Jump to content

Tech !ndustry is back online


voodoo_

Recommended Posts

Dragi posetioci, nakon kraće pauze zbog redizajna, sajt je ponovo onlajn. Nisu baš sve mogućnosti u funkciji ali se nadamo da će se to rešiti tokom narednih dana. Do tada, nastavićemo da vas informišemo o najnovijim dešavanjima iz računarskog sveta, a već danas ili sutra možete očekivati uporedni test nekoliko GeForce 9600GT grafičkih kartica.

Želimo vam prijatan boravak i česte posete.

vaš Tech !ndustry tim

Nova adresa sajta je http://www.tech-industry.co.rs/ (znači .co.rs na kraju umesto dosadašnjeg .com), a najverovatnije večeras će biti uporedni test nekoliko 9600GT kartica, u poređenju sa jednom 3850 i jednom 8800GT, tako da ko planira kupovinu između 100 i 200 evra može da vidi šta je i kako je.

Stay tuned.

Link to comment
Share on other sites

32_t.jpg25_t.jpg23_t.jpg

NVIDIA je nedavno izbacila novi hit u srednjem cenovnom rangu, GeForce 9600 GT. Kako se on pokazao u realnim uslovima protiv starijih a još uvek aktuelnih modela grafičkih kartica, pogledajte u našem uporednom testu. Ovim smo pokrili ponudu između 100 i 200 evra koja je interesantna igračima, a rezultati su "šareni", ali jasni.

http://www.tech-industry.co.rs/articles/roundup/216/

Link to comment
Share on other sites

Meni smeta sto su tekstovi (vesti, testovi) u "trecem redu na desno). Nekako mi teze citanje, i kao da mi informacije ne nose tezinu, ako me kapirate. Nek to bude na sredini.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...