Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De de Maude ne zesti se. Ja sam ti samo preneo svoja iskustva i moje je misljenje da je tip mogao da ti u cenu uracuna i cekanje u muriji. Ako neces savet ili iskustvo drugih onda se ne obaziri na takve postove.

@topic

Uplatih net, bio kod ortaka koji se vraca u Nemacku, sad bleja gajbi...

Link to comment
Share on other sites

Konachno petak \o/

Odo da se propisno ucirkam.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Jebite se i ti i Voodoo jr. :P

Dodjoh iz kafane, raspolozenje je na nivou, da malo problejim na RURu i palim na uchenje. ;\

Uchio jutros do 5 i popravio filozofiju! Jebite se svi koji ste sumnjali u mene! :P

Josh 3dana shkole... Nisam izashao nigde jer je vreme retardirano, hoce da padne kisha 100% nocas. Da izblejim josh malo i palim na kunt, nisam spavao popodne...

.

Link to comment
Share on other sites

Koji raspad u gradu.

Pre svega, cekao sam bola prokleta pola sata, da bi na kraju usla tona ljudi u njega. Zatim, krene neki cilager da smara kako nece moci da izadje od svog sveta koji se nabio na vrata, da bi sofer zapalio pljugu (vidno iznerviran), okrenuo se ka njemu i rekao: "Sta te boli kurac, matori, sto ne mozes da izadjes, kad se vec tri kruga vozis do Zelenjaka" [roflmao]. Tu je naravno neka zena krenula da kuka kako matori dismr, gde sam vec poceo da se nerviram. Kao tresnja na vrh torte mi je dosla cinjenica da se ceo bas snebiva nad saobracajnom nesrecom kod luna parka, i, ZABOGA, likom koji je uhapsen. E tad sam krenuo da se smejem od nerviranja i otpesacio do gajbe

Btw, ne prelazite most dok ne prodje ovo sranje oko Evrovizije.

Link to comment
Share on other sites

brate, sta da to nisi bio ti?

kao 'e brate, jel si ti kreator sa rura, vuduov mladji buraz?'

kontam da bi lik mislio da sam na teskim drogama ..

Sta te boli uvo ako se ne znate.K'o da ces ga nekad videti u zivotu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Stigo sa rhh...ismejao sam se dobro...

Sutra ustajanje u 4:45...još 3 ipo sata....doh

Valjda će da bude ok to planinarenje ili šta je već, gde li je već...

[?]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...