Jump to content

Savet u vezi setupa.


coll

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako on ima samo 2000 rejting igrajuci druida realno vredi do 1350 aka ne bi bio full vengefull da ne igra gejzor klasu tako da je to klasican primer "if 10 = druid then 100 = rating+650" shto sam ja i napisao coveku cim je postavio topik aka potpuno sam u pravu(ponovo)

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ako si druid na 2k rejtinga ti zapravo ne znas ni sta je kompjuter nego u ludackoj kosulji lupas po tastaturi.

Voleo bih da svi LOLDRUID drugari reroluju druida da se smejem njihovim 1600-650=950 rejtinzima ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

evo ja sam vec krenuo za 2 meseca stize izvestaj :P.

Ali realno, ja sam igrao aktivno arenu sa 3 klase (paladin lock i mag jbg. druida nisam) i sa svim klasama sam imao preko 2k u jednom od timova i moje misljenjeje da su pojedine klase zaista imba , takodje je osetna razlika u cimanju oko toga sta sve moras da radis sa odredjenom klasom. Znaci kapiram da je NAJVECE cimanje sa droodom, ali to samo znaci da mozes da odradis sve sto je potrebno i 'u win'!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je sto je cimanje sa spelovima koje moras da izrotiras kako treba i cooldowne i diminishing returnove o kojima moras voditi racuna, dok je recimo najveci deo skila igranja sa holy palom po meni hvatanje uglova pod kojim ces hilovati, izbegavanje los-a protivnika itd itd tj survival tehnike jer mu se assistance svodi na jedan judgement i jedan stun na svakih 50s ...

E sad drugi je problem sto neko ne kapira kako da igra svoju klasu pa misli da pali treba ubaciti ciklon da bi bilo fer ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ako si druid na 2k rejtinga ti zapravo ne znas ni sta je kompjuter nego u ludackoj kosulji lupas po tastaturi.

realno

*edit*

dovoljno je da ti neko binduje po celoj tastaturi lajfblum,I SAMO SE IZVALJASH PO ISTOJ MATORI I SHOULDERI SU TVOJI JEA

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Zar nije cela poenta 2k+ fajtova duzina samog fajta i izdrzljivost? Svi mana classovi su posle izvesnog vremea vise manje u kurcu, dok warr moze da bije do sutra :)

Mada,. maybe I got it wrong ... anyways, never been there, never done that (for now) :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Zar nije cela poenta 2k+ fajtova duzina samog fajta i izdrzljivost? Svi mana classovi su posle izvesnog vremea vise manje u kurcu, dok warr moze da bije do sutra :)

Mada,. maybe I got it wrong ... anyways, never been there, never done that (for now) :)

Hunter pravilno enchant/gemovan sa aspect of viper uvek ima mane za bitne stvari i uvek moze da pije dok petom drzi protivnickog hilera u combatu, a ima jedan od mozda najboljih drainova u igri.

Lock ne ovisi od mane jer tapuje healt koji mu se puni hilom koji druid moze da baca podosta jer druid pije itd itd ...

Hunter je bolji jer: ne ovisi od peta kao lock, pet se kad si pravilno talentovan rezuje 4 sekunde sto je veoma lako izvesti, sa trapovima hiler ne moze da umre, bolji drain od locka, hunter ima mortal efekat, hunter je melle klasa = protivnicki lock gubi prvog felhuntera i mora dici voida koji se lako rutuje itd itd ... hunterov pet ima 30% vecu brzinu opet pravilno talentovan = mnogo manje pijenja protivnickog hilera + mozes peta spekovati kako hoces sa nature rezom ili shadow rezom itd itd ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Svi mana classovi su posle izvesnog vremea vise manje u kurcu, dok warr moze da bije do sutra :)

warr bije do sutra - preporuka: pojacati zvucnike

@mohi

Razumemo te mi, svaki hunter sa pravim talentima, gearom, ench/socketima i skillom koj igra hunt+droo je >>> lock+droo, samo sto su svi hunteri koj igraju trenutno su raterdirani pa zbog toga nemogu da dobiju lock+droo. Nije to da su lock+droo op zato sto su oboje zasebno op klase, posebno lock, nego zato sto svi koji igraju lock su pirodno nadareni i talentovani pvp skileri. Da na magteridonu igra barem jedan dobar ally hunter ti bi igrao sa njim i sabijao na 2.6k+, a ne bi gubio vremena sa lockom na 2k jer tako ?

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da mnogo prosipam pamet, ali ja igram taj kombo druid/hunter, i verujte mi sve sa druidom u protivnickom timu moze da se ubije, ali meni jedan od najvecih problema predstavljaju lock i paladin. Ako oni znaju kako da igraju, vrlo tesko se moze dobiti taj setup...Tipa paladina je pola vengeful pola t6 ima trinket od illidana za extra regeneraciju(Memento of Tyrande), non stop BoFuje, baca sacrifice, cleansuje roots itd....Meni licno je taj setup najteze da pobedim dok timovi tipa warrior/druid ili bilo sta sa pristom su zaista ez mode...Takodje ako igras drood/hunter setup, timovi sa 2 dpsera imaju vrlo male sanse da te pobede jer samo burnujes sve CD-ove tipa detterence i trinket na startu dok tvoj drood pravilno cyclonuje i tebe leci, tako da ti timovi ne idu protiv ovog setupa. Pored pala/lock kombinacije ipak ima jos 1 setup koji se vrlo tesko dobija jer se fightovi mnogo oduze a klasa je OP. To su barem meni shaman i warrior. Fight izgleda otprilike ovako....Za nekih 2min ja burnujem shamana na 0mane...ali tad krece fun :D. Iako on ima 0 mane i ja imam zivog peta itd...on za jebenih 10sec napuni oko 1k-1.5k mane i krecemo sve ponovo....fora je u tome sto oni od nasheg cc-a ne mogu nista da urade a ja ne mogu da ubijem shamana koji zna kako da igra....to su mi najduzi fightovi tipa 35-45minuta i ponekad ako njima padne koncentracija pobedim, a ponekad ako je suprotno vrlo lako izgubim od ovog setupa... Eto to bi otprilike bio kratak pregled timova koje mozete sresti na high raitingu na mojoj battlegrupi, iako BG smrdi do bola (na Ruin BG sam):D.

Link to comment
Share on other sites

warr bije do sutra - preporuka: pojacati zvucnike

@mohi

Razumemo te mi, svaki hunter sa pravim talentima, gearom, ench/socketima i skillom koj igra hunt+droo je >>> lock+droo, samo sto su svi hunteri koj igraju trenutno su raterdirani pa zbog toga nemogu da dobiju lock+droo. Nije to da su lock+droo op zato sto su oboje zasebno op klase, posebno lock, nego zato sto svi koji igraju lock su pirodno nadareni i talentovani pvp skileri. Da na magteridonu igra barem jedan dobar ally hunter ti bi igrao sa njim i sabijao na 2.6k+, a ne bi gubio vremena sa lockom na 2k jer tako ?

Hihihi kako si saljiv :]

Top rated player tj player sa najvecim sumiranim rejtinzima sva tri tima je hanter.

hunter/druid setup ownuje lock/druid setup ako su podjednakog skila i to iz nekoliko razloga.

physical dmg>felhunter(jedno od glavnih oruzja protiv druida)

mortal>nonmortal

i jedan i drugi imaju drainove ali je hanterov malo bolji

hanterov pet > lockov pet

Jedino sto treba znati je odigrati ...

A ti ne znam koju igru igras? Igras na nekom piratskom serveru koji kasni 5-6 pecheva? lock/druid vec neko vreme nije bestbuy ...

I arena nije duel ... to sto je lock do jaja za 1vs1 i pritom lak relativno za to isto ne znaci mnogo u areni. Apsurdno je sto uopste pominjem ovo jer svako ko je makar 3 puta bio u areni to zna.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Druid / Hunt moraju odigrati bolje partiju.

A na nekom normalnom ratingu ako upesh drzati MS na warlocku a da pritom ne odes totalno oom ili cak ne poginesh dobijes 3 bambija.

cela poenta je da warlocku budesh out of line of sight ceo combat da ti ne moze nista iscastovati,nabijanjem aim shot na njega necesh to uspeti.

Edited by IgorBokorcevic
Link to comment
Share on other sites

opet mohican poceo da sere...

Ti brate za 3 + meseca koliko blejim na forumu , nisi rekao ni _JEDNU_ normalnu stvar , da ne kazem pametnu.

@sven - od svih tih timova , shamana je ubedljivo najlakse ubiti...arcane shot dispeluje to sranje od shielda, ako krene da ga spamuje , umrece jednostavno jel nece stici da se ishiluje.....a cak i da nemas mane , sto je tesko da se desi , povuces peta i gg.

Link to comment
Share on other sites

Nikako brate , u partijama od 1500 do 1850 ratinga izgubio sam 1 partiju protiv Warr+ shamana , i doslo mi je da polupam tastaturu ili glavu mom druidu.

Sve ostalo je bilo loleasy. CC wara maximum , shaman je oom posle 2 minuta kako god da okrenes. Ubedljivo najlakse pada shaman od svih ostalih healera. Arcane shot dispeluje SVE odma , earth shield , mana shield , sve sve. Ne moze biti lakse.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...