Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate samo stavi kondom negde gde ga on mozhe nac,i kad ga nadje i pita "shta ti je to ?" ti reci pa eto cale idem prcam neke ribe i tako uvek zatreba..

vishe te nikad nece smarat i kad god te pogleda u ochima mu vidish "tatina mushkarchina"

^^

koliko je ova fora istinita to je cudo nevidjeno :))

ma dobijehs i kesh i kolica i praznu gajbu ma sve ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

yep

Jbg...nemoj samo da si emo, bice bolje! ;)

koliko je ova fora istinita to je cudo nevidjeno :))

ma dobijehs i kesh i kolica i praznu gajbu ma sve ;)

Vrd, i moj matori je takav. :)

Ontopic, dodjoh sad iz kafane, nije bilo loshe, bleja klasichna...Bilo bi lepo kad bih sad malo ranije legao.

.

Link to comment
Share on other sites

odo da spavam..

sutra velik dan, dolazi devojche i ekipa na cirku... i onda imam fore da odspavam u subotu do neka 3 sata, pa budjenje, jelo i pravac kvin kod ortaka na rodjendan [:D]

harkor nedelja skroz [^]

gn.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Deste ljudi, zhivi zdravi, sta se radi i to? :)

Prisustvovao sam jednoj zanimljivoj sceni dve zhene za volanom, genijalno. Kod mene u kraju, kod Doma Zdravlja, jedna zhena vozi nekog Opela, dolazi do apoteke u sklopu doma zdravlja i sad kao hoce da se parkira na ulici i da zagradi neke sto su se parkirali posto kao "ide samo na dva minuta". To bi mozda i bilo ok da ona jednostavno nema osecaj za velicinu automobila pa ga je parkirala brat bratu metar od tih drugih automobila i tako prakticno stala na sred ulice.

Druga zhena koja dolazi iza nje, staje, i krece da joj trubi da se pomeri, jer navodno ne mozhe da prodje levo od nje jer je ova stala na sred ulice. A levo naravno mozhe da prodje avion. U suprotnom smeru ide neki tip u kolima, prolazi najnormalnije i gleda sta ove dve rade. Ova prva se vraca u kola da se pomeri, i pomera ih na jedino gore mesto od ovog gde je bila, na sam cosak ulice gde se ona josh i dodatno suzhava. Ova iza joj i dalje svira ... to je bilo par minuta dobre zabave.

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro, mrzim zivot

trebao sam veceras da idem u uzice da sviram, da bi mi danas rekli da je subota radna xP

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Opet prespavao i nishta nisam uchio. Imam mesec ipo da popravim 6komada i da zavrshim jebenu srednju shkolu, smuchila mi se vishe! Sad za vikend moram da nauchim makar 2 predmeta. Danas mi skraceni chasovi zbog izlozbe kucnih ljubimaca u shkoli, shkola pochinje u 2:30 a ja moram da idem u 12 jer moje odeljenje igra odbojq, pa da navijam lol :))

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...