Jump to content

Dreams, Hopes, Aspirations


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TO SE PODRAZUMEVA

I MAUD U PUBLICI SA SVE NAOCHARIMA

ne, on ce da se spusta sa plafona u disko kugli, ali otom potom, jos je ziv, a ti si suvise mlad za tu pricu veceras [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

al fazon je u tome sto ti to pocinjes opusteno bole te tuki i ako uspe i ako ne uspe dok je nekome taj jedan jedini projekat i cilj mozhda jedini sto ce u zivotu imat i ako mu to propadne cao zdravo

pa dobro sta sad hoces ? da daki uzme kartu za maleziju u jednom pravcu i bez maceta i kuceta krene da radi da bi tebe zadovoljilo ?:D

nema to jedna sansa i nikad vise ako imas volju zelju moras uspeti :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

e ova situacija sa dakijem je toliko tipichna za srbiju, gde je u glavnom pojam porodichnog biznisa ogranichen na porodichni zanatlijski biznis... mozes ti da budesh kreativan i u poslu koji ti cale zavrsava, mozes i njega da nastavis pa kasnije da budes kreativan... u glavnom matori nece biti stalno tu te bolje njega iskoristi maximalno ...

kod mene je obrnuta situacija, matori malo toga hoce da mi pokaze, mrzi ga valjda sta li jer je mator, u fazonu je nije ni meni niko nista pokazao sve sam sam naucio :)))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

za 5 godina dostici cu nivo smaragda u mreznom marketingu i imacu pasivna primanja od 5 - 10.000 eura. onda zavrsavam trenersku skolu i selim se na novi zeland da vodim podmladak nekog treceligasa i pisem knjige

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

hahaha dakice edukuj se malo, pitaj. lekcija 1 - pretpostavka krece iz neznanja

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dobro, evo onda cu da te pitam

kako za 5 godina da budem smaragd i da imam 5 hiljada eura platu??

sad i ovde mi odgovori, gde, sta i kako treba da se radi

drzi 15 - 30 marketing planova mesecno, citaj strucnu literaturu u vidu 3-5 knjiga mesecno, slusaj 10 strucnih cd-ova mesecno i ne propustaj ni jedan seminar. radi to 5 godina i bices smaragd (5 - 10.000 evra mesecno ne plate, nego pasivnih primanja u vidu autorskih prava, za koja kasnije ne moras da radis). to su osnovne radnje, u najgrubljim crtama. cisto da budem jasniji, govorim o alticor mreznom marketingu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@exile

Svidjaju mi se tvoje ambicije povodom sporta. Samo to "From : Pancevo" te kolje posto centralizacija sporta u Srbiji tj. sve, svako i samo u BG je uveliko u toku.

U Beogradu je centar Skijaskog Saveza Srbije, kao i sve ostalo :)

A Pancevo je 15 km od Beograda :))

I da nije, nema nikakve veze, posto taj sport funkcionishe malkice drugachije!

Link to comment
Share on other sites

voleo bih da radim muziku i zvucne efekte za igre, tv, radio...nazalost, ne znam kako da se ubacim u celu tu pricu, niti znam gde bih kod nas mogao da idem na neki kurs te vrste da unapredim zvoje znanje i iskustvo. bump.

sebe vidim u smrdljivoj kancelariji, i izrazenom depresijom.

fdu, snimanje i dizajn zvuka

3+2 godine

5-6 ih upada. chini mi se da je i tamo svake dve godine prijemni (a ne svake)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

drzi 15 - 30 marketing planova mesecno, citaj strucnu literaturu u vidu 3-5 knjiga mesecno, slusaj 10 strucnih cd-ova mesecno i ne propustaj ni jedan seminar. radi to 5 godina i bices smaragd (5 - 10.000 evra mesecno ne plate, nego pasivnih primanja u vidu autorskih prava, za koja kasnije ne moras da radis). to su osnovne radnje, u najgrubljim crtama. cisto da budem jasniji, govorim o alticor mreznom marketingu

[:(]

Koliko ovo zvuci dehumanizovano, linux-programer zvuci kao sunce toplog proleca u zemlji veselici prema ovom. Jezivo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nisam ni ja, u principu niko ni ne veruje :) potrebno je potraziti dokaze, sto je i preporucljivo. znas kako, u svetu postoji desetine hiljada firmi koje se bave mreznim marketingom. to je bransa. sistemi i principi se razlikuju, kao u svim drugim bransama. sto znaci da ako u jednoj firmi ljudi prave posao preko toga, ne mora biti da ce praviti i u drugoj. ja sam imao tu srecu da me je prijatelj povezao sa #1 mreznim marketingom u svetu..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...