Jump to content

133. derbi!


domiNus

Recommended Posts

ko? ko? ko?

ko ce da pobedi ohoho?

ili iks klasika?

Kada se sastaju Partizan i Crvene zvezda sve druge utakmice Meridian Superlige postanu gotovo beznačajne pa će tako biti i pred 133. duel "Večitih rivala" u koji "crno-beli" ulaze kao lideri na tabeli sa pet poena prednosti posle 23 odigrana kola. Ipak, preteranog razloga za optimizam u redovima Partizana nema jer je igra daleko od očekivane, a trener Jokanović se suočava sa izostankom nekoliko vrlo bitnih igrača. Zato očekujemo dosta opreznu igru domaćih koji bi sigurno bili zadovoljni i nerešenim rezultatom naročito kada se uzme u obzir da je realizacija napada dosta problematična. Zvezda nema šta da izgubi, a može da dobije mnogo. Goleada u prošlom kolu je podigla samopouzdanje izabranicima trenera Jankovića, a psihološka prednost "crveno-belih" je i ubedljiva pobeda na startu prolećnog dela sezone. Ono što može da bude opterećenje za goste je činjenica da moraju da pobede ako žele da preostali deo sezone učine neizvesnim. Na "Marakani" nemaju problema oko sastava tima za ovaj meč i ističu da ako ponove igru iz duela sa Napretkom uspeh ne može da izostane.
Link to comment
Share on other sites

Randjelovic : " jebem ti fudbal da ti jebem" a pritom naravno nije u pravu

randjelovicu, drzi se svojih stavova i batali fudbal idi na srebrno jezero pecaj ili sl.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebem ti fudbal da ti jebem kad je Randjelovic golman Zvezde.On se buni nesto idiot.Realno,da je onaj Jestrovic neki igrach,dao bi gol u onoj situaciji,a ne da nam sudija svira onaj smesan faul(tj. penal u prvi mah),bolje sto je ostalo 1:1 nego da smo ih pobedili iz onakve situacije.Sudija odsvirao skroz korektno tekmu,ne znam sta im sad smeta.Jebem ti glupog Ninkova sto se zajebava,direktan krivac za gol.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasta,ali derbiji na jna su uvek smrdljiviji nego na Marakani...i sto se tice desavanja na terenu,i na tribinama...

na 1:0,Milovanovic je imao 1na1 sa goshom miseva,to nije iskoristio,i stigla je kazna...mislim da je Zvezda imala vise prilika,ali sta je tu je...

gg

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

smorio sam se vrlo.

prvo sto sam se smrzo, drugo zato sto navijanje nije bilo na nivou (ne moze se bez ozvucenja ili bar megafona) i trece zato sto je titula izgubljena i definitivno.

i kao slag na tortu, glupa zandarmerija zatvorila pola grada... ne daju nigde.. kao, da se ne sudarite sa grobarima :/

Link to comment
Share on other sites

ko to igro?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

onaj gaj je bolesnik, igrao sam klanski u KGB-u kad je bio derbi ali svaki put kad sam pogledao lik je startovao nekom po nogama sa ledja, sad ispravite me ako gresim, ali realno onaj zuti koji je dobio u drugom poluvremenu je zasluzio ranije..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...