Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro dobro....

Krećem na posao...veselje...posle na kuglanje...večeras, hm, izgleda ništa...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

evo me kod Ivana u komsiluku,razmisljam se da mu banem na vrata i da me otera u picku materinu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo vreme, treba da se skupimo veceras kod druga iz odeljenja, malo da se zezamo.

jesam :) nadam se da me nisi video kada sam se sa drugom i drugaricom vozila jugom pored narodnog i dok smo pevali kao kreteni :))

Ja te videh kod raskrsnice u knezu kod srketanja za narodno, kako ides prema Kalisu, rekoh dal da se javim, ali mi bi glup, jer me ipak ne znas.

Posle svratili do Sisa, ponadao se da cu videti Stanka :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Deste ljudi sta ima! Probudio me neko jutros tipa u 08 zvonivshi na vrata, al' dok sam ja skapirao sta se desilo zapravo taj isti neko je otishao :) I onda shta cu, malo sredio okolo, brlog sto bi kruko rek'o ;) odvozao jednu stazu GT5, malo po forumu i tako, sad cu da idem da se proshetam po kraju da vidim jel ima sta novo ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja te videh kod raskrsnice u knezu kod srketanja za narodno, kako ides prema Kalisu, rekoh dal da se javim, ali mi bi glup, jer me ipak ne znas.

Posle svratili do Sisa, ponadao se da cu videti Stanka :)

ma opusteno ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

jos pola sata i im out of here...

kuglanje...kuglanje....

moracu da se presvucem u sorc u firmi...umrece od smeha kad me budu videli u "spilhoznama":)

Cini se da je lep dan napolju! Jutro je bilo malo mrgodno...cak je i kisa padala dok sam dolazio...

Kako je vudu junior lepo vaspitan...nece da prepada ljude po ulici...retko se to vidja u danasnje vreme... [:)]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

prebijanje sinoc na hard...

ja sam popio jako puno,a ipak sam tu bio u najboljem stanju,i jurio ljude da pomognem...znaci ispeglirali su celo Cumicevo sokace...strasno...

ja sam sa novim cipelama zgazio u baru/blato do clanka...sad moram to da sredim... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dosta vise o tom kuglanju, nemam paraaaaaaa, a idem mi se !

Znaci, ne seri, dodji i proguracemo te kao dete do 7 godina...:)

Ozbiljno...ako nece niko, ja preuzimam odgovornost za tebe...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jao Nemanja, vodi ga plx, evo ja ću da sredim papire za usvajanje [:D]

MOze bre, i ovako mi mladi brat 15.juna ide za bahrein 2 godine...bice mi mnogo dosadno...:))))

Sa kim cu da idem na basket...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...