Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Već drugi dan šopingujem, više mi je pun kurac gužve po gradu i vrućine. Nabudžio sam decama komp da im WoW radi glatko na haj i da mogu digraju Gitar Queero, sad imaju makinu ko ja do pre pola godine na kojoj sam deljao Oblivajon sve u 16 lol. Sa druge strane, finansije su došle do kritične tačke, te sad moram malo da se primirim i vratim u štek režim. Jebaga, samo nek je veselo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nikad chuo za te serije :o

mislim da tje to morati da mi bude dodatno shtivo za "projekat rami" :]]

kako nisi chuo za ovu humoresku "sednica vlade". davala se (i davatje se) na RTS2 skoro redovno, pratjena sa onim malim spinoffom "skupshtinska sednica" :D samo nema nekih riba, sve neki glavati!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E da curo, sad ozbiljno, ispunila si sve uslove da imas uspesnu karijeru. 1 iz matematike ili/i fizike (i dobre ostale ocene) se pokazalo kao siguran znak uspesne karijere.

preporucujem neki faks posle koga ces moci da se bavis nekim poslom tipa HR, Projekt Menadzer....i tako.

dragi moj fetso, ja imam 5 iz fizike i imam sve petice. a ova mata je bila jedan ispad (mada i dalje nisam sigurna da li cu dobiti 1, mozda dobijem i 3, 4 , samo pretpostavljam). Na kraju cu imati minimum 4. znam sta cu da upisem, ali hvala ti na preporukama... isplanirala sam ja vec svoju karijeru, pa eto ja tebi preporucujem da i ti vec jednom osmislis svoju...

@topic

svratila sad do svoje prodavnice i bio mi Peca iz VB. Inace, decko je bas bas hot. I lep je... promenila sam misljenje :D a i uopste ne izgleda kao peder.

A sto se Biljane Srbljanovic tice, ona je bas kul... carica. Jbg i mene je razocaralo sto je u LDPu ali je i dalje obozavam.

haaaaa sad su mi javili, dobila sam ipak 4 na pismenom!!!! jeeeej marinica srecna :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

fatso kako je krenuo, jos malo ce sa mnom i maudom da planira heroin :)

sta ima drale sto godina

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja njegov post nisam shvatio kao neku provokaciju, evo ja sam imao 1 iz mate pa cu uskoro postati dipl mas ing:)

to shto ej matematika u srednjoj glupo osmishljena nije nasha krivica.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

danas!, to ej tako oduvek bilo:)

pa ti budi budala i reci shta stvarno mislish:))

Taj rad, samo klimaj glavom i govori "yes dear".

Ima i pošalica na ovu temu što je neki matori izvalio, "Kod mene u kuću je moja zadnja! Žena se izdere na mene i kaže mi da sam ovakav i onakav, a ja kažem TAKO JE!" :)

Link to comment
Share on other sites

dragi moj fetso, ja imam 5 iz fizike i imam sve petice. a ova mata je bila jedan ispad (mada i dalje nisam sigurna da li cu dobiti 1, mozda dobijem i 3, 4 , samo pretpostavljam). Na kraju cu imati minimum 4. znam sta cu da upisem, ali hvala ti na preporukama... isplanirala sam ja vec svoju karijeru, pa eto ja tebi preporucujem da i ti vec jednom osmislis svoju...

Tako je teshko imati sve petice na drushtvenom smeru 13e bg gimnazije..gde ribe i metrosexualci nemaju knjigu,a kamoli svesku...

eh moj zivote lutalico...

[:D]

@topic

ustao, bleja, pa idem nesto do FON-a...

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

dragi moj fetso, ja imam 5 iz fizike i imam sve petice. a ova mata je bila jedan ispad (mada i dalje nisam sigurna da li cu dobiti 1, mozda dobijem i 3, 4 , samo pretpostavljam). Na kraju cu imati minimum 4. znam sta cu da upisem, ali hvala ti na preporukama... isplanirala sam ja vec svoju karijeru, pa eto ja tebi preporucujem da i ti vec jednom osmislis svoju...

jel imash i peticu iz engleskog [:D][;)]

fatso kako je krenuo, jos malo ce sa mnom i maudom da planira heroin :)

hahaha ma brate on se vetj uveliko radi, josh tjemo mi cimati njega ;)

to shto ej matematika u srednjoj glupo osmishljena nije nasha krivica.

mislish to shto nam je pucao kurac u srednjoj :D

pa ti budi budala i reci shta stvarno mislish:))

shto budala :) ? kazhesh onako kako jeste i drop d bullshit :)) i prodje!

Sta dobijem za uzvrat?

pravo pitanje je shta gubish ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...