Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi hajneken je sigurno uleteo i u weifert,mojne da busite balon,valjda znam :))

Nego ni meni hajneken nije nista spec.Bas sam pre neki dan svukao jednu konzervu.Meni Holsten i Jelen sabijaju zivot.Jebote kako se menja ukus kako sve vise postajem alkos.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

MB,holsten,Efes,niksicjko... extra

jelen,wajfert pa i lav...bulja

Ne znam sta se svima vama svidja Jelenko,meni je ono bas onako sirovo ne rafinirano,pravo zidarsko :)))

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

judi hajneken je sigurno uleteo i u weifert,mojne da busite balon,valjda znam :))

Nego ni meni hajneken nije nista spec.Bas sam pre neki dan svukao jednu konzervu.Meni Holsten i Jelen sabijaju zivot.Jebote kako se menja ukus kako sve vise postajem alkos.

efes je kupio weifert, haineken je kupio mb rodic. jelen je inache u vlasnishtvu inbev-a najvece pivske kompanije an svetu oni prave 263 miliona hektolitara godishnje:)

inbev kontrolishe brendove becks, stella artois, staropramen, lowenbrau...

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

MB,holsten,Efes,niksicjko... extra

jelen,wajfert pa i lav...bulja

Ne znam sta se svima vama svidja Jelenko,meni je ono bas onako sirovo ne rafinirano,pravo zidarsko :)))

ne razumem kakvo ti je ovo poredjenje kada je razlika izmedju jelena i niksica primetna ali minimalna (u korist niksica naravno) :)

domaci efes je sranje opasno dok je turski u samom vrhu

mb...no comment, ne znam koliko vremena treba da prodje da se opere secanje na onaj shugavi ukus znojave charape...

holsten bih svrstao u solidna piva jacheg mirisa i ukusa :P

sto s mene tiche od onog sto sam degustirao u dovoljnim kolichinama i degustiram i dalje su Karlzberg i Bekz no.1, Nikshic, i naravno Jelenko i Lav (drastichno skochio kvalitet posle privatizacije istih da je totalno surovo reci za bilo koja od ta dva da su zidarska)... ali ne znam koliko sam realan jer za mene loshe pive gotovo ne postoji :P

jeee zivele pivske diskusije!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

drugaru drugar radi u celarevu kaze da je lav i tuborg sto oni toce bukvalno jedno isto pivo, al bukvalno

ja volim stelu i tuborg jer su lagani

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

voda, jecham... sve je to isto

inache, recheno nam je da je tocheno pivo najbolje, jer ti veliki kanisteri mogu da se toche samo njihovom opremom koja hladi pivo an tachno odredjenu temperaturu, tu en postoji oksidacija, kvarenje usled izlaganja svetloshcu...tu politiku ne vode samo oni nego i ostali, jelen pre svega.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

efes jeste uzeo weifert,ali hajneken sad kad je uleteo,uleteo je i u weifert,ali nebitno,ko zna kakva je prica.A drugo,ja kao iskusni prekaljeni shanker na tuborg zurci mogu da potvrdim da je tocheno do jaja,samo sto ne bih popio prvih recimo 3 piva jer imaju ukus spaljene gume :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hmm, lav?
da, zaboravio sam na to, predpostavljam kada je to prichao da je mislio an strane izv globalne brendove koje oni drze tj one koji se prodaju u vishe zemalja, rekao je da to zavisi od trzishta zemlje u kojoj prodaju takodje, tj da li hoce ad pijeu ljudi iz plastike, i da bugarska ima ubedljivo najvishe tih palastichnih flasha u proizvodnji. Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

problem kod tocenog kod nas je da ti niko ne garantuje svezinu istog :( x puta mi se desavalo da naletis na bajato pivo... ali kada je sveze onda je zaista wtf... josh ako je i krigla hladna mmmm a kikiriki slan mmmm a liga shmpiona mmmm ili pileca krila na rostilju mmmm

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to ej bilo pivo boletove mladosti, jel oni rade uopshte josh uvek ili su tu pred smrt.

a gde su te govornice i autobusi.

nisam ni sumnjao da ce na laletovim slikama biti svega osim njega samog:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se ne salim. Problem je u tome sto ga ima samo oko Zajecara, nazalost. Ima onih zidarskih flasa, ali ima i onih 0,33 koje su fensi. A pivo je vrhunsko, meni cak bolje od Kalsberga koji mi se odmah posle najvise dopada.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...