Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

editovao si, a quote-ova si ovo...

World Cup league (WCL) tournament is active for more than 1 year, so i decided to update this first post with latest information, original version of this post is at bottom.

...da bi pokusao da dokazes da je to nesto od skoro, ne kapiram. iako je ovaj post iz 2006. sto si i sam video, pa si zato editovao verovatno

ovo je glavni i najveci heroes komjuniti na svetu(ne samo heroes 3, nego za sve delove) zapravo THE heroes community

Ti si sada kategorizovao srecu na tipove, a ne na intenzitet i ono sto ti konkretno donosi. Nije isto ako pravis mage guild level 5 da bi dobio fire elementale, a protivnik napravi i dobije dd ili fly. Ili ako u slucaju wcl-a dobijes 3 umesto 4 hive-a u blizini. Naravno da sreca jos igra ulogu, ali je marginalizovana u onosu na skill.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ja ti govorim da postoje velike sanse da ne dobijes nijedan hive i nijedan grifin u blizini. Eto ja sam nakon sto si mi rekao za tu "taktiku" koja pride funkcionise samo ako se ne igra na 200% otisao i generisao 3-4 L mape i nigde u mojoj oblasti nije bilo grifina i hive-ova.

To da li su najveci ili ne ni ne znamo, koliko sam video onaj ranking ima sta 100-200 igraca ... Pritom su nastali kad je masa igraca prestala da igra. Hej 2006-7 ... 7-8 godina nakon izlaska igre ... do tad smo se mi uveliko naigrali i naturnirali i prestali da igramo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Obrnuo Imposibru, xl mapu, 126 dana, skor 436. Ja sam prezadovoljan obzirom da sam igrao iseckano, na poslu izmedju udarnickih naleta i da mi je ovo prva partija posle 4-5 godina, medju prvim partijama ikada koje sam ozbiljno odigrao na najvecoj tezini. Jebao sam bio jeza dok nisam dobio u trecem gradu po redu TP. Kompovi su do tada imali vec fly i DD...

3f4c0e6a87cb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ima oko 1600-1700 trenutno aktivnih igraca.

Ne kapiram te pokusaje obezvredivanja. Da, svi ti ljudi su tek 2005. krenuli da pikaju Heroje. Pokusao si da objasnis da pikaju Heroje tek godinu dana, ali je i 2005.-06. dovoljno dobra.

To da li su najveci ili ne ni ne znamo

znamo da ti ne znas da das link ka nekom drugom komjunitiju pa da uporedimo

umesto toga, kazes da ste 'vi' prestali da igrate tu negde tih godina

ne kapiram koji ste to vi :D

sto se hajvova tice, ca i da nemas nijednu okolo u startu, ne znaci da neces moci da pobedis

ako bez wcl pravila nemas nijednu utopiju, to je problem i sigurno ces izgubiti ako ih protivnik ima

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Nigde nisam rekao da ti ljudi igraju godinu dana vec da masa ljudi ne igra vec 10 godina, a ovo postoji tek 6 i igraju jedan set pravila na koja su navezbali, a ne mozes se samoproklamovati svetskim sampionatom.

Uostalom zabole me k, igraj sa njima njihova retardirana pravila i misli kako su bogovi do mile volje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

February 2d, 2007: First month is over. Statistics for January you can see below:

6, 7 u najbolju ruku mada i to tesko jer je sad pocetak 2013

I to apsolutno nije poenta. Kao sto rekoh, misli kako su bogovi jer su ti prodali foru koja radi samo na njihovim pravilima i opet zavisi od usera do mile volje. Poz.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

1799f35b4a13.jpg

Isti tip mape, ista podesavanja, isti skor (436). I eto ga taj angelic, nadjoh ogrlicu dva kruga pre nego sto je poslednji neprijatelj nestao zbog nedostatka gradova. Prepakovan mi je heroj svim najjacim artefaktima, prosledio sam pola na ostale heroje.

E sad, pitate se sto je ovakav skill tree na glavnom heroju. Pitam se i ja. Poceo sam partiju sa tim herojem (birao ga u scenario setingsu), stim sto je vec bio fazon 15. nivo sa skoro svim skillovima izabranim. Jeste bila easy peasy partija zbog toga, ali me mori sto nemam pojma kako se to desilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...