Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate sa tim cvikerima ste smorili, ono ljudi se vishe ni ne pitaju da li ste komani, nego upiru psrtom u vas i vichu vidi narkomanchine, zbog njih mi koji gutamo 5 eksera dolazimo na losh glas, morate to loma da iskulirate;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa sa toliko ultraniskim osobama ne mozhesh ni drugachije da se i da oboje stanete na sliku sem ako ne naslonish glavu odozgore :)) btw video sam natashu (bez papuche!) vrisnuo sam od smeha :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

brate sa tim cvikerima ste smorili, ono ljudi se vishe ni ne pitaju da li ste komani, nego upiru psrtom u vas i vichu vidi narkomanchine, zbog njih mi koji gutamo 5 eksera dolazimo na losh glas, morate to loma da iskulirate;)

Mislish ovaj zonfa?

cvike.jpg

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa sa toliko ultraniskim osobama ne mozhesh ni drugachije da se i da oboje stanete na sliku sem ako ne naslonish glavu odozgore :)) btw video sam natashu (bez papuche!) vrisnuo sam od smeha :)
mislio sam na facu, ne na to naslanjanje.

@vuna pricha

shta sad su u fazi gde ga je ona banovala a on sedi kuci i uchi:)

javi se stijoooooooo:))

a i ovaj mohi je sad namerno ovo uradio da bi mi otvorili njegov ignorovan post:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa sa toliko ultraniskim osobama ne mozhesh ni drugachije da se i da oboje stanete na sliku sem ako ne naslonish glavu odozgore :))

ETO :)

sad znas zasto je meni glava po randomu iskrivljena!

meni je 90% populacije ultranisko :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj ramiz lici na nekog mangupa sto sedi po kaficima iz 1979 godine. Maltene kao neki iz pejsaza u magli ololololol

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...