Jump to content

The Wire


Recommended Posts

ja krenuo da gledam Treme takodje, za sada je dobra, ali muzika ftw

Dok su Bunk i Lester "otišli" u muzikante još jedan glumac iz The Wire je promenio stranu.

Russell 'Stringer' Bell (Idris Elba) prešao je na "stranu zakona" [;)]

A dark psychological crime drama starring Idris Elba as Luther, a man struggling with his own terrible demons, who might be as dangerous as the depraved murderers he hunts.

http://www.bbc.co.uk/programmes/b00s8jk0

Idris Elba discussing his role as DCI John Luther

lepih 5 epizoda do sada

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

KAKVA SERIJA

pa ljudi, treba da smisle neku novu imba nagradu i uruče je ekipi za za Sopranose i ovima. Kakva priča, sa toliko uglova na dešavanje do takvih detalja da sam zaista impresioniran. Ne smem da zamislim kroz kakav rad su morali da prođu kako bi naučili sve igrarije prikazane u seriji. Kraj kakav sam i očekivao nakon 5 brutalnih sezona, serija se završila u stilu.

Šteta za Omara, očekivao sam da moraju ukloniti njegov i verovatno je tako najbolje. Carski lik.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledah sve, poslednja sezona, pogotovo posledanja epizoda mi je pretvorila mozak u sranje!

10+

@Corey i Kalimon

Jedan Omar je morao biti ubiven na neki takav "freaky" nacin, prvi put da se neko nije usrao od njega je taj klinac, koji je ostao da maltretira kokosku na ulici kad su se svi razbezali ... Nisam siguran, al' mislim da je to onaj mali sto je bio Leutenant Nejmondu. Inace, onaj poslednji les koji je pokupila Gregsova lici do jaja na Nejmonda, nadam se da nije on!

I par klipova:

Omar kad je bio deckic!

Bunk i McNulty

I mali Prop Joe

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jebote al je zakon serija, hvala calaveri na preporuci. Bas sam reko drugu da me podseca na Homocide i onda mi on kaze da ih rade isti ljudi. Samo mi ovo pored depresije ima i neki komicni smek

scena kad meknolti i njegov partner istrazuju ubistvo one crnkinje pa samo govore fuck, ili najaca scena kad njegov partner sprca onu ribu iz bara pa ga posle zove pijan da mu pomogne da spali odecu "...smell...the puddy..." umro sam jebote!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

holi kanoli jeboteeee :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...