Jump to content

Da li i vas ne razumeju roditelji?


Recommended Posts

Mene su ponekad smarali kada popustim u školi.Nikada me nisu kontrolisali, samo će ćale bio u fazonu "uči ti i dva minuta, nebitno, ali rezultate hoću da vidim na kraju".Keva koja je po deffaultu smarač, ponekad baci koji lajn čisto da kaže nešto al takve stvari sam odavno stavio na ignore.

AHhaha, kolko je dobar post [roflmao], care :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teeheehe... ovo me podsetilo na ne tako davno vreme kad mi je keva skidala slushalice, mahala rukama ispred monitora i urlala u fazonu: "Dokle!? Shta mislish ti sa svojim zivotom!? Ti si bolestan od igrica! Po ceo dan buljish u monitor, shta je sa ispitima!?" i chale koji dobacuje sa odobravanjem iz pozadine i dopunjuje gde smatra da je potrebno: "Idi na biro i zaposli se ako necesh da uchish! Imash 23 godine, ja sam u tim godinama i radio i studirao!". Ljudi nesvesni da su se vremena promenila, da je WSG vikend u jeku i da mladi able-bodied mushkarac ima obavezu prema Hordi. Blesavi hobitsi...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

meni keva prebacuje kada radim za kompom, kako samo sedim i ne skidam salo sa guzice i da pripazim ili cu zavrshiti na reklami za Matijevice. Ali zvocanja sam uvek mogao da podnesem veoma lako, u srednjoj skoli i dok sam se cimao na etf-u, najvishe me je smarala ona nema osuda pogledom ili uz gotovo necujni uzdah kao dodatu foru.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Da li i vas ne razumeju roditelji ili vas nisu razumeli kad ste bili u mojim godinama (16, 17)?

Ja, kad sednem za kompjuter u slobodno vreme obichno provdem uz njega jedno 4, 5 sati i meni kazhe tjale "dosta vishe ceo dan visish na kompjuteru, izadji malo"

E vidish, oni misle da ja celih tih 5, 6 sati igram igrice, ali nije tako. Kad zasednem prvo ukljuchim RuR, Blic i neki sajt za download muzike..dok pogledam rur (poshto, da kazhem, uchestvujem u dosta topika) provedem dosta vremena, za blic, chitam dosta vesti, raznih "zhanrova" te sport, te hronika, te politika, te zabava itd. i overim neke nove pesme za download...onda se o5 vratim na RuR i refreshujem (ko ochajnik) dok se ne pojavi neki novi poust..

I posle odigram 3, 4 partije Warcraftam, djuture sat, sat i po...

Znachi, to vreme (4, 5 sati) prodje zachas...

Da zakljuchimo, ja mnogo saznam dok provodim vreme za kompom: blic, na rur-u ima svashta...

El i vas roditelji smarali/smaraju "smanji malo, dosta igrash PC..." ??

Meni moji savetuju da više sedim za kompjutorom. Valjda se plaše mog društva, da ne postanem roze oblačić ili drogirant. Jednom mi je ćaća ispričao ceo scenario, pri kom bih ja probušio uši, uradio pirsing pupketa, počeo da igram tenis i postao derpej. Zabranio mi izlaske i preselio kompjutor u podrum. :(

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

skoro nikoga ne kapiraju roditelji

kad sam za kompom kaze mi da sam komp zavisnik odlepila pored kompjutera sjebacu ochi kichmu

shto pushim a nishta ne jedem raspadacu se od raka i tuberkuloze

a kad izlazim kaze mi kako shljokam i drogiram se

kad razgovaram telefonom uvek njoj treba i dokle cu vishe da pricham

kad uzmem knjigu da chitam kaze mi shto ne spavash

kad skuvam ruchak kaze da sam presolila

treba li dalje da nabrajam?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ti zaradjujes pare to se ne racuna :)

mene su smarali do skoro, dok se nisam odvojih od njih, sveca sigurno nece da mi kenja sto sedim za kompom, ali smanjio sam do jaja bleju za istim od kad nemam net

zato ugradujes doticni :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

skoro nikoga ne kapiraju roditelji

kad sam za kompom kaze mi da sam komp zavisnik odlepila pored kompjutera sjebacu ochi kichmu

shto pushim a nishta ne jedem raspadacu se od raka i tuberkuloze

a kad izlazim kaze mi kako shljokam i drogiram se

kad razgovaram telefonom uvek njoj treba i dokle cu vishe da pricham

kad uzmem knjigu da chitam kaze mi shto ne spavash

kad skuvam ruchak kaze da sam presolila

treba li dalje da nabrajam?

Kad imash sex, pita te kad ce unuche jedno :))))

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...