Jump to content

Restoran


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali bas mora u centru?

Umrecete ako slucajno zalutate van centra?

Ja ti preporucujem onda bife "brodarska kasina" ispod kalisa.

Ajd sad daj malo detalja s kim ides, pre ili popodne i tako da imamo materijala za jos besmislenih odgovora :)

P.S Svak ko sad napise FRANS ili tako nesto je rofl

I evo ti 1 konstruktivan predlog : "na dnu mora" neka ulica ispod konja, pored pozorista. Ali skinuce ti kozu sa ledja :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

^LittleBay_MD_031-331610478-2.jpg

Nalazi se ispod Narodnog pozorišta. Pripada lancu londonskih restorana. Prvi je koji se nalazi van teritorije Engleske.

Zanimljiv ambijent koji na samom početku izaziva zapanjujući izraz lica. Kao da ste ušli u scenografiju za operu. Barokni stil. Prijatna atmosfera u kojoj se čuje ozbiljna muzika. Živa opera šest dana u nedelji (osim nedeljom) od 21h do 23h. Zvuci klavira i gudača će vas opustiti i otvoriti vam apetit.

Ljubazno i nasmejano osoblje pomoći će vam pri odabiru hrane i pića. Ponuda iz jelovnika nije obimna, ali svako jelo priča posebnu priču i osvaja vas u potpunosti. Izbor alkoholnog i bezalkoholnog pića je standardan. Pored čarobne atmosfere, u ovaj restoran se dolazi da osetite šta, zaista, znači odličan kuvar i vrhunska usluga.

11000 BEOGRAD, Dositejeva 9A

Link to comment
Share on other sites

little bay u dositejevoj

imaju sajt, izguglaj

AAAAAAAND WEEE HAVEEE A WINNER :)

sjajno izgleda, super je fazon, samo da ne deru sa cenama i bitje sve sjajno :)

@fatso

pa treba mi u centru grada jer treba da je iscmam da idemo na kafu, pa da joj onda kazem "jao znas sta, ja sam rezervisao restoran idemo da klopamo" a ona da kaze "jao kako si ti divan kako si ti pazljiv, jer mogu da se jebem sa tobom?"

to je neka ideja :)

salu na stranu hocu da je iznenadim tako jer je mnogo kul devojka

@elvis

ma ja sam cesto isao u orao al mi nije to to, mislim super je mesto super klopa vrhunska usluga ali to mi je vise u fazonu "udji, pojedi, gubi se"

@topic

hvala svima za predloge predlazite jos :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@fatso

pa treba mi u centru grada jer treba da je iscmam da idemo na kafu, pa da joj onda kazem "jao znas sta, ja sam rezervisao restoran idemo da klopamo" a ona da kaze "jao kako si ti divan kako si ti pazljiv, jer mogu da se jebem sa tobom?"

lol nub

Link to comment
Share on other sites

Little Bay je bezveze, bio sam dvaput, nije skupo, al su porcije rofl.

Ako volis kinesku, moja preporuka je Mao Tao kod Pevca

Balzac je isto dosta dobar, kao sto je rekao Zola

i jos jedan plus za Trag

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...