Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle jucerasnjeg smrzavanja , opet sve po starom ... verovatno 30+ stepeni danas ... ali sam najzad uspeo da popravim bajs \o/

Malo na fax a onda ada timez !

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pred svitaj zore pojavi se cudan lik...SAV U KRVI SA SEKIROM U RUCI!!!Zadah smrti polako se siri,osecam da kraj polako dolazi...Pobeci nemam kud...NJEGOVA ZRTVA POSTAJEM!!!GLASNIK SMRTI PO MENE DOLAZI!!!GLASNIK SMRTI!!!GLASNIK SMRTI!!!

DANAS JE LEGACY!!!

rofl [:D]

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da je danas grad bio prazan, nigde guzve ... barem u mom slucaju. Onda sam malo razmislio, pa se zapitah, jel moguce da je zbog poskupljenja benzina? Posto je takav slucaj svugde u svetu, kad je poskupljenje odma' par dana ide "shok" i niko ne vozi kola.

Sa druge strane, pirki vetritj neki pa je bash fino, ne bi trebalo da danas bude nesto specijalno toplo.

Link to comment
Share on other sites

poskupljenje kretje tek od subote, zato ja idem danas da sipam : )

veceras na adi igra se univerzitetski turnir u fudbalu, OH YEAH !!11

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

mislim da je od jutros poskupelo, bilo je nekih pricha da ce od sutra, al naravno shto ranije to bolje, al bolje da to kaze neko ko je sipao od jutros:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Od ponoći poskupelo gorivo

30. maj 2008. | 07:52 | Izvor: Beta

Beograd -- Gorivo na pumpama u Srbiji skuplje je u proseku za 12,48 odsto. Litar motornog benzina je u proseku skuplji za 6,86 dinara, a litar dizel goriva za 8,03 dinara.

Gorivo skuplje u proseku za 12,48 odsto (FoNet, arhiv)

Gorivo skuplje u proseku za 12,48 odsto (FoNet, arhiv)

Litar motornog benzina (MB) i bezolovnog motornog benzina (BMB) od 95 oktana umesto za 101,49 dinara prodaju se za 108,13 dinara, a dizel D-2 skuplji je za 7,29 dinara i umesto za 86,9 dinara prodaje se za 94,19 dinara po litru.

Nova cena evrodizela je 103,19 dinara po litru, što je za 8,29 dinara više nego do sada, dok se eko 3 dizel prodaje za 98,34 dinara umesto za 90,59 dinara, odnosno za 7,76 dinara više.

Litar goriva evropremijum (BMB) od 95 oktana skuplji je za 7,76 dinara i sada košta 118,26 dinara.

Nova cena ulja za loženje je 89,53 dinara po litru, što je za 9,28 dinara više nego do sada.

Poslednja promena cena naftnih derivata u Srbiji bila je 7. maja kada je gorivo na pumpama poskupelo u proseku za 5,25 odsto, odnosno motorni benzini je poskupeo za 2,7 dinara, a dizel goriva za 3,2 dinara.

Cene goriva u Srbiji, prema Uredbi o formiranju cena naftnih derivata, usklađuju se na svakih 15 dana sa kretanjem cena sirove nafte na svetskom tržištu i kursom dolara.

Ministarstvo rudarstva i energetike pravi presek cena naftnih derivata, a odobrenje o promeni cene daju ministarstva finansija i trgovine, dok one važe dan po objavljivanju u Službenom glasniku.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

cisto da znate i meso je poskupelo preko 30% ali to nigde ne javljaju

lol najbolje da ljudi imaju para da se hrane mesom ;o))

inache, na koji fazon je kod nas HRANA 4x skuplja u cheskoj gde je standard like 4x veci nego kod nas?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...