Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ortak je uzeo Ovaj i vec mu je odjebao citac za mmc, usb dosta sporoo cita, i pazi se tehnomanije u vezi garancije, ako imas nesto apa da dodas uzmi Ovaj, imam ga par meseci prezadovoljan sam

zvezdo [:(]

Ma nisam planirao da uzmem preko neta vec je to bio prvi rezultat searcha. Mislim da cu nekih 10k odvojiti za radio ali je fora da o njima ne znam nishta k'o vran vepar. Prolly cu napraviti neki topic kad bash budem odluchio da kupim neshto, uzdam se u RUR savet mudraca. :)

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg nova sezona battlestar galactice.... ftw...sto vreme vishe prolazi Kara Trejs mi je sve bolja i bolja...

02_battlestar_lg.jpg

kako sam se samo napalio....

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio sam inache u tom restoranu Kesten na Bezhaniji, za koji ljudi sa Bezhanije koje sam pitao nisu znali gde je (sto me je malo zacudilo) i uopste nije toliko losha klopa. Nameracio sam se na rebarca ali ih nije bilo pa uzeh dimljenu veshalicu, i nisam se prevario :)

Kesten je vrhunski restoran, jagnjtina je fascinantno dobra.

Cak sam nekada hteo da predlozim i za rur kafanu, ali ipak je preskup.

a i btw mislim da je vreme za kafanu jelde ;)

Inace bio sam gospodar ovog kuglanja, prosek oko 140, margi cuvaj se

Jebote, ja bih ovo platio da vidim!

u ovom terminu kad mi kuglamo izadje 200 dina sat/covek, mislim da nije puno, slobodno dodji, a posle cemo te kjoot i ja za dzaba razveseliti

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo, isto i ja mislim za beograd.

pa naravno, samo sto je, pretpostavljam, moja setuacija kudikamo gora (pored toga sto sam u selendri) jer sam ziveo i u bg-u pa malo i u ns-u i sada sam zaglavljen u ovoj zabokrechini za koju me veze family biz... mnogo gadan trip :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

smeh , evo vratio se iz grada , bio u pozorishtu da gledam Tartifa. nisam bio u snp-u bar 6 godina. sala puna josh mi neki gari seo na mesto pa sam morao da intervenishem [:D] sve u svemu kvalitetno provedeno vreme , idem da se tushiram pa u grad da pijem , da zaboravim Pecinka iz Atheist Rap-a koji je imao "performans" na kraju predstave...how low

I do it backwards but I don't wake up...

Link to comment
Share on other sites

Kesten je vrhunski restoran, jagnjtina je fascinantno dobra.

Cak sam nekada hteo da predlozim i za rur kafanu, ali ipak je preskup.

a i btw mislim da je vreme za kafanu jelde ;)

Hm, moguce da je skup, ali ja koliko se secam cena, nije nesto delovao ... cene su izmedju 450 i 550 dinara za klopu tipa 550 su ta rebarca i vesalica, 450 rolovana dziga liga ... nisam obratio paznju dodushe na ostale stvari, ali mislim da je za nas petoro sve ukupno ispalo tipa 7000 din a bila je kombinacija chorba + glavno jelo + salata + 2 pitja u proseku + 1 cevapi za poneti, od cega je jedno pitje bilo litar nekog nesto skupljeg vina. Znaci nije bash cena kao da si u Zhutoj gredi, ali mi tih nekih realnih 700-800 kinti po coveku ne deluje mnogo van standarda.

A i deluje da je super leti kad radi bashta, jer nije bash pored ulice i onako je u onom parku.

Link to comment
Share on other sites

ja tako ovo ono manastirka jebote joj auf,bozhe,nemojte da me stavite na rur bolg kako do jaja joj

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako sam se ispalio najstrashnije...od dva mesta u kombinaciji sedim kuci i lochem pelin..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dobro jebeno jutro, odmoran i svez - spreman za 10h rad. No nema frke samo malo guarana black i sve je opet kul.

Da bi bio ok posle spida treba ti jos spida.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...