Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa opet si PROLETEO pored mene :D jbg :D sluske bajs :D gluvo doba :D kruko :D jos ti fali bundeva da gadjas ljude :D i da vices HO HO HO BUNDOTRON :D

hahaha :D sori brate, skroz se pogubim kad vozim pa ne vidim nista oko sebe, samo put %)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa opet si PROLETEO pored mene :D jbg :D sluske bajs :D gluvo doba :D kruko :D jos ti fali bundeva da gadjas ljude :D i da vices HO HO HO BUNDOTRON :D

sledeci put ga klepi po glavi kad prodje pored tebe, pa da vidish kako ce da gleda [:D]

Link to comment
Share on other sites

bundotron :(( mrzi me da kacim fail sliku :)

prava fail slika bi bila da okacim svoju sa zatvorenim okom :D

btw sad sam se setio i na 15 minuta od kuce mi se tako prisralo :D da sam morao trcati do iste :D koliko mrzim toooo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

upao sam u jednu od mojih faza, idem u krpe dok ne eskalira...

medium_stupid.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

NICK FUCKING CAVE

sta vise reci...

jebeno je bog

kralj

genije

jebeno

fuck

kako je jebeno

jao

dobar

jao

sjajno

jao

ne znam

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

HA! verovatno si me i video

za vreme ship songa, ja sam jedini nosio ribu na ramenima :)

a i bio sam jebeno najvisi od sve dece :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

cim ti das sliku te ribe koju si nosio na ramenima :P:P

koji sam advokat :D

nikad ne kacim slike devojaka u koje sam zaljubljen, tako da sry but you are out of luck :)

neecola > grizi govno :P

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Kako da nateram ribu na anal? Iskreno sve sam imao neke pokushaje, nishta kao iz filma :D Pritom ova moja kako je luda ima da kazhe "ma mozhe, mozhe" (a vec mi je stavila do znanja da ne mozhe, za sada...) i ja cu da ga nekako gurnem a onda ona ima da stegne bulju, ima fica da mi odpadne :(

Inache pijem Schwepps i jurim neku zhenku komarca koja je izgleda zaljbljena u moj levi guz poshto mi ga je izbushila poshteno...

Koliko anala :D

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Kako da nateram ribu na anal? Iskreno sve sam imao neke pokushaje, nishta kao iz filma :D Pritom ova moja kako je luda ima da kazhe "ma mozhe, mozhe" (a vec mi je stavila do znanja da ne mozhe, za sada...) i ja cu da ga nekako gurnem a onda ona ima da stegne bulju, ima fica da mi odpadne :(

Inache pijem Schwepps i jurim neku zhenku komarca koja je izgleda zaljbljena u moj levi guz poshto mi ga je izbushila poshteno...

Koliko anala :D

Pazi sad vako :)

Imash tu u sushtini vishe puteva...

Al recimo najkonkretniji su ti:

Ona lezhi, i sad ti je oralno zadovoljvash...sa time da se ne sladish njenim sokovima nego gledash u sushtini da je shto vishe ne primetno izblaish, znachi bash ono ne shtedish - gravitacijom i fizikom sva ta tekutjina ide njoj na zheljeno mesto podmazujutji ga

Onda imash opciju da je okrenesh na stomak, i da joj oralno stimulishesh vetj zheljeno mesto...shto je usvs sluchaju preporuchljivo, ako ne jbm li ga intervenishi prstom

I sad stupa uber pro gosu skillidz momenat, za koji ti je sushto potrebno mnogo sretje :D elem ona tako lezhi na stomaku, a ti legnesh na nju..negde da ti ponosi bude medju njenim guzovima i sam vrh ponosa neshto ispod zheljenog nam otvora...i onda se kao tu zanimate i ti kao blejish, i onda kao dobijesh ono famozno "teranje" gde prosto imash kao potrebu da gurash napred i uradish to i uz malo sretje ponosi ti udje tamo gde si zheleo, uz malo manje sretje udje u ustaljenu formu uz nedostatka bilo kakve sretje nastavljash samo da blejish - sushto ti je to jedina opcija da ju kao sluchajno zadjesh u analne predele.

A ako vetj mozhesh malo lakshe da izvrbujesh to, sve ono sa oralom ostaje samo shto je sad uzmesh lepo u doggy style i drzhish kao za guzu i razradjujesh lokaciju palcem i onda u jednom trenutku lagano pokushash da penetrirash zheljenu lokaciju...valjda nije iz fazona da se frapira i kazhe ne ako je ne zaboli, a ako si sve lepo pripremio tj dovoljno vremena posvetio predhodnim koracima ne bi trebalo da je boli.

To ti je u sushtini ceo gg...

Ja se akam sa Javamo, nznm kako da isplaniram svoje spavanje tj ne spavanje za danas i shto mi je dalje chiniti

Moram da navatam neku kolichinu novih riba, popele su mi se bre mnogo na kurac sve ove shto znam da ih jebem mada su mi se i generalno ljudi koje poznajem popeli na kurac...treba mi neko osvezhenje ekipe!

Odo sad nazad Javi

Voodoo javi shta si uradio :D

Baget je inache srednjovekovno oruzhije Francuskih seljaka...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...