Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne mogu da zaboravim ono leto, kad si meni reko ne!

jebote, koliko cesh dugo da pamtish to sa Sunchanih skala...

@topic

trebao sam danas da odem da radim nesto u olimpijskom savezu na dedinju ali posto je grad blokiran vratio sam se iz centra. Sada razmisljam da li da podgrejem pasulj, napravim neki omlet "sve sto nadjem po malo" ili da pojedem nesto "lite"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol, upravo zaznadoh da maud u stvari živi u zgradi koja je ista ko moja, samo što su terase bele a ne žute i udaljena je 300 metara od moje. čudo je ovaj novi beograd, tu je i wulfgar odmah na prdohvat, iza njega mendži, u svakom bloku po jedan s rura najmanje :)

Link to comment
Share on other sites

lol, upravo zaznadoh da maud u stvari živi u zgradi koja je ista ko moja, samo što su terase bele a ne žute i udaljena je 300 metara od moje. čudo je ovaj novi beograd, tu je i wulfgar odmah na prdohvat, iza njega mendži, u svakom bloku po jedan s rura najmanje :)

u kom si ulazu, a,b,v,g ili d?

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja ti ubacujem listic za glasanje vec zadnjih x puta a ti tako, sledeci put ga necesh dobiti:))

inache ta tvoja zgrada je jedna od najgorih i najnesredzenijih po pitanju toga da se zna ko tu zivi u celim paviljonima tj u celoj mesnoj zajedniji paviljoni:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

U stvari, išli su prvi dan da kradu patike pošto je to bilo Puma skladište, sledeće dve nedelje da se ispričaju sa komšilukom i hrsaju palačinke ili uštipke, zavisno od toga šta je dežurna komšinica ispekla, a posle su dolazili klinci i klinke da se muvaju i vataju. Ah, ti dani bezbrige i Starcrafta...

Link to comment
Share on other sites

Nekako u ovom finalu nisam imao favorita, obojica su smarachi :) Jedino je ovaj goran malo veci smarach jer sporo radi spojnice i skochka, pa ti dojadi.

onaj goran matorac je debil :(

nervira me kod njega to, kad ne zna odgovor i kad 'ova' prochita odgovor on kao u fazonu klimne glavom "jaoooo da znao sam"

Link to comment
Share on other sites

lol, upravo zaznadoh da maud u stvari živi u zgradi koja je ista ko moja, samo što su terase bele a ne žute i udaljena je 300 metara od moje. čudo je ovaj novi beograd, tu je i wulfgar odmah na prdohvat, iza njega mendži, u svakom bloku po jedan s rura najmanje :)

pa to je zgrada kod "Marka Oreshkovica" ! Ja tamo redovno igrao basket letos :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

tu je pocheo, al najvishe je igrao na ranchu tj onim terenima kod stanice prekoputa starog merkatora, sad ne znamd a li to josh uvek postoji, tj da li je renovirano.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ma na ranchu nisam bio sto godina, dolaze likovi 20-25 godina, zauzmu teren ceo dan, a ja jadan ne mogu nista :(

Mada imaju mnogo dobar teren... Ima tu blizu mali teren, kod Turisticke skole, znaci obruch je tako mali, jedva lopta da prodje, mnogo je tesko dati kosh !

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...