Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Znaci totalni Igorov pwn

In the other news:

Kuci sam. Spremam se da krenem napolje i ne zelim da postujem nemoj mi protivureciti :)

uf kako bih se iscimao sada negde na kafu napolje. ajde prokleti telefonu pozvoni!

TJILE AKO TE ONA NE POZOVE JA CU NE BRINI :*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igor se bash trudi na od rura napravi all gay forum, jel dobijash neke poene ako oterash neku ribu odavde, jel postoji neka igra za koju mi ne znamo:))

pusti neka kenaj shta hoce, i oanko svi ovde prdimo poc eo dan:))

uostalom ovo shto i opisao ej noramalna faza za pochetak:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

(tu ne racunam koleta)

a ne mozhesh ni sebe jer nemash normalnu psihu olololo crnci... also, tvoja procena troll-situacije u poslenjih par dana je malo off ali nema veze, ionako te ubijaju od posla pa nisi obavezan da chitash tachno sta ljudi pishu =o))

Link to comment
Share on other sites

a ne mozhesh ni sebe jer nemash normalnu pishu, bas je humongous olololo crnci... also, tvoja procena troll-situacije u poslenjih par dana je malo off ali nema veze, ionako te ubijaju od posla pa nisi obavezan da chitash tachno sta ljudi pishu =o))

fix'd

STA DA RADIM KADA MRZIIIIM ZENEEEE SUPROTNOG POLA!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kakav selfpwn spavanje od 2 sata po ovoj vrucini :|

sta cu gde cu sad dodjavola... lagano sam stavo chaj da skuvam a u medjvuremenu pijem cocacolu iz friza...

kakav selfpwn spavanje od 2 sata po ovoj vrucini :|

sta cu gde cu sad dodjavola... lagano sam stavo chaj da skuvam a u medjvuremenu pijem cocacolu iz friza...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

your fixing tool is broken olololo

besides, polako pochinje d'izgleda da si ljubomoran/na na zhene koje su rodjene sa full opremom dok je tvoj money maker rezultat heavy duty vaginalne rekonstukcije...nije lepo...

Link to comment
Share on other sites

your fixing tool is broken olololo

besides, polako pochinje d'izgleda da si ljubomoran/na na zhene koje su rodjene sa full opremom dok je tvoj money maker rezultat heavy duty vaginalne rekonstukcije...nije lepo...

[:0]

Nis' ja ne razumem vas Huberte [:D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igore svaka ti dala za ovaj pwn :)

edit:

cek, moram da kvotujem ovo

Izvin'te gospodjo andjelino dzoli, kraljice CS-a i reprezentacije na clan base.

Mislim sad ozbiljno, jer moguce da neko zensko dodje na forum i ne rasipa svoju nadmenost i zelju da je muvaju, nego da proba da ostavi neki normalan post. Nemoguce je da samo 3 zenske osobe na ovom forumu imaju neku normalnu psihu (tu ne racunam koleta).

Jel ti stvarno mislis da ces ispasti disko-ribetina ako nam obelodanis da ti je dosadno na poslu?

Dakle, ajde stvarno svaka cast, radis, ti si personal assistant of CEO, super.

Realno pogledaj kolko si se nalupetala zeleci da budes primecena u zadnja 3 dana. Nije kul, zar ne.

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

Ma mogu ja da serem do sutra, al ako nije dobila 10 PM-ova seci me gde sam najtanji. jebaga :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja se vratio sa basketa i sad jurim u grad na picence...:)

Danas je bio super dan, iako malcice topliji nego sto je pozeljno...

Najjace je kad se Igor i Kole nadmudruju, obozavam ih :)))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...