Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

popio sam dosta, za dremku je vreme

al pred kunta zna se, ja chekiram teme

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pade mi na pamet.. jel ima kod nas negde da se nabave one sekire ko sto ameri imaju vatrogasne ?

taj oblik i full celik ??

:)

/edit

malo pikao diabla.. ukenjala me Fal runa i Buriza [:D]

hohoho.. samo eto, ja paladin hammerdin, koj' ce to meni kurac :\

nvm, nista ne iznenadi prijatno kao dobar drop [^]

sad na spavanje...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Moram sad opet da idem u prodavnicu, da kupujem neke stvari sto nisam sinoc bio kupio, sta da radim :)

pade mi na pamet.. jel ima kod nas negde da se nabave one sekire ko sto ameri imaju vatrogasne ?

taj oblik i full celik ??

Pa u vatrogasnom drustvu :) Tamo gde te snabdevaju osnovnim vatrogasnim stvarima tipa aparatima i crevima itd, imaju i sekire.

nece da mi se instalira cod...

veceras na basket...

sh'o bre? sh'a kazhe?

Link to comment
Share on other sites

kad kaze new game>select level > kpgs (k*ac, p*cka, g*no, s*sa) nece da startuje, skino crackove, patcheve, zvao koleta, nista ne radi, zato sad instaliram medal of honor, cisto da imam da klikcem u nesto :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

kad kaze new game>select level > kpgs (k*ac, p*cka, g*no, s*sa) nece da startuje, skino crackove, patcheve, zvao koleta, nista ne radi, zato sad instaliram medal of honor, cisto da imam da klikcem u nesto :))))

To je bash cudno posto igra nije nesto spec zasticena koliko sam izvalio. Ja imam Razer distribuciju koju mi je doneo kru, samo lupish Setup, upises cdkey iz nfo fajla, posle cak instaliras i 1.4 i 1.5 patcheve i pregazis sa exeom iz crack direktorijuma i furash :)

A ako ne radi multiplayer, nemam pojma, htedoh reci mozda je punkbuster, ali posto ga ni ja nisam instalirao a radi mi MP, sta da ti kazhem :)

Link to comment
Share on other sites

Gospode.

Pocheo sam da igram wow pre 3 nedelje i 19 sam lvl :/

Dobro do dushe, igram prvi put i sve manje vishe moram sam, al shto gubim zhivce bezveze :(

Pijem kafu sada i kul sma !

lol.

anyway, na kom si serveru ?

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ostavio sam sinoc otvorena vrata od terase zbog macke i sada sam prehladjen. Ali dobro, barem cu da jedem tople przenice za dorucak

sm_nyam1.gifsm_give_heart.gif

sigurno ima 3god kako ih nisam jela..

@topik..

gledam reprizu mecha djokovitj/nadal..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...