Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mornin'!

brate ale, jel ti to imas neko sick radno vreme od 8-17?

ne, nego kad ustane odma' sedne za komp, ko ja [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa podrazumeva se da je prva stvar koja se uradi po ustajanju iz kreveta pritiskanje power gumba :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ igi

ja sam prvi za varijantu da se lozim i da ti preporucim custom bicikle sa brendiranim komponentama, ali realno, tebi to ne treba. stoga ti preporucujem margijevu varijantu. za te pare sad stvarno moze da se kupi odlican bicikl, sa kvalitetnim kocnicama (v-brake, diskovi ti ne trebaju), jakim pedalama, duplim alu felnama, transmisijom koju neces morati da stelujes cesto, i koji ce te sluziti jako dugo, i za koji ces znati da ces moci da ga vozis cim sednes na njega kad god ti se nadigne da ga vozis, a ne da ga drndas i podesavas. plug 'n' play.

pod jako dugi sluzenjem podrazumevam relativno redovnu voznju ravnim putem, normalnim tempom, jer cisto sumnjam da ces voziti van staze, u tezim vremenskim uslovima, itd.

@ lale

omg kad ce parti u bigzu uvek sam zeleo da drink & drive 8)

u drugim vestima, juce mi stigao poziv da od prvog juna sluzim armiju ro fl, moram da smislim nesto sto pre.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bolkesnik je pominjao 22gi iz berlina....sad koliko su se promenile stvari do sada ostaje da se vidi ;o)

omg edit

popularna akcija je natji civilnu koju odradjujesh x sati subotom i nedeljom pa shljakash svih 7 dana ko konj...na tebi je da vidish dal ti se vishe svidja to il u armiju sa radikalima ;o)) enihu, saks tu bi ju rajt nau ;o))

Link to comment
Share on other sites

omg kad ce parti u bigzu uvek sam zeleo da drink & drive 8)

OMG u bigzu nema PS3-ke, ima samo Xbox 360 :)

u drugim vestima, juce mi stigao poziv da od prvog juna sluzim armiju ro fl, moram da smislim nesto sto pre.

Pa posto si zavrsio faks, ili da se prijavis na civilno ili da uzmes neko lekarsko da si neuracunljiv ;))

Link to comment
Share on other sites

dovescu komisiju na rhh, oslobodice nas sve vojske 4 life, a boleta ce odvesti :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gde ima ta vojska subotom i nedeljom, ajde dajte idem odmah.

realno ako mozeshd a sredish da idesh u civilno subotom i nedeljom onda mozesh da sredish i da ne idesh uopshte.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...