Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sorry, ja vatam onu zapregu u 3. a i zamisli kako bi se drugi ljudi smorili kada bi bila dva radikala u istom basu. toliko smrada iz usta i praziluka iz nosa se ne mogu podneti na jednom mestu :)

Dobro onda cu sam da citam Ideologiju Srpskog Nacionalizma

[roflmao]

neces jebati

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Narucio sam sebi za rodj jednu Firefox majcu! Posto znam da cu dobiti gomilu beskotisnih gluposti koje necu u zivotu koristiti reko aj jednom da dobijem neki pokon koji stvarno zelim pa makar ga i sam se bi kupio :)

Link to comment
Share on other sites

[:0]

prestanite, sad mi se umesto pricajte topica, ucinilo da pise prcajte....:))) pa ispade replying to prcajte...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Boli te kurac. Kod mene u kući ima skoro 30 stepeni, a klima nije u planu za kupovinu ove godine. Što nije dobro ni za posao ni za školu.

brate, pa klime su bar sada džabe. ima sigurno za 500 dinara mesečno, nemoj mi reći da toliko nemaš.

Link to comment
Share on other sites

Uiuiuihi, zavrsio teren i POBEGAO GAJBI NISAM SE VRATIO U FIRMU!!! Ololo, uijea, uijea, kako je malo potrebno za srecu uijea, lep je dan, lepo vreme, sve je lepo, uijea, uijea, odo da razvalim morella na easy. I jos su mi obecali da ovaj vikend konacno MOZDA ne radim (60 posto ne 100 posto da, ali ouijea ouijea)

Inace povodom naziva radnih mesta, OLOLOL. Logistic manager, olololo.

PS CEO assistant je i dalje sekretarica :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...