Jump to content

Miage LAN + utisci iz Francuske :)


Mare

Recommended Posts

Paznja, prilicno dug post. :) Ko ne zeli ne mora da procita.

Sta reci, vracam se iz Francuske 5og marta sa polovicnim uspehom .. :) Zavrsili smo kao drugi iza TeG-a i osvojili 750 eura + podloge/sranjagranja. Ali u sustini sam vise nego zadovoljan. Upoznao sam ljude koje znam vec neko vreme preko neta (pre svega mislim na darku, pa pored njih soycda, immersion-a, kaowrua, i tako dalje, u sustini bukvalno svi su bili tamo, a pored francuza naravno upoznao sam SGC i TeG-ovce)

Pun sam utisaka, iskreno jedva cekam da dodjem u Srbiju, muka mi je vise od mcdonaldsa, kfc-a, kebaba i ostalih fast foodova, promene su ponekad dobre ali kada si navikao na KUVANO, a nisi kuvano jeo 2 nedelje, ne valja...

Dakle, dosao sam u Pariz 23ceg marta, na aerodromu su me docekali jorge i prijatelj njegove mame, bilo je cudno kad smo se rukovali, posto smo obojica u fazonu, znamo se do jaja preko neta, i super smo drugari ali kao aj necemo da se grlimo i ostalo i na kraju smo se samo rukovali.. Seli smo u kola, i odma na pocetku, problemi. :)) Sjebala se kapija od parkinga na aerodromu i morali smo da cekamo 15 minuta dok neki debeli majstor dovuce svoju guzicu do nas, na kraju smo, napokon, krenuli autoputem ka jorgeovom stanu. Na autoputu svi voze nenormalno brzo, u srednjoj traci po 150 u brzoj traci 180, ne znam zasto i kako, ogranicenje je 130, ali voze kao ludi...

Kad smo dosli ispred zgrade su nas sacekali jorgeova mama i njihov usvojeni sin (koji je inace ruskog porekla, i lud je ko struja, car je :)) Odneli smo u gajbu moje nenormalno bolesno velike kofere (jbg morao sam da nosim komp + stvari za 12 dana). Kad sam se napokon raspakovao shvatio sam da sam zaboravio produzni kabl + kabl za napajanje pa smo otisli do obliznje "radnje" tj. bolje reci megamarketa elektronske opreme. Znaci nema sta nema, nisam mogao da poverujem da postoji toliko aparata koji mogu da se nadju na jednom mestu (radnja se zove Sarcouff inace) i tu sam pazario sta mi je trebalo. Vratili smo se nazad gajbi i opikali jednu doticu. :) Odma se primetilo kolko BOLJI net imaju, znaci GGC radi kao u lanu, ne moze da se poredi sa nasim uslovima, makar sto se tice kompetativne scene, jer te milisekunde zaista znace. Uvece smo izasli i opikali bilijar, gde smo se nasli sa Amygom (francuski igrac), posto nas je amyga oprasio 2v1, onda sam ja njih dobio 2v1 (zamisli kolko smo losi). Popili smo pice, slikali se i zapalili kucama. (slike cu staviti na dno verovatno)

Sutra dan, nisam ni sam znao, ali su nas probudili u 8:30 i odma doruckovali. Ja sam im pokazao sve poklone koje sam im doneo, pre svega jorgeovoj kevi sam doneo ajvar, rakiju (dunja :D) i stoljnjak koji je rucno izvezen. Ajvarom su se odusevili, pojeli su pola tegle za 2 dana. :) Trazila mi je jorgeova keva recept. :P Malom sam kupio lutku lude zabe (crazy frog :PP) i globus koji "levitira" tj. nalazi se izmedju dva magnetna polja koji se sa gravitacijom izjednacavaju i jednostavno lebdi u vazduhu, odusevio sam se kad sam video. Jorge mi je trazio dres srbije i ja sam mu doneo jos i zastavu srbije (veliku 2x1.5) a on meni poklonio dres PSG-a. Tad smo otisli kod jorgeove keve prijatelja (tog istog koji mi je prevezao stvari) gajbi i probali neki rum sa kariba kao i francusko vino i neku picu... Odusevio sam se njegovim stanom, celom duzinom je u staklu, a ima i poker aparat gajbi, koji je bas interesantan (ne razumem se previse u takve aparate pa ne znam ni puno o njemu sta da kazem :P). Posle toga smo otisli u Versaj, covece, koliki je to bio red (koji smo fala bogu iskulirali i otisli samo u vrtove). Malo se prosetali seli u kafic da iskuliramo i nazad za Pariz. Uvece smo otisli na tekmu PSG vs Monaco, francuska liga, bilo je gotivno videti drugacije navijace i drugaciju kulturu navijanja ali mech je bio 0. :) Sto je najgore padala je kisa i duvao je vetar pa sam dobio temperaturu i smorio se ko pacov. Sutra dan sam popio neke aspirine i uz dotu (lawl) skoro skroz ozdravio.

Dan posle toga smo otisli do Francuske nacionalne biblioteke, posto nisam skroz ozdravio nismo nigde posle isli. Imam da napisem esej o francuskoj nacionalnoj biblioteci kao i da slikam itd, pa smo to i ucinili. Posle smo opikali malo dotu i ja sam malo ranije (oko 11) zakuntao s'obzirom da sam bas hteo da ozdravim.

Sutra dan smo otisli do grada malo, prvo ujutru smo se uputili ka Luvru i usput smo svratili do mesta gde je radio par nedelja za vreme raspusta gde sam upoznao i jednu srpkinju koja radi tu vec 15 godina. :) Inace je sa Banovog Brda i dosta smo se ispricali.. Nastavili smo i usli u Luvr, s'obzirom da prosli put kad sam bio (2005) mi je nestalo filma, a odusevio sam se napoleonovom sobom/trpezarijom (slike dole) i nisam uspeo da zabelezim ista. Otisli smo i videli djokondu. :) Posle smo nastavili do najpoznatijeg bulevara na svetu Champs Elisees, gde sam svratio u prodavnicu i pazario par stvari za bliznje.. Posle smo svratili do ogromnog shoping mola gde je jorge trazio jaknu i sve to zavrsili sa odlazkom na ajfelovu kulu. :) (opet, slike dole) Uvece smo otisli sa amygom do thai/viet restorana, gde sam \o/ napokon jeo nesto kuvano.

Vise ni ne znam o kojem danu pricam, memorija me slabo sluzi... Dan posle smo ostali gajbi ujutru, i malo duze kuntali, predvece smo obisli francusku igraonicu (lal na 3 sprata) i svratili u gotivan kafic koji je blizu te igraone. U povratku smo svratili do jos jednog kafica blizu njegove gajbe i tu malo procaskali, sve u svemu super su im atmosfere u kaficima. Doduse isli smo radnim danima tako da su bili kafici poluprazni.

Kad smo se probudili vec je bilo vreme za pakovanje, posto je jorge palio na Alpe na skijanje sa svojima, ja sam trebao da prespavam jedno vece kod Kirama i ujutru bi isli vec za miage lan. Sve je proslo super, spakovali smo se i nasli se sa Xplo-om, cijim kolima smo isli (pezo 107, lal), jedva stali nas trojica, ne znam kako ista moze da stane u ono govno ali ajde, i krenuli smo, zajebavali se usput i kad smo stigli (napokon, posto nas je izlozio, nikad strasnije, GPS uredjaj i vrteo nas u krug 15 minuta :D) nisam znao skim pre da se rukujem. :PP U sobi smo bili sa WoS-om za koje igra dosta likova (verujem da ih skoro nikog ne znate, s'obzirom da su prilicno unknown) koje znam preko neta (tj. sa francuskog VIP laddera) npr. radensson neosia leng- zymok itd :). Kad smo se smestili, nije ni proslo 2 minuta, vec smo trebali da odigramo partiju i vrlo brzo smo krenuli sa svim partijama i zavrsili u grupama 4-0. Kasnije smo prosli prvo kolo vinera i u drugom ispali od TeG-a u loosere i dobili Soycd-ovu mix ekipu (tj. njima je jedan dropovao, i iako smo im pusovali jednu stranu i gadno nadfarmovali, resili smo da odigramo remake sutra ujutru). Uvece smo otisli u hotel, ni manje ni vise nego u 4 sata posto smo cekali da se zavrsi SGC vs rwar/krabe mix, gde je SGC ispao i morali su ranije nego sto su planirali da zavrse.

Ujutru, onako raspadnuti, s'obzirom da nas je organizator turnira (inace riba koja je HAWT) cimala na mobilni 24/7 i pretila nekim defloosovima. :) Nekako smo stali nas petorica + maryblue (igrac) u citroen ksaru i krenuli nazad na LAN. Kad smo dosli odma smo odigrali vs soycdove mix ekipe koju smo dobili i prosli dalje da igramo protiv krabe/rwar mixa koji su, po meni, pored tega najbolja ekipa tamo. Mech je trajao 112 minuta, i na kraju smo nekako uspeli da dobijemo posle jedno 10 buybackova od strane mene i jos makar po 5 od svakog od nas iz tima...

U finalu loosera nas je cekao wL (koji se prilicno neocekivano nasao tu) posto je dobio SGC (ne znam ni sam kako) i soycdovu mix ekipicu. Njih smo dobili prilicno "lako" ali ne zato sto su losi vec zato sto smo po meni odigrali najbolji mech na turniru, sve se super uklopilo. Mech je bio streamovan u amfi teatru i mnogo ljudi je gledalo, jos vise ih je bilo u finalu vs TeG-a. Finale, sta reci, prosudite sami, ali imo s'obzirom da smo otisli na lan bez 1 CW-a vezbanja sam prezadovoljan, dovoljni su utisci sto sam upoznao sve te ljude + jos sto sam osvojio nagrade i MEDALJU (xD), inace mass fun, sta reci. Ostajem jos 2 dana i jedva cekam da se vratim u Srbiju da jedem SARME i PASULJA!!

srs MIAGE LAN replay pack

Slike koje izdvajam:

p1000891qv1.jpg

Jorge, Mali rus i ja

p1000892qf1.jpg

isto sranje drugo pakovanje

p1000893cf8.jpg

e 'vako, jorge, jorgeova keva, Mali Rus, i porodicni prijatelj

p1000895sp3.jpg

Jorge i ja, pina colada + BAD PIVO :)

p1000936nw2.jpg

ja i mali rus, koji me je inace MNOGO zgotivio :)

p1000938ve0.jpg

...

p1000973ks9.jpg

jorge + ja ispred luvra

p1000974kr2.jpg

...

p1000984vo2.jpg

jorge i ja na ajfelovoj kuli

p1000985pv1.jpg

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ova slika je bila 1 vise :P

p1000937na4.jpg

Toliko o tome :) odoh da kuntam!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

nice nice a za hasana neka podloga????? pa ja nemam podlogu igram ko cigan ovde :(((((

hahaha pa bre ti i jesi cigan..khm DELIJA!!! svaka chast... ali zar krabe nije igrao za vas??? nisam vas pratio dugo pa neznam shta se izdeshavalo... peace

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

http://img519.imageshack.us/my.php?image=img0067kl7.jpg

evo 'vako team srs ;p

kiram, jester, darka, fatal i ja

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

btw evo jos slika:

http://img519.imageshack.us/my.php?image=img0073uo5.jpg

s'leva na desno: maldejambes, dota-velo, krabe, emg.rwar, totolafleche

http://img519.imageshack.us/my.php?image=img0074vu2.jpg

ova devojka je organizovala brackete i terala ljude da igraju :D a ovaj pored je valjda shiba

http://img212.imageshack.us/my.php?image=img0075kf5.jpg

tim TeG s'desna na levo: rushmeplz, function, bird, snake, freezer

http://img86.imageshack.us/my.php?image=img0063pc6.jpg

tim SGC, pise im na majicama ko su :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...