Jump to content

winamp smara


Recommended Posts

Uglavnom, kad stisnem pauzu treba mu ~10 sekundi da utrne pesmu. Stop ga stopira ali se zvuk cuje jos 5 sekundi. Kad premotavam cujem prethodne zvuke jos 5 sekundi i ove na koje sam premotao u isto vreme. Slicno i kod menjanja pesama i sl.

A danas sam instalirao novi winampz0r!

Ajd ovde da metim i 2. pitanje:

Imao sam neki program koji sam deinstalirao ali je ostao u Add or Remove Programs listi i sad me nervira. I ocu da ga nema tamo. Kako?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

start > run > regedit, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall, obriši ključ koji ti smeta (ime programa piše u DisplayName)

Na 64-bitnoj Visti poseti još i HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Link to comment
Share on other sites

start > run > regedit, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall, obriši ključ koji ti smeta (ime programa piše u DisplayName)

Na 64-bitnoj Visti poseti još i HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

mmmmm....love your sweet talking baby....black love.....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

AIMP

lol ko jos koristi winamp :P

lol noob

aimp nije los ali treba on jos mnogo mlekca da pije da bi postao bolji od winampa

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

+1 za aimp, video sam preporuke na benchu, probao i ostavio ga :)

ima dosta funkcija koje su baš dobre, prikaz bitaže pesama, lepo kategoriše playliste, copy funkcija, lako otvaranje dir-a gde je pesma, milina.Samo je spor kada radi sa tagovima ali nema veze.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dok su drugi gubili vreme u alkoholisanju i vodjenju ljubavi sa prelepim devojkama, vidi se ko je bio vredan i ucio [:D]

:(

[roflmao]

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...