Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Danas sam od ranog jutra psovao i Koleta i Hajlija, probudim se skapiram da nema struje, i ja kao ma nema frke sada cu ja da trknem do trafike da kupim SK pa taman da ubijem pre podne kao ono kao kurac tek sutra izlazi pa sutra cu da imam struje!!!11111

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sinoc sam dao 'iljadu dinara na muziku. :)

znachi Eri porasla cena posle vb :)

Sada se vratio sa basketa...od sveg trchanja iz nekoliko partija, moze da se skupi za samo jedan dobar basket...ma ne valja ni forsirati vec u martu

a juche mi je bilo najbolje u zadnjih mesec dana...malo sam odmorio mozak u bgu od Vrsca. :))

Link to comment
Share on other sites

Jurio po gradu neke zezancije za wh40k medjutim mnogo lupaju po usima :(((

sad skinuo neki random anime pa da ga overim

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jebem ti puteve i i ogranichenja u srbiji od 60 u nenaseljenih 100 km2 i pune linije na pravcu i golfove dvojke i idiote policajce na kraju meseca... hrrrk fuj sjebashe mi solidan vikend...

ajde neka ostane eksplicitno napisano, možda neko pročita i ne zajebe se

kada vozite van grada, i naletite na auto koji vozi 20 ispod ograničenja, to je zamka, u tom autu je pandur a 500 m niz put čekaju njegove kolege sa radarom.

opciono je u igri puna linija na savršeno preglednom pravcu, bezrazložno ograničenje i naravno prljave tablice

nemojte da nas pljačka stoka sa tri razreda osnovne!

p.s. bela dvojka naravno?

Link to comment
Share on other sites

stavio sam novi avatar, sad cu malo da citam, pa u krpe. odmorio sam se citav jedan dan (cak su mi i sat oduzeli), a sutra opet posao. jedva cekam prolecne praznike i to. ladjenje jaja, voznja bajsa, i piva hrpa na lupici u bloku. hell yeah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sanjala sam ch1zru :D

lolwtf ??

:)

@thread

uf jbt, preziveh i ovaj vikend... bilo je pakleno, alkoholno, ali jebeno predobro [:D]

can't wait to do it again \o/

dosao danas kuci oko 14:30, legao da spavam, ustao nocas u 3...

sad cenim da cu ostati budan do jutra, posto treba da idem do faxa da podignem uverenje da sam diplomirao [^]

onda cu se verovatno kurciti jos vise time hohohohoho...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...