Jump to content

Savet u vezi setupa.


coll

Recommended Posts

Cao momci, trazim neki savet u vezi setupa ms warrior / ice mage / disc priest. Napravio sam ovaj setup pre par sati, i sutra hocemo da pocnemo da igramo. Resi je manje vise ok (360+, osim kod mene warra koji imam 310), za equip koji smo sva trojca uspeli da skupimo za ovih par meseci sto opet igramo :) Dobri smo igraci, ale arene nismo igrali i nemam iskustva (zbog arene sam licno i uplatio opet wow, cisto da probam, kao i ostali drugari u teamu).

Ako imate neki savet, taktiku za ovaj (ili slican setup) - napisite. Kao i uvek vecina stvari se uci u praksi, al nije lose da imamo bar neki background :)

Thansk!

Coll.

P.S. Nisam ovo namerno hteo da stavim o onaj pvp topic, koji je Pajoslav napravio, ako Ne(m)o insisitra, prebacicu :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izbacite warriora i ubacite roga i imate working setup:)

a fuck ti si warrior:)

ja sam igrao rogue priest mage ... i jedna od glavnih taktika je bila da pritisnes jednog od njihovih dps-a da bi njihov healer morao da healuje a ne da manaburnuje/il sta drugo te da ga mage moze cs a i vash priest moze da burnuje istog...

isto terali smo njihovog healera da koristi trinket asap da bi posle sa kombinacijom blind + CS reshavali jednog od dps-a

e posto vi nemate blind terajte njihovog healera sa intimidating shoutom i fearom od priesta da iskoristi trinket te da bi mage mogao da sheepuje na 8 sec i posle da CSuje...

eto toliko od mene nadam se da ce pomoci, s ovim kontam da mozete da prodjete barijeru nub teamova do 1850 i da pokupite oruzje:P

Link to comment
Share on other sites

Hvala :)

psy> pa nije to fora, nas trojca smo ortaci, i poenta je da igramo ovako :) Kapiram ja da ce nas guze timovi sa druidom i da sa ovakvim teamom nije neki mega rank moguc :)

ma zajebavam se ;)

ja sam isto napravio 2v2 sa rl drugom(plavo-zeleni hunter i shaman).imamo ukupno 80 resilience-a...no trinketz [:D] cekamo josh mog burazera da nam se pridruzi(trenutno je 32lvl:) ).tako da,opushteno.ko se josh lozi na rejtinge...samo dijabole [:X]

btw setup vam je skroz solidan.samo drejnujte,firujte,spellokujte,ajsblokujte i bicete ok...

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

ma zajebavam se ;)

ja sam isto napravio 2v2 sa rl drugom(plavo-zeleni hunter i shaman).imamo ukupno 80 resilience-a...no trinketz [:D] cekamo josh mog burazera da nam se pridruzi(trenutno je 32lvl:) ).tako da,opushteno.ko se josh lozi na rejtinge...samo dijabole [:X]

btw setup vam je skroz solidan.samo drejnujte,firujte,spellokujte,ajsblokujte i bicete ok...

i mohican

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Taj setup je lame , dosadan i prosecno jak ... moze da ide do 2k ali ne i preko. Ele shaman ja holy i war i resto druid ja retri war smo dobijali te setupe. U prvoj varijanti ja kao healer je malo teze jer nemas cc od druida ali opet je jaci setup.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pritisak na 1 dps.Po mogucstvu onaj sa najmanje armora u trenutnom setupa protiv kojeg igrate (cloth ili leather) :)

CC neka bude uber, pogledajte da ukombinujete prvo priest fear da istroshe trinket -> pa warrior fear, zato shto cesh ti da stondirash 1 metu, shto bi tebi najvishe odgovaralo, dok ostale trche kao muve bez glave, dok ce priest da ih razbaca + ima manji cd. :)

Mage nek smara sa poly kao mutav, i nek pazi da se ne upeca na dummy heal.

Reci tvom priest-u da udari mind control na njihovog healer-a kada im je jedna meta na 30%, a i manje.

Mnogi misle da je MC sranje, a u sushtini, MC -> Proshetaj choveka na drugi kraj arene -> P00n his teammates = win.

Proximo addon = win. :)

Evo ti Warr/Priest/mage movie, pa pogledaj malo za neki tipz and trickz.23 minuta traje film, samo 3v3 high rated arena footage, ima oko 6-7 fajtova, dugo traju fajtovi. :)

TBH, sva trojica ovde su...Ne znam, l33t, ne zna se ko bolje igra svoju klasu, svi timovi protiv kojih se peglaju su 2k+ rated.

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=62088

Lik jebeno dobro igra warriora, ako si malo zaludjenm gledaj i njegove druge filmove, pogotovo Nightmare. :)

Jedan je od boljih warriora, samo shteta shto igra na German serveru. :<

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Hvala kobajo! :) great post. Skinuo sam filmcic i pogledao, likovi su uber ... i ima par dobrih fora.

Inace po prvom pokusaju score 9-13 :) Ehhh ... bilo je par setupa koje smo uspesno ownovali, i bez neke prevelike taktike, dok smo par puta igrali sa istom teamom i posle pokusaja koriscenja "proverenih" fora, smo uvek opusteno pucali. Jebiga. Najvise me je smorio setup resto druid - bm hunter - mark hunter. Nas mag cim se pojavio je imao na sebi dva huntera, dok je priest bio zajedno samnom ccovan. Posle par sekundi mage u kocki, posle kocke mrtav bez prevelikih teskoca. Dobro jedan od tih huntera je bio full veng (ramena sa ocima olololol) al opet ... bas su smorili :) Posle smo sretali komba kao na primer priest-lock-rogue koji su nas isto tako uspesno peglali ... sa njima smo igrali 3 puta, i treci smo je dobili napokon al jedva. Kombinacije kao rogue-holy loladin-mage smo uspesno prebili, i to su nam dva razlicita team upala sa isitim setupom. Dvaput smo igrali protiv mirror teama, i score 1:1 (iako je njihov priest bio 2x bolje gearovan (citaj veng) nego nas). Jednom nam je uleteo kombo veng ms warr, resto druid a holy paladin .... pacenje :)

E sad sta me zanima,

Kao warrior se uvek trudim da pri dps-ovanju maga sto vise oslobodim (rogues, warlocks, hunters) da moze da dobije prostor za dmg i za cs/sheep. Dal je to ok? Ili bi pre trebao da gledam priesta da lisim dosada? :)

Zanima me kako radi target switching - elem, pri gledanju pvp filmcica, vidim da top warriori cesto menjaju target (pocinje na hunteru na primer, dok bi psole odredjenog vremena bacio intercept na warriora/rogue i nastavio dmg tamo). Time tera njihovog healera da se vrati? Brani svog healera? Ili je zaduzen da menja i napada oba classa tokom fajta? Ili je sve to "samovoljno" odluceno :)

Sad jedno malo k.l.i.s.e pitanje - al sta raditi sa druidima ... nije QQovanje al nemam pojma sta sa tim ljudima (kravama/elfovima?). Ne moze da se lepo ccuje, ako mu se da prostor da nesto odigra, dps na koga nabaca sva sranje je mega healovan, plus cc koji baca je top. Molim bez komentara OLOLOL TO JE DRUID VIDIS NERF! Posto znam da vecina dr00da healuje samo preko instanta, pokusavao sam da ga pritisnem da ne bi mogao tolko brzo da nabaca sve hotove na svog dps-a, jer ipak dok neuradi healing hot kombo, nema toliki heal na tom targetu ... medjutim njegov cc je za warra kao stvoren :) Jedino pomaze fear - priest fear - cs ... al realno, dok se tolko trudimo na druidu ostala dvojca nas odvale.

Nadam se da nema puno n00b pitanja - arena pro se ne postaje preko noci ;)

Sve u svemu - Ako izostavim cinjenicu da se na 1500+ ratingu sunjaju vengul "carevi", ovo je fenomenalna zabava ... uopste se nekajem sto sam posle godinu dana uplatio wow i smarao se oko levelovanj/gearovanja, jer ovo je ko sto je neko vec reko najbolja stvar koja se desila wowu :) Samo jos da se uigramo, nabacimo malo bolji equip i bice cool :)

-Coll

P.S. Hvala jos jednom na savetima!

P.P.S KOLEEEEE aj uplacuj, 'bes wotlk!! :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

sto se druida tiche, tu mora vash priest da ga nadigra... tj mora da ga fearuje da bi ga natero da koristi trinket onda treba ti fear. i da priest non stop diespelluje hotove s ovog koga nukujete... time cesh ga naterati da kasta heal i onda mage nastupa sa CSom isto tako probajte da kordinirate fearove i magov cs na cyclone ili neki drugi nature spell...i dok je druid fearovan vash priest mora da ga burnuje... sve ovo vako deluje veoma lako kad ja napishem al nije ni blizu lako izvesti

posto protivnici nece sedeti i gledati...

mi smo ih tako nekako reshavali smo smo mi imali mnogo vishe prostora jer posle koriscenja trinketa na fear padao bi blind od roga koji bi traja 8 sec i dok sve to prodje meta koju nukujemo je skroz diespelovana od strane nasheg priesta i onda se lako dispeluju hotovi i ja nastupam sa silencom chim ovaj pochne heal/cyclone i gg (igrali smo RPM)

Link to comment
Share on other sites

sto se druida tiche, tu mora vash priest da ga nadigra... tj mora da ga fearuje da bi ga natero da koristi trinket onda treba ti fear. i da priest non stop diespelluje hotove s ovog koga nukujete... time cesh ga naterati da kasta heal i onda mage nastupa sa CSom isto tako probajte da kordinirate fearove i magov cs na cyclone ili neki drugi nature spell...i dok je druid fearovan vash priest mora da ga burnuje... sve ovo vako deluje veoma lako kad ja napishem al nije ni blizu lako izvesti

posto protivnici nece sedeti i gledati...

mi smo ih tako nekako reshavali smo smo mi imali mnogo vishe prostora jer posle koriscenja trinketa na fear padao bi blind od roga koji bi traja 8 sec i dok sve to prodje meta koju nukujemo je skroz diespelovana od strane nasheg priesta i onda se lako dispeluju hotovi i ja nastupam sa silencom chim ovaj pochne heal/cyclone i gg (igrali smo RPM)

Citao sam dok nisi rekao da treba priest da nadigra druida tako sto ce da ga fearuje ... nijedan dobar druid to sebi nece dozvoliti. On ima travel formu atm imabolje heals over time i nema potrebu da prilazi tom priestu uopste.

Tako da svaki druid koji bude fearovan od strane priesta nema osecaj za prostor da se pozicionira pravilno tj noob je :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kao warrior se uvek trudim da pri dps-ovanju maga sto vise oslobodim (rogues, warlocks, hunters) da moze da dobije prostor za dmg i za cs/sheep. Dal je to ok? Ili bi pre trebao da gledam priesta da lisim dosada? :)

Zanima me kako radi target switching - elem, pri gledanju pvp filmcica, vidim da top warriori cesto menjaju target (pocinje na hunteru na primer, dok bi psole odredjenog vremena bacio intercept na warriora/rogue i nastavio dmg tamo). Time tera njihovog healera da se vrati? Brani svog healera? Ili je zaduzen da menja i napada oba classa tokom fajta? Ili je sve to "samovoljno" odluceno :)

Random, ali gledash da uvek upecash drugog dps-a dok njihov healbot popravlja onog kog si prethodno peglao, pa mu non-stop tako shetash healera.

Mislim, nije bash random, stvar dogovora. :)

Applied mortal strike je plus u ovoj situaciji.

A ako hocesh da spashavash igrache, pa imash i intercept i intervene. :)

Intercept Lika koji owna maga -> Hamstring (obavezno) -> Def stance -> Intervene priesta.

Btw, kada intervene-ujesh, ne morash da targetujesh svog choveka, dovoljno je da targetujesh lika koji ti pegla team igracha, automatski interveneuje Target of Target. :)

A shto se tiche druida, uzhivaj u agoniji. XD Znaj da nisi jedini, lol. :)

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

zofmg koldore a sta je bilo sa onim "ne igram vishe wow nikada"? =o)

koji server btw? (i kako se zove novi troll warr? ;o))

Houmarush! :p Prebacio sam tamo starog troll warra jos pre tbc-a kad je postao alt ... :)

/join serbia ... for ultimate gay chat :) (iako Bokija nesto nema...)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

omg kremilek rides again! and it's on the homoest of all homo servers - teh homorush!

realno, kad dobijem napade da mi se igra wow igra mi se "na homou tamo u jesen 2006te" tada je bilo najbolje igranje wowa majkemi =o))

uglavnom, uzhivaj i pozdravi drustvo staro =o)

ako ikada uplatim ponovo eto i mene ;o)

Link to comment
Share on other sites

Citao sam dok nisi rekao da treba priest da nadigra druida tako sto ce da ga fearuje ... nijedan dobar druid to sebi nece dozvoliti. On ima travel formu atm imabolje heals over time i nema potrebu da prilazi tom priestu uopste.

Tako da svaki druid koji bude fearovan od strane priesta nema osecaj za prostor da se pozicionira pravilno tj noob je :)

momak igra na 1500 rejtinga, slozices se sa mnom to je sasvim moguce, meni je to bilo moguce i sa RPM kombom na vecem rejtu (isli smo do 2k po shouldere). i znam da ima heals over time i sve ali kad priest dispeluje ovog sto mi nukujemo druid mora da stoji i da healuje... i tu onda izgubi tu mobilnost i onda peche guza:P

najchesci komboi sa druidom su lock hunt druid, rogue lock druid i onda mage ide full tanking gear (u mom slucaju 11k hpa 970 frost spelldmga 460reslielicen) i idem ice lance dps na metu i drzim se na razdaljini od par yardi od mete da bi u frost novu vatao i roga koji mene vija samim tim smanjish pritisak na sebe te tvoj priest ne mora da healuje a za to vreme mutilete rogue pravi dete loku koji nemoz da mrdne od njega a ja samo pomazem...

ali posto oni nemaju roga mora sve da se svede na priesta, posto ni jedan od njih ne moze da kontrolishe druida

Link to comment
Share on other sites

Danas nije bitno na kom ratingu igras, jer tezina na 1600 i 1900 je skoro ista zato sto vengeful ljudi prodaju timove. Ujutru ti dodju pod imenom "we make u oom" popodne isti full venge ljudi samo drugi team "woot bi ch" i uvece "coz u took my tedybear", i lepo te spuste za 100 rating umesto da ostanu na 2300 tamo gde im je mesto!

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Danas nije bitno na kom ratingu igras, jer tezina na 1600 i 1900 je skoro ista zato sto vengeful ljudi prodaju timove. Ujutru ti dodju pod imenom "we make u oom" popodne isti full venge ljudi samo drugi team "woot bi ch" i uvece "coz u took my tedybear", i lepo te spuste za 100 rating umesto da ostanu na 2300 tamo gde im je mesto!

To je ujedno i najveca mana sadasnih arena. Kapiram da prodavanje timova i arena biznis is good biznis, al bas su smorili. Uvecini slucajeva dva veng lika provlace nekog nesretnika za lovu ... :)

Kole> Drzim te za rec, kad/ako krenes da igras, ako "debelog" bullsa nevidim na haomu pravim char na tom serveru gde si poceo da igras i cekaj trade/duel spam svakih 3sec :P

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako ... pravis sada pare tako sto igras prodajes timove a na ah managujes za to vreme i preprodajes mats etc ... najvece pare daleko bolje od grinda :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma to je djubre upropastava igru skroz.Dodjem do 1650 rating izgubim mozda 2 partije i onda mi dolazi boost za boostom.Shit gerovani warr sa full s3 resto druidom i hunterom itd itd.Takodje sto Coll kaze prodati timovi i ostala sranja.Nesto su pominajli da ce se to srediti od sledeceg patcha mada videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Ove nedelje priest nije tu, otisao je na neki sluzbeni put ... a mi da bi smo dobili poene morali smo da nadjemo novog healera (za ovu sad nedelju). Slucajem okolnosti lik koga znam jos pre tbc je bio slobodan i ponudio se da odigra ovu nedelju sa nama, jer sledece transferuje na drugi server, i nema arena timove. Lik je full veng resto druid :) Posle 23 partije score: 19-4. Solidno kidanje. Dobro ne mogu mucnog ortaka u glad/merc gearu da poredim sa full veng druidom, al druid je stvarno fenomenala class u 3vs3 bracketu. Te 4 koje smo pukli smo prsli protiv: 1x mage/lock/rogue - ovi su nam pojeli maga za bukvalno dve sekunde :) posle je bilo lako ... mada fight se zavrsio tako sto sam se ja tuko na kraju sa lockom i lock me dobio :) Posle toga smo 2x prsli protiv priest/warr/hunter ... ovi su nas outgearovali, sva trojca full veng ... verovatno prave tim da ga prodaju :)) I jednom smo pukli od jebene kombinacije druid/lock/lock - strasno :) Ostalo smo se bez poteskoca dobijali, a dobili smo i nekih par timova koji su po gearu bili o klasu bolji nego mi (tim mislim mene i maga).

I da se ovo ne bi pretvorilo u topic "coll and his rectal arena adventures" ili neki moj emo pvp blog necu vise da smaram ... hvala vam na savetima :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...