili koji drndaju skutere po celo vece... kad zivim pored glupe osnovne skole i dokoni idioti se dernjaju po celo vece

Link to comment
Share on other sites

Bah bah malo tolerancije.

I ja gledam decu u devetoj kako pustaju hit cece i mire i slicna sranja i bas pricam sa kolegom al se poseljacise deca.

Al onda se setim svojih zadnjih dana 4-te godine u toj devetoj i ukapiram da smo bili jos gore selje :)

jebaga .

A juce je slavila pored moje zgrade 4ta srednje turisticke, i bas je bilo truloseljacki :)

Prosle godine su bar pustali rejv stavec.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e taj taj :D

Hajduk.. ima svoj proc, op sis i konkurentne biblioteke :D

Hajdukovic i Lukovic (takodje sa FTN-a), dva najbolja profesora koja i dalje rade u Srbiji

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni ispred prozora igraju fudbal "na malice"....:)

Sutra navijen sat za 7 - malo trcanja pre kuglanja, u akciji sprecimo degenerativne procese starenja sto duze:))))

@Kole

Jel to bese onaj kad na pocetku, na zeleznickoj stanici ortak uhvati muvu pa je stavi u cevku...kako je to zakon...

'ku noc...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sad sam ustao... najgori sam... dodjem sa posla, izblejim, i legnem da spavam i ustanem 3 sata kasnije, sada cu da bauljam do pola noci verovatno...

jebeni petak...

times they are a changing :(

kako bi mi prijala jos jedna nedelja jegera ili novih sto dana pakla :(

al suvise sam mator za toliko alkoholisanje...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Hej, haj, Ja-ga-njac, ja-ga-njac, ja-ga-njac... subota ujutru nije dobro vreme da se bude budan, subota 11:30 bas nije dobro vreme da se ima kolokvijum, 25 nisu dobre godine da se ima kolokvijum [xx(]

A vi kakote?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...