Jump to content

Da li ste primetili


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol video sam ovo Jovana Bisex :D

Inache,ima jedan chicha shto se mislim vozi 46com,stalno razveseljava narod svojom violinom,i peva uglavnom "Chicha drazo de je moje dete" :D

mislim da znam tog lika,ali ja sam ga vidjao na Brdu...

meni se desilo da se coveku pored mene peo mis uz nogavicu,a ja nisam smeo da pipnem tog baju da mu kazem, jer je bio neki hardcore smrdljivi cigan...mis se tako motao po njegovoj nogavici gore-dole,dok nije sisao,i vrata ga prikljestila i ubila... :DDD

^ovo je zaista istina :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, meni su nekako manje-vise bliske te prve cetiri linije koje si naveo, ne vidim toliku razliku za klasifikaciju:) 73 jeste malo periferijski, a kod 65 sam zapamtio samo da ulazi gomila dece, posto ima milion skola na relaciji. 95 mi je okej, uglavnom ljudi idu na posao, a 16 mi je isto okej (dok ne ode blizu poslednje, tu pocinje zezanje i vremeplov u devedesete):)

a ovi sto sam nabrojao nisu prigradski, jesu malo periferijski, ali to je to:) a za ove 30x nisam ni cuo, mogu da zamislim te strahote:)

brate, video sam tog lika sto svira, ali u 73, da, da, bas je svirao to ide kralj i pita de mu je sin, pa mu draza odgovara rofl:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ima neka bakuta koja se vozi 65icom od pijace na zelenjaku pa ka politici do pitaj-boga-gde, uvek vuche neke rumunija-style cegere pune povrca koje smrdi u pi*** materinu i 3puje da je jure drzavljani zemalja bivshe jugoslavije :D

Kod politike prolazi neki mercedes lubenichar i vezan mu sto za krov, a iz gepeka viri neka stolica, a baba se dere EVO SU HRVATI!!!! KRADU I PLJACHKAJU!!!! PASMATERUPICKUBLABLABLALBA..

Link to comment
Share on other sites

da ne gresim dusu, moja reakcija je bila slicna kad sam otvorio topic, samo ne ovoliko emotivna...boli me kurac sto neko jede u basu al najskroznije:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne...ne...

Najgori su likovi koji idu ulicom i to rade :D

e stvarno pizdim na to postala je masovna pojava da klinci shetaju po gradu/autobusu i pushtaju najskrnd narodnjake

znači ima i treća srbija :)

namerno nisam spominjao te hevi prigradske. mislim, sedi u 101 i ni pakao ti neće biti težak.

ja nisam ni znala da taj bas postoji, de to ide?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod takvog hejta, najviše mrzim tramvaje koji se kreću Cara Dušana i 27. Marta.One babe i dede što ne mogu da dišu sa punim kesama luka i čega sve ne, samo što još prase ne nabace preko ramena guraju se i smrde toliko da jedva čekaš da izađeš.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

možda ako izmisle sluške za nos i način da prenesu zvuk!1

Scientists suspect that LSD has it's greatest impact on that part of the brain which decodes and interprets sensory impulses...

By paralizing or scrambling these sensory signals, patterns in the brain become flamboyant, twisted, unreal...

Sometimes the user thinks he can smell or taste the sound of music

Znachi zabodesh esid, slushke u nos i vozi!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@Mohi: [roflmao]

mnogo serete vi prefinjeni ... jebeni srednji stalez pun kompleksa...

[roflmao]

Edited by Savov Zdravov

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...