Jump to content

RuR PARTY!


Elektronska muzika  

64 members have voted

  1. 1. Da li napraviti RuR zurku?

    • Da
      39
    • Samo Lotos+GoGo... Za ostalo me bole!
      5
    • Ako gostuje Aca Lukas... Dobro sad, i Dzej je OK.
      12
    • Ne
      8


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bravo dreadlorde,svaka cast,samo napred !!!

ovde imamo ljudi na pretek koji u toj dj-ingu,tako da ce to biti najmanji problem...

a sto se tice zenske populacije,videcu da ja malo rasirim zurku po skoli,pa cu i neke drugarice sigurno da dovedem...

uostalom,to je manje vazno...bitno je da mi ovo organizujemo,i da se dobro provedemo...

sve moze za dz i u klubu 13 [8D]

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

pored mene zhivog :(

pa nisam rekao lobotomiju, nego tvrdo!

ja cu da delim bombonice po zurci !

jel po principu jedna tebi, jedna meni, jedna meni, jedna meni ..

a tebi ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

primacje oni maloletne,primacje im :))))

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

eto, mogli smo juce svi na boraniju, pa da se posle poodvaljujemo po kalisu, eto vam i kulturica i fensi i urbano i klosarski i mrak svuda:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Eeee ql, we're getting somewhere...

Ako je ovih 36 ljudi ozbiljno, mogla bi da se napravi manja zurka za pocetak....

Naravno bilo bi pozeljno da svako dovede nekoga sa strane, van RUR zajednice. Doveo bih ja dosta ljudi iz skole, a kapiram da svako ima sa strane barem troje koji bi dosli.

Konsultovacu se sa Milosem oko prostora i DJeva, sutra kada se vratim u BG i pitacu Lakija kako bi sve to mogli da organizujemo...

Link to comment
Share on other sites

Eeee ql, we're getting somewhere...

Ako je ovih 36 ljudi ozbiljno, mogla bi da se napravi manja zurka za pocetak....

Naravno bilo bi pozeljno da svako dovede nekoga sa strane, van RUR zajednice. Doveo bih ja dosta ljudi iz skole, a kapiram da svako ima sa strane barem troje koji bi dosli.

Konsultovacu se sa Milosem oko prostora i DJeva, sutra kada se vratim u BG i pitacu Lakija kako bi sve to mogli da organizujemo...

Ne kradi ideje...ili barem prati tok razvijanja situacije... [:(!] [:)]

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...