Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

Malo drami.. :)

Realno, sasvim je moguce da nabuca heroju statse na vecoj mapi, ako svrati u sve kucice za ucenje, sto ja recimo ne radim posto jurim sto manje poteza pa nemam vremena da se zajebavam sa tim pikanterijama. I sasvim je moguce da navata sve te artefakte, sto po mapi, sto po trgovcima artefakata kojih na random mapama ima dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

tako je, ja volim da se zajebavam na kraju i obidjem sve na mapi i nabudzim heroja maksimalno...zato mi i skor nije neki verovatno posto partija onda traje 6 meseci:)

 

mada primetio sam da na skoro istoj mapi, sa istim settingsima koja je zavrsena za otprilike isto vreme dobijem isti skor kad igram 1v7 allied i 1v7 ffa, who was phone?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam malo i ja heroje ponovo, ali imam večiti problem da završim partiju - kada jednom skontam da sam jak i da gazim, plus je tu Expert earth/town portal, ili neki logistika/fly/dimension door, smorim se, i ne mogu da se nateram da dovršim kompove... 

 

Počela i meni jedna partija sa lvl 10 herojem. Takođe, jedna random velika mapa mi je počela sa 3 conflux-a :-) Naravno, nisam igrao, nije mi bilo fazon, a i mrzim conflux...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ајде да пробам да питам, ваљда неће глава да ми падне :)

 

Како успевате да играте на 200% противу више компјутера? Још на рендом мапама. Мене рутински убије лик који искочи кроз портал са војском која је 2 пута моја :/

 

Има ли неки хинт, или нека тактика за почетак без ресурса?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

pa i ja sam mislio da je nemoguce 1v7 allied dok nisam probao...treba imati i malo srece doduse sa mapom i resursima na njoj...ali uglavnom je taktika da sjebes brzo najblizeg kompa i onda se malo stekas dok ti ne uleti neki dd/fly/town portal ili nesto kul iz dragon utopia/pandora's box...posle je samo pitanje vremena

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ја сам пробао да играм и мапе које долазе уз игру, на 200%.

Додуше small мапе :)

Оперу ме само тако.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

mozemo da odigramo Longley

danas i sutra ne mogu sigurno

najbolje za vikend mozda

vazi i za ostale :)

Ja ne mogu nista da obecam sto se vremena i termina tice, jer mi je radno vreme "kolko ima posla" a samim tim i slobodno vreme, ali zelja je tu. Recimo da mi je nedelja popodne  slobodan termin, al pocelo i ovo lepo vreme pa i to nije sigurno.

A cele zime se raspadao i bio slobodan za gaming :S

Mislim da sam slabiji player od ekipe sa topika, ali videcemo, a i svakako sam uvek vise voleo da nisam u ulozi favorita :). 

Uglavnom, gejmujemo o/

 

 

samo xl, 200%, 6 meseci :D

In game mape ili random mape?

Kada igram sa ortacima, igramo random mape, velicina L, bez podzemlja, bez vode, strong monsters, najveca tezina, radnom zamak i heroj, artifakt za pocetak. 

edit: Mislim to su neka nasa pravila koja su se oformila nekako sama od sebe dok smo igrali.

Edited by LongIey
Link to comment
Share on other sites

postoje random map generatori koji su dosta bolji od obicnog map generatora

stvaraju se balansirane zone za svakog igraca, pa nema onih retardiranih zilion teleportova, malih isprepletanih zona i sl.

Кад си већ поменуо имао би моју вечну захвалност ако би поделио један самном и овом заједницом.

:)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...