Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

I ja sam u rebusu. Provalio sam kako stoje stvari tek posle dva-tri kruga, i jos se kao stekam u krugu svog zamka posto su mi put preprecili neki gmizavci. I onda rke rke, udri po njima, pa po prvoj sledecoj ekipi, iza koje je zamak od plavog u kome je ustekan njegov heroj koji je bio lvl 1, normalno. Oprem i to i od tada je partija totalna razbibriga. A onda sam pokrenuo jos 15tak random mapa sa istim podesavanjima i svaki put sam dobio normalnog heroja. Ne znam u cemu je bila fora...

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da namestim da kompovi budu allied kad pravim random mapu, glup sam:)...secam se da sam ranije kad sam pikao u map editoru stavio da kompovi budu allied, samo tako je moglo da se namesti...tad sam nekako dobio iz par pokusaja, ali na nekoj finoj mapi zgodnoj za stek

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da mogu tako random da ti ubace heroja veceg lvl-a. Pravo da kazem, ne znam koliko mi je to gotivno. Ovaj Dzedit mi je recimo izasao sa 4 skilla koje nikad, ali nikad ne uzimam: fire magic, sorseri, balistik i skolar. Da igramo neki pvp, smorio bih se bez obzira sto bih bio u prednosti.

A sto se tog skora od 436 tice, moguce je da je to maks ako ne igras protiv kompova u alijansi. Ja u ovih par partija nisam namestao da su u ekipi jer se i ovako tek ponovo navikavam na igru. U ovoj drugoj partiji sa tim bustovanim herojem od starta i laganom igrom koja se zavrsila ranije sam imao isti skor kao i u prvoj koja je bila relativno mucenje i trajala dvadeset poteza vise.

Inace, ne znam za vas ali ja moram tu i tamo neki load da uradim. Pa i autosave kad se izbananisem.

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal ste primetili, to sto zastavice svih 7 kompova stoje sa iste strane ne znaci da su oni u alijansi, cak i kad se u settingu stavi da su kompovi jedan tim, ne znam zasto...nekad ulaze jedni drugima nesmetano u gradove, a nekad se biju medjusobno, pa izbace jedan drugog...ranije kad sam igrao vs 7 kompova morao sam u map editoru da namestim da su allied, samo je tako radilo kako treba

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

najcesce brzo userem ovog koji mi je najblizi, imam 2 grada jako rano, pa onda igram defanzivno, odnosno, cistim okolinu i jacam

kompovi ne koncentrisu vojsku, nego random zuje po mapi sa random jedinicama(neke prejake, neke retardirane, glupo umixano) koju vode heroji bez expert magija

kasnije se svede na to da ti bace lighting bolt na strelce i pobegnu ili im uzmes artifakte sa malo gubitaka

Edit: Dule, samo postavis u opcijama 1 number of computer teams, ne znam sta bi moglo da bude problem

kompovi mogu da ulaze jedni drugima u gradove ako su saveznici

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, ja igram ovaj complete, ali i ranije mi se to desavalo kad sam igrao obican sod ili ab

A sto se tog skora od 436 tice, moguce je da je to maks ako ne igras protiv kompova u alijansi.

btw nije ovo, loadovao sam onaj gejm, zavrsio partiju mesec dana ranije i dobio 440

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

82 dana, kao sto je primetio Dule. Igrao sam Ramprat, Kiru kao glavnog heroja, ali ga nisam birao u startu nego sam ga regrutovao u krcmi, i ukenjalo me sto sam imao malte ne slobodan prolaz do skoro praznog neutralnog zamka, pa sam imao malu prednost od pocetka. Ali mapa je bila takva da je zahtevala mnogo inventivnosti i adaptacije, bas je bila interesantna partija. Tipa, glavni heroj mi je imao sve statse ispod 20 na kraju, uopste nije bilo toliko artefakta po mapi (stavio sam bio normal water content ovaj put), vecito sam kuburio sa zlatom posto sam branio gradove na granici sa njihovom lokalnom vojskom, jer nisam imao TP do pred sam kraj partije. I tako, i sam sam se iznenadio rezultatom na kraju, mogao je mozda jos i veci da bude da nisam davio sa poslednjim kompjuterom do koga je moglo da se dodje jedino letenjem ili DD, sto nisam imao, ili camcem, sa cim nisam zurio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...