Jump to content

pričajte


Recommended Posts

[15:33] <rockdudbg> da,tako je teshko imati sve petice na drushtvenom smeru 13e gimnazije...o boze...

[15:35] <rockdudbg> ako devojke i pederi na drushtvenom smeru

[15:35] <rockdudbg> nemaju knjigu

[15:35] <rockdudbg> a kamoli svesku

[15:35] <rockdudbg> e pa onda mojne da se hvalish peticama

cuti,ne brukaj se!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, devojce je potpuno pogresno protumacilo sta tedoh reci, no nebitno.

Ja joj uputih pohvale, i way to go generalno, al neka.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Marinice, saznali smo sve tvoje ocene :D jebena XIII, a kukate...

Odvratno vreme napolju,a i jedva sam dosao kuci zbog protesta kod vlade... mogao bih malo da kuntam sada...

A sto se FDU-a tice, ne treba ti veza, ortak upisao i sta vise bio prvi na listi od njih, koliko, 12 ja mislim... ;))) rad i trud i talenat ;)

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

OMG umrla nam bubasvaba u fabrici/rudniku/whatever

ZNAM , IDEMO DA BLOKIRAMO CENTAR BG-a posto svi to rade!!!!!

Gamad pogana ... neka se raspravljaju na mestu za to a ne da blokiraju grad...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

igore, zajebano je biti ja..

zamisli da moras svaki dan da igras diabla, juris iteme, countless baal/mephisto/pit runove...

eh, nije to za svakoga :\

elem, posto sam se umorio poprilicno, sad cu da odspavam do nekih 6 sati [:D]

JEBOTE STO VOLIM KAD NEMAM OBAVEZA!!!!

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

haaaaa sad su mi javili, dobila sam ipak 4 na pismenom!!!! jeeeej marinica srecna :D :D :D

joj ti panicari... dobicu jedan nista nisam ucila o ne, i zavrsi sa 5- ili 4+ :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

chitao sam neku kjnigu odavno u kojoj je izmedju ostalog bila analiza zashto se zene ne vole sa matematikom, da su chesto nesigurne u ono shto urade da triput ispituju da li su tachno uradile zatak a veoma chesto i prepravljaju ono shto ej tachno u netachno, posle neke spektakularne analize. kao da im ono shto znaju nije dovoljno da bi reshile zadatak, nego traze neki dublji smisao svega.:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

u vreme kad sam ja chitao bilo je slabije razvijeno apstraktno mishljenje nego kod mushkaraca pa emotivno kompenzovanje istog...no to ne objashnjava zasto imash i likove koji su tokom celog skolovanja pricali "jao nista nisam uradio" i posle ima najbolju ocenu na pismenom =o))

Link to comment
Share on other sites

chitao sam neku kjnigu odavno u kojoj je izmedju ostalog bila analiza zashto se zene ne vole sa matematikom, da su chesto nesigurne u ono shto urade da triput ispituju da li su tachno uradile zatak a veoma chesto i prepravljaju ono shto ej tachno u netachno, posle neke spektakularne analize. kao da im ono shto znaju nije dovoljno da bi reshile zadatak, nego traze neki dublji smisao svega.:)

pa sad ne znam. ako me glava ne izdaje u mom odeljenju zemunske gimnazije mnogo bolji prosek su imale ribe. I imali smo par njih koji su bas razbijali hemiju, fiziku.Samu, sirovu matematiku nisu nesto volele...

Mada to je bio proshli milenijum...

enivejz, bio do grada, odradio konsultacije za diplomski, malo prosvrljao po radnjama, kupio dve karte za narodno pozoriste sledece nedelje, malo falilo da kupim ipod touch ali cu ipak biti odrastao i odgovoran i investirati u graficku tablu....sad bi mi lepo legla neka bleja ili nesto tome slichno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

najgori su, uvek su me nervirali u shkoli :]

shto je najcrnje, chim se tripujesh da ne znash kako si uradio, ti u stvari nemash pojma tu materiju. tako da, batali ekonomiju marinche! vishe tje ti lezhati neshto drugo :*

pa ne znam ni poslovnu ekonomiju, ni osnove ekonomije... to je isto ko da kazes "pa ti nemas pojma poslovnu ekonomiju (ili bilo koji drugi predmet koji cu imati na faksu), batali to" omg pa nemam pojma ni norveski... da li mislis da iko ko upisuje norveski, holandski... zna vec te jezike? uh sto obozavam to sto svako zna sta je najbolje za druge...

pa da, otisla sam na pismeni i mislila da imamo jedne oblasti, a bile su skroz druge... tako ti to kad ne ides u skolu (ili jos bolje, kad matematicarka ne dolazi u sk nego dodje samo kad treba da da pismeni). nego decko mi uradio neke zadatke i istripovao me posle da nisu tacni... ma da li cu i raditi nesto sto ima veze s onim sto zavrsim... udacu se za plasticnog hirurga i imacemo gomilu kesa i ili necu raditi nista ili cu imati neki svoj biznis i zivecemo srecno do kraja zivota :P :D

evo sad sam pogledala, te oblasti mi uopste ne trebaju za ekonomiju... pa ne upisujem matematicki jbt... a i kad bi mi trebale... sve moze da se nauci. omg pa nisi znao ni da sabiras pa si naucio, nisi znao ni slova pa si naucio... ne treba ogranicavati sebe... sve se moze kad se hoce ;)

Edited by Marinica
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...