Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kola je najlakše registrovati preko onih specijalizovanih agencija, ima ih i levo i desno. ne mora lično, ako nisu nešto promenili od juna 2007.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mjok ja sam suptilniji, zene dolaze kod mene :P

ukrali mi kesu sa cipelama iz starih kola koje matori gotovo nikad ne zakljucava preko dana...

E kad se setim da smo dok sam živeo u Zemunu pre sankcija držali vrata od kuće ne otključana nego otvorena, a sad brate kad ti zvoni neko nepoznat, vataš se za motku ili šta ti je najbliže pri ruci...

Link to comment
Share on other sites

E kad se setim da smo dok sam živeo u Zemunu pre sankcija držali vrata od kuće ne otključana nego otvorena, a sad brate kad ti zvoni neko nepoznat, vataš se za motku ili šta ti je najbliže pri ruci...

Šta ti je najbliže pri ruci? [:0]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa naravno preko tih agencija, al na kraju mora lichno da predash sve u muriji da bi ti lupili pechat. doh.

Ne moras. Za 1000 din oni cekaju red za tebe i SVE ti srede....ti samo das saobracajnu i list sa tehnickog pregleda i dodjes popodne po saobracajnu.

Link to comment
Share on other sites

hmm ne znam, ja nishta nisam morao da radim (chak ni tehnichki lol) shto se tiche papira. na kraju sam dobio sve papire i samo mi je lik rekao (tj. da kazhem kewi poshto su na nju kola) da mora ona lichno da ode u muriju da joj overi saobratjajnu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hmm ne znam, ja nishta nisam morao da radim (chak ni tehnichki lol) shto se tiche papira. na kraju sam dobio sve papire i samo mi je lik rekao (tj. da kazhem kewi poshto su na nju kola) da mora ona lichno da ode u muriju da joj overi saobratjajnu.

Onda ti je lik uz'o pare ni za sta....gomila ljudi koje ja znam rade po principu koji sam ti gore opisao i ja cu sada i svoj auto tako da registrujem, jedino sto cu morati da idem sa vlasnicom kola (posto se auto ne vodi na mene) da potpise ovlascenje i moracu da idem na tehnicki.

Link to comment
Share on other sites

ja imam nekog lika koji za 2000 odradi i tehnički i sve, ujutru mi dođe pred gajbu po kola, popodne ih doveze nazad. čak se postara i za majstore na tehničkom da ne zajebavaju (ispravan mi je auto 100% osim što već dve-tri godine ne radi sirena lol).

možda taj propis da moraš lično da predaš registraciju i postoji, ali sigurno se ne primenjuje. izbaronisao te je lik, miliću :))

Link to comment
Share on other sites

ja imam nekog lika koji za 2000 odradi i tehnički i sve, ujutru mi dođe pred gajbu po kola, popodne ih doveze nazad. čak se postara i za majstore na tehničkom da ne zajebavaju (ispravan mi je auto 100% osim što već dve-tri godine ne radi sirena lol).

- What song does the horn play?

- None.

- Classy!

Link to comment
Share on other sites

"who's under the influence ? " .... iiiideeeemooooo :))

jos malo pa nemam vise nikada u zivotu predavanja,moram da proslavim nezvanicni "zavrsetak fakulteta " :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Onda ti je lik uz'o pare ni za sta....gomila ljudi koje ja znam rade po principu koji sam ti gore opisao i ja cu sada i svoj auto tako da registrujem, jedino sto cu morati da idem sa vlasnicom kola (posto se auto ne vodi na mene) da potpise ovlascenje i moracu da idem na tehnicki.

brate jel ti umesh da chitash ? tvoj i moj opis se razlikuju u tome shto ti morash da vodish auto na tehnichki, a ja ne, a ti ne morash da chekash u muriji za pechat na saobratjajnoj, a ja da. i kako je to ni za shta ? inache isto sve lik radi za 1000 din. i naravno tokom cele procedure kola su kod mene. proces je gotov za dan.

e sad ovo da mozhe i taj pechat da lupi to znam da je to uradio lik kod koga sam to radio pre 3-4 dine, ovaj sada to ne radi.

al ne evo upravu si, tvoj lik je bolji! /bow

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

take it easy maude :) koliko i ja znam ne morash nista lichno da zavrsavas oko registracije ako dash pare agenciji

ali i te agencije nisu nishta ako imas vezu ;) retke prednosti zivota u manjem gradu

@vudu jbg doslo vreme da se lebac ispod jastuka chuva... ozbiljno stini lopovluk rapidno raste a policija tesko da tu moze sta da uradi kad hoce da uradi...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa rekoh da ovaj lik to ne radi, prethodi je radio. inache koliko sam video u pitanju su 3-4 papira, nisam obratjao pazhnju, tako da se onda samo svodi na to da kad dobijesh sve papire odesh u onu opshtinu u kojoj je najmanja guzhva tog dana i da ti overi saobratjajnu. proshle godine je kewa zavrshila tu overu za chuku, ove dine je chekala 2-3h. naravno najbolja je opcija koju sam imao pre 5-6 dina gde dodjem po lika, sednemo u kola, odvezemo se u sup i samo lupe pechat (registracija in under 5 mins [:D]), naravno ne na shalter, i onda odemo na pitje al tog lika vishe nema u zemlji =) najsmeshnije u celoj prichi oko tih registracija je shto nikad u zhivotu nisam oterao kola na tehnichki, al nije da je to najpametnije .. al shtatjesh ovo je srbija :)

nema shta tu take it easy, sledetje godine trazhim aletu telefon poshto je taj njegov lik najbrzhi u gradu!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja ne kapiram sta je smesno? o.O

btw,danas smo imali onaj maturski ples u gradu,skroz je bilo dobro...svi vicu,zvizde,smeju se,skroz je pozitivna atmosfera... :)

posle toga na eurosong,znaci danas sam crko...i sto je najgore,tek treba da dodje jos ljudi...uFFF...ali sam se barem ogrebao za usb :DDD

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...